Zmiana rezerwacji

Frequently Asked Questions

Potrzebujesz pomocy?
Sprawdź pytania o parking lotniskowy
lub zadźwoń (+48) 222 662 439
NextPark to spokój i bezpieczeństwo.
Dowiedz się, czemu jesteśmy najlepsi!
  • 15% rabatu na ubezpieczenie podróżne
  • Natychmiastowe potwierdzenie
  • Szybki i bezpieczny transfer
  • SMS z biletem parkingowym

Czy mogę zmienić/anulować rezerwację?

Tak, istnieje możliwość dokonania zmiany rezerwacji lub jej anulowania. Czas na dokonanie zmiany w rezerwacji rożni się w zależności od parkingu, na którym rezerwujesz miejsce. Na większości z nich zmiana lub anulowanie rezerwacji mogą być dokonane do 24 godzin przed przyjazdem. Informację na ten temat znajdziesz w szczegółach oferty danego parkingu.

Przyjadę innym samochodem niż podanym w rezerwacji. Czy wjadę na parking?

Tak, oczywiście. Podawany numer rejestracyjny w formularzu rezerwacyjnym jest ułatwieniem dla pracowników parkingu, nie jest jednak warunkiem koniecznym. Dodatkowo możesz wprowadzić zmianę rezerwacji i podać numer rejestracyjny samochodu, którym przyjeżdżasz.

Mój lot został opóźniony / lecę wcześniejszym lotem. Co muszę zrobić?

Jeżeli zmiana lotu zamyka się w obrębie tego samego dnia, nie masz się czym martwić. Podana godzina podczas rezerwacji jest orientacyjna. W miarę możliwości poinformuj telefonicznie parking o zmianie. Możesz również dokonać zmiany w rezerwacji za pomocą panelu klienta na naszej stronie. Jest to możliwe przed odlotem, jak i podczas wyjazdu.

Nie dotarł do mnie e-mail z potwierdzeniem rezerwacji

Taka sytuacja może się zdarzyć. Poza e-mailem wysyłamy również potwierdzenie SMS z Twoim numerem rezerwacji. Jeśli SMS dotarł, nie masz się o co martwić. Jest on wystarczającym dokumentem na potwierdzenie rezerwacji na parkingu. Jeżeli żadna z wiadomości nie dotarła lub chcesz otrzymać potwierdzenie na e-mail, poinformuj nas i poproś o potwierdzenie. Informację konatktowe znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce Kontakt. Możesz napisać e-mail, zadzwonić lub skorzystać z chatu na naszej stronie.

Nie pamiętam, który adres e-mail jest podany w rezerwacji.

Nie musisz się o to martwić! Potwierdzenie rezerwacji zostanie wysłane na SMS-em na podany numer telefonu zarówno tuż po dokonaniu rezerwacji jak i 24 godziny przed przyjazdem na parking.

Jak dokonać zmiany godziny przyjazdu?

Skorzystaj z możliwości edycji rezerwacji dostępnej na naszej stronie lub skontaktuj się bezpośrednio z parkingiem. Numer kontaktowy znajdziesz w potwierdzeniu, które wysłaliśmy Ci na podany adres e-mail i numer telefonu.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.