Parking Lotnisko Szczecin Goleniow

Mamy dla Ciebie 0 parkingów lotniskowych

Gwarancja najniższej ceny!

Płacisz tyle, ile bezpośrednio na parkingu.

Potrzebujesz pomocy?
Sprawdź pytania o parking lotniskowy
lub zadźwoń (+48) 222 662 439
NextPark to spokój i bezpieczeństwo.
Dowiedz się, czemu jesteśmy najlepsi!
  • 15% rabatu na ubezpieczenie podróżne
  • Natychmiastowe potwierdzenie
  • Szybki i bezpieczny transfer
  • SMS z biletem parkingowym
Dokonaj rezerwacji juz dziś i uzyskaj lepszą cenę!

Port lotniczy Szczecin-Goleniów to międzynarodowe lotnisko położone we wsi Glewice. Obiekt znajduje się w odległości 46 km na północny wschód od centrum Szczecina. Jest regionalnym portem lotniczym dla województwa zachodniopomorskiego. Oszacowano, że w jego sąsiedztwie mieszka 1,5 miliona osób. Posiada przepustowość wynoszącą około 1 milion pasażerów rocznie.

Lotnisko Szczecin-Goleniów – dojazd samochodem prywatnym

Lotnisko Szczecin Goleniów znajduje się na 9. miejscu w Polsce pod kątem ilości obsługiwanych pasażerów rocznie. Posiada dogodne położenie, a dojazd prywatnym samochodem należy do najwygodniejszych opcji. Port lotniczy znajduje się w pobliżu drogi ekspresowej S6. Trasa ze Szczecina do obiektu zajmuje około 40 minut. Z tego względu parking lotnisko Szczecin zapewnia podróżnym wiele miejsc postojowych w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Obiekt obsługuje loty międzynarodowe. Obecnie to 10 kierunków do 4 różnych krajów. Regularnie latają z niego takie linie samolotowe jak LOT, Norwegian, Ryanair i Wizz Air. W okresie letnim rejsy czarterowe realizowane są do Turcji. Do najczęściej wybieranych kierunków należy Warszawa, Londyn i Dublin.

Parking lotnisko Szczecin – dostępna oferta

Port lotniczy Szczecin Goleniów do dyspozycji podróżnych posiada dwa parkingi oznaczone kolorem czerwonym i zielonym, ponieważ obszar został podzielony na strefę godzinową i wielodobową. Ponadto w obrębie lotniska działają liczne firmy zewnętrzne, które także oferują miejsca postojowe w atrakcyjnie niskich cenach. Są one zlokalizowane nieco dalej niż obszar obiektu, lecz w większości proponują darmowy transfer na lotnisko.

Kierowcy parkujący nieopodal budynku terminala mają darmowe pierwsze 10 minut. To doskonała opcja dla wszystkich, którzy odwożą podróżnych na lot. W tym czasie przywożona osoba zdąży wyjąć bagaże i pożegnać się z bliskimi. Kierowca, wjeżdżając na teren obiektu, może zająć jakiekolwiek miejsce postojowe, ponieważ nie są one w żaden sposób oznaczone. Strefy przypisano tylko do krótko- i długoterminowych postojów.

Parking czerwony położono w bezpośrednim sąsiedztwie budynku terminala. Posiada 200 miejsc samochodowych. Na jego terenie postój rozliczany jest godzinowo – pierwsze 60 minut wynosi 9 zł, kolejne 11 zł, a każda kolejna godzina to dodatkowy koszt 3 zł. Jeśli samochód pozostanie na 24 godziny – opłata wyniesie 77 zł, a kolejna rozpoczęta doba skutkuje naliczeniem opłaty w wysokości 40 zł.

Parking zielony został zlokalizowany w odległości 50 m od budynku terminala. Posiada 500 miejsc postojowych. Na tym obszarze można pozostawić samochód na kilkanaście dni. Pierwsza godzina postoju kosztuje 5 zł, a druga dodatkowe 3 zł. Samochód może stać na parkingu do 5 godzin, po przekroczeniu tego czasu kierowca musi uiścić opłatę za całą dobę, wynoszącą 25 zł. Na jego terenie można wykupić abonament na maksymalnie 3 tygodnie. Jego koszt to 150 zł.

Parking lotnisko Szczecin to nie jedyna opcja postoju wybierana przez podróżnych. Warto zainteresować się firmami zewnętrznymi oferującymi prywatne miejsca parkingowe. Strona internetowa NextPark zrzesza wszystkich sprawdzonych dostawców tego typu usług. Nierzadko oferują oni całodobowy monitoring, możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsca i ich bezpłatną anulację.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.