Parking Lotnisko Szczecin Goleniow

Mamy dla Ciebie brak parkingów

Gwarancja najniższej ceny!

Płacisz tyle, ile bezpośrednio na parkingu.

Potrzebujesz pomocy?
Sprawdź pytania o parking lotniskowy
lub zadźwoń (+48) 222 662 439
NextPark to spokój i bezpieczeństwo.
Dowiedz się, czemu jesteśmy najlepsi!
  • 15% rabatu na ubezpieczenie podróżne
  • Natychmiastowe potwierdzenie
  • Szybki i bezpieczny transfer
  • SMS z biletem parkingowym
Dokonaj rezerwacji juz dziś i uzyskaj lepszą cenę!

UPS!

Bardzo przepraszamy, nie posiadamy dostępnych ofert na parkowanie auta w pobliżu lotniska Szczecin Goleniów. Prosimy o odwiedzanie naszej strony na bieżąco.

Do momentu rozwiązania problemu, zachęcamy do korzystania z Oficjalnego Parkingu lotniskowego, znajdującego się pod adresem:

ul. Glewice 1a, 72-100 Goleniów

Prosimy o sprawdzanie informacji na temat pozostawienia auta pod poniższym linkiem:

https://airport.com.pl/transport-i-parking/parking/

Port lotniczy Szczecin-Goleniów to międzynarodowe lotnisko położone we wsi Glewice. Obiekt znajduje się w odległości 46 km na północny wschód od centrum Szczecina. Jest regionalnym portem lotniczym dla województwa zachodniopomorskiego. Oszacowano, że w jego sąsiedztwie mieszka 1,5 miliona osób. Posiada przepustowość wynoszącą około 1 milion pasażerów rocznie.

Lotnisko Szczecin-Goleniów – dojazd samochodem prywatnym

Lotnisko Szczecin Goleniów znajduje się na 9. miejscu w Polsce pod kątem ilości obsługiwanych pasażerów rocznie. Posiada dogodne położenie, a dojazd prywatnym samochodem należy do najwygodniejszych opcji. Port lotniczy znajduje się w pobliżu drogi ekspresowej S6. Trasa ze Szczecina do obiektu zajmuje około 40 minut. Z tego względu parking lotnisko Szczecin zapewnia podróżnym wiele miejsc postojowych w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Obiekt obsługuje loty międzynarodowe. Obecnie to 10 kierunków do 4 różnych krajów. Regularnie latają z niego takie linie samolotowe jak LOT, Norwegian, Ryanair i Wizz Air. W okresie letnim rejsy czarterowe realizowane są do Turcji. Do najczęściej wybieranych kierunków należy Warszawa, Londyn i Dublin.

Nasz poradnik

Informacje dla podróżujących, porady i inspiracje

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.