Parking Lotnisko Drezno

Mamy dla Ciebie brak parkingów

Gwarancja najniższej ceny!

Płacisz tyle, ile bezpośrednio na parkingu.

Potrzebujesz pomocy?
Sprawdź pytania o parking lotniskowy
lub zadźwoń (+48) 222 662 439
NextPark to spokój i bezpieczeństwo.
Dowiedz się, czemu jesteśmy najlepsi!
  • 15% rabatu na ubezpieczenie podróżne
  • Natychmiastowe potwierdzenie
  • Szybki i bezpieczny transfer
  • SMS z biletem parkingowym
Dokonaj rezerwacji juz dziś i uzyskaj lepszą cenę!

UPS!

Bardzo przepraszamy, nie posiadamy dostępnych ofert na parkowanie auta w pobliżu lotniska Drezno. Prosimy o odwiedzanie naszej strony na bieżąco.

Do momentu rozwiązania problemu, zachęcamy do korzystania z Oficjalnego Parkingu lotniskowego, znajdującego się pod adresem:

Ludwig-Kossuth-Straße 49 Klotzsche 01109 Dresden

Prosimy o sprawdzanie dostępności miejsc pod poniższym linkiem:

https://www.flughafen-parken.de/park-drs.html?adcode=HXDE-G-LGP-PARK-DRS-MIXED-O&agent=LPDRS&location=DRS&product=cp&utm_source=Google&utm_medium=paid_search&utm_campaign=HXDE-G-LGP-PARK-DRS-MIXED-O&&&&matchtype=b&network=g&device=c&devicemodel=&mobile=notmobile&source=search&creative=648067795638&keyword=parking%20lotnisko%20drezno&placement=&target=&param1=&param2=&random=17703460388277026211&aceid=&adposition=&adwords_producttargetid=&adtype=&utm_campaign=HXDE-G-LGP-PARK-DRS-MIXED-O&utm_source=Google&utm_medium=paid_search&gad_source=1&gclid=CjwKCAjw9cCyBhBzEiwAJTUWNQP1ZYqlbDx4rWiD7SilJ2RsLf8sjpDACuGBl6zi1a6n1kPElctkZxoC3ncQAvD_BwE

Port Lotniczy Drezno to międzynarodowy port lotniczy położony w granicach miasta Drezno, w kraju związkowym Saksonia, w Niemczech. Drezno znajduje się ok. 100 km od polskiej granicy i jest doskonale skomunikowane z polskimi miastami.

Jak dojechać na Lotnisko Drezno?

Lotnisko położone jest Lotnisko znajduje się około 9 km na północ od centrum Drezna. Bezpośrednia podróż przez miasto trwa około 20 minut. Lotnisko jest obsługiwane przez węzeł autostrady A4, która stanowi obwodnicę centrum Drezna i jest częścią trasy z Akwizgranu na granicy z Holandią do Görlitz na granicy z Polską.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.