Dlaczego my?

Dowiedz się, czemu inni klienci wybierają NextPark.

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź odpowiedzi na wszelkie pytania
lub zadźwoń (+48) 789 419 439.
NextPark to gwarancja bezpieczeństwa.
Dowiedz się, czemu jesteśmy najlepsi!
  • Natychmiastowe potwierdzenie
  • Darmowy transfer
  • Dostępne usługi dodatkowe
  • SMS z biletem parkingowym
Najniższe ceny
Gwarancja bezpieczeństwa
Najwyższa jakość
Pomocna obsługa
Najnowsze rozwiązania
Program lojalnościowy
Co nas wyróżnia?
NextPark to sieć parkingów, które zostały starannie wyselekcjonowane, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. By dołączyć do naszej sieci parking musi spełnić wiele warunków przewidzianych w naszych wymaganiach. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować najwyższą jakość każdemu klientowi, niezależnie od miejsca, w którym parkuje. Opisy parkingów oraz nadawane przez nas kategorie ułatwią Ci podjęcie odpowiedniej decyzji.
a przede wszystkim da się nas lubić :)

Najniższe ceny

Oferujemy atrakcyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości. Dzięki odpowiedniemu zarządzaniu jesteśmy w stanie obniżyć efektywnie koszty i dzięki temu zaoferować bardzo dobrą usługę w niskiej cenie.

Gwarancja bezpieczeństwa

Parkingi oferowane w ramach naszej sieci spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Wybierając NextPark, możesz w 100% zrelaksować się podczas wyjazdu, nie martwiąc się o swój samochód.

Najwyższa jakość

Przykładamy bardzo dużą uwagę do obsługi naszych klientów. Wiemy jak stresujące są podróże, dlatego chcemy Ci zapewnić doskonałe doświadczenie związane z jakościową obsługą zarówno parkowania jak i transferu.

Pomocna obsługa

Zadaniem pracowników parkingów NextPark jest dbanie o każdy aspekt procesu parkowania oraz pomoc w każdej sytuacji. Rozładowany akumulator? Pytania dotyczące wizyty na lotnisku? Pracownicy parkingów pomogą Ci w każdej sytuacji.

Najnowsze rozwiązania

Patrzymy do przodu i korzystamy z najnowszych technologii. Sukcesywnie wprowadzamy na parkingach najnowsze rozwiązania, które usprawniają proces obsługi, zwiększają bezpieczeństwo oraz ułatwiają rezerwacje naszych parkingów.

Program lojalnościowy

Dokonując rezerwacji pamiętaj, by zarejestrować się w naszym programie lojalnościowym. Dla stałych klientów czekają atrakcyjne promocje oraz rabaty na kolejne parkowanie. Ponadto, logując się na konto klienta masz możliwość dokonywania zmian w Twoich rezerwacjach.
Zarezerwuj i przekonaj się sam czemu nasi klienci tak chętnie nas polecają :)
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.