Parking Lotnisko Brno Tuřany

Mamy dla Ciebie 1 parking lotniskowy

Gwarancja najniższej ceny!

Płacisz tyle, ile bezpośrednio na parkingu.

Potrzebujesz pomocy?
Sprawdź pytania o parking lotniskowy
lub zadźwoń (+48) 789 419 439
NextPark to spokój i bezpieczeństwo.
Dowiedz się, czemu jesteśmy najlepsi!
  • 15% rabatu na ubezpieczenie podróżne
  • Natychmiastowe potwierdzenie
  • Szybki i bezpieczny transfer
  • SMS z biletem parkingowym
Dokonaj rezerwacji juz dziś i uzyskaj lepszą cenę!
Letím Brno

Letím Brno

flypark
Na zewnątrz Zobacz cennik Pokaż na mapie Nie pobiera kluczyków
Ubezpieczony Ogrodzony Oświetlony Monitorowany Obsługa 24/7
Nie wystawia faktury Bezpłatna anulacja Darmowy transfer
Cena za 8 dni:
900,00

Port lotniczy Brno-Tuřany to lotnisko zlokalizowane w odległości 7,5 kilometra na południowy wschód od miasteczka Brno. Obsługuje loty regularne i czarterowe. Pod kątem liczby obsłużonych pasażerów jest drugim co do wielkości obiektem lotniczym w Czechach. Turyści korzystający z portu najczęściej to obywatele Polski, Czech, Niemiec i Słowacji. Dla osób przybywających z daleka niezbędny jest parking, lotnisko Brno oferuje kilkaset miejsc postojowych w atrakcyjnie niskich cenach.

Lotnisko Brno-Tuřany – informacje ogólne

Obiekt lotniczy Brno-Tuřany obsługuje około 18 kierunków międzynarodowych. Do najczęściej wybieranych należy Grecja, Bułgaria, Turcja, Egipt i Hiszpania. Niezwykle popularnym miejscem jest również Londyn. Nierzadko na tym portalu lotniczym można spotkać wielu Polaków, ponieważ bilety z Czech są tańsze, a dla turystów mieszkających blisko granicy takie rozwiązanie należy do najłatwiejszych. Przemawia za tym ilość zaoszczędzonych pieniędzy i kilometrów do pokonania.

Ponadto oprócz lotów pasażerskich w obiekcie widoczny jest duży ruch towarowy, ponieważ zarówno FedEx, jak i DHL codziennie wysyłają stamtąd kursy do swoich magazynów zlokalizowanych w Paryżu i Lipsku. Obiekt świadczy również usługi z zakresu lotnictwa biznesowego, prywatnego i treningowego.

Parking lotnisko Brno – co oferuje?

Parking na lotnisku w Brnie nie został podzielony na strefy. Na terenie obowiązuje taka sama stawka dla wszystkich kierowców, a miejsca postojowe są długoterminowe. Obszar został zlokalizowany kilkaset metrów od budynku terminala, co oznacza, że po zaparkowaniu auta należy iść na piechotę od kilku do kilkudziesięciu minut. Ponadto nie ma możliwości wcześniejszego zarezerwowania miejsca. Płatność za czas postoju można zrealizować przy pomocy gotówki lub karty kredytowej.

Każdy kierowca wjeżdżający na teren portu lotniczego ma darmowe pierwsze 20 minut postoju. Kolejne 2 godziny to koszt 50 CZK/h. Chcąc pozostawić samochód na całą dobę, należy liczyć się z ceną o wysokości 150 CZK. Obiekt przewiduje możliwość parkowania auta do 16 dni. Łączny koszt abonamentu wynosi wówczas 1700 CZK, a każdy kolejna rozpoczęta doba to dodatkowe 100 CZK.

Oficjalny parking lotnisko Brno to jedna z kilku dostępnych opcji. Niedaleka odległość od miasta powoduje, że auto można zostawić na strzeżonych miejscach postojowych w jego obrębie. Należy jednak pamiętać, że to wiąże się z dodatkowym transferem do terminala, czego miejskie obiekty już nie zapewniają. Co więcej, wokół lotniska funkcjonuje wiele prywatnych parkingów, które łączą w sobie trzy najważniejsze cechy, do których należy komfort użytkowania, bezpieczeństwo pojazdu i transfer na port lotniczy.

Wygodny parking dla każdego turysty

Duży wybór miejsc postojowych pozytywnie wpływa na komfort podróżowania. Prywatne parkingi dają bardzo dużą swobodę i oferują korzystne ceny. Na naszej stronie przed przylotem bądź odlotem można zarezerwować miejsca postojowe w korzystnej cenie. Strona internetowa zrzesza prywatne parkingi znajdujące się wokół portu lotniczego. Wszystkie z nich spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i obsługi klienta.

Po zarezerwowaniu miejsca, klienci otrzymują potwierdzenie SMS zawierające link do Google Maps. Następnie wystarczy tylko w niego kliknąć, a GPS wskażę trasę do celu. W przypadku jakichkolwiek problemów podróżni mogą bez problemu odwołać rezerwację.

Wyszukiwarka NextPark oferuje najlepsze parkingi lotniskowe w wyjątkowo niskich cenach. Koszt miejsc postojowych jest jawny, a podczas przeglądania ofert, należy wybrać datę przyjazdu i powrotu z podróży. Następnie wyszukiwarka pokaże najlepsze i najtańsze dostępne opcje. Najczęstsze parametry brane pod uwagę to odległość parkingu od lotniska, długość transferu, koszt postoju i wszystkie dostępne dodatkowe udogodnienia, takie jak bezpłatna anulacja, monitoring, czy ochrona. Wyszukiwarka Next Park to odpowiedź na duże potrzeby turystów, którzy nierzadko mają problem z ze znalezieniem miejsc parkingowych nieopodal lotniska Brno w Czechach.

Nasz poradnik

Informacje dla podróżujących, porady i inspiracje

Parking przy lotnisku

Porównaj ceny usług długoterminowych parkingów lotniskowych

Warszawa Chopin
Parking przy lotnisku Warszawa Chopin
Warszawa Modlin
Parking przy lotnisku Warszawa Modlin
Poznań Ławica
Parking przy lotnisku Poznań Ławica
Katowice Pyrzowice
Parking przy lotnisku Katowice Pyrzowice
Kraków Balice
Parking przy lotnisku Kraków Balice
Gdańsk
Parking przy lotnisku Gdańsk
Wrocław
Parking przy lotnisku Wrocław
Bydgoszcz
Parking przy lotnisku Bydgoszcz
Brno Tuřany
Parking przy lotnisku Brno Tuřany
Drezno
Parking przy lotnisku Drezno
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.