Jak wybrać parking lotniskowy?

Pomagamy i doradzamy na co zwrócić uwagę.

Potrzebujesz pomocy?
Sprawdź pytania o parking lotniskowy
lub zadźwoń (+48) 789 419 439
NextPark to spokój i bezpieczeństwo.
Dowiedz się, czemu jesteśmy najlepsi!
  • Natychmiastowe potwierdzenie
  • Szybki transfer
  • Dostępne usługi dodatkowe
  • SMS z biletem parkingowym

Każdy parking dostępny w NextPark spełnia określone standardy:

  • Czynny 24h na dobę
  • Bezpłatny transfer
  • Bezpłatna anulacja do 24h przed przyjazdem
  • Bezpieczeństwo pozostawionych samochodów
  • Pozytywne opinie naszych klientów

Położenie parkingu

Od tego jak blisko lotniska jest położony parking zależy bezpośrednio czas transferu. Jeśli zależy Ci na szybkim dostaniu się do terminalu, wybierz parking znajdujący się najbliżej portu lotniczego. Ważną kwestią jest również sam dojazd. Wybierz parking znajdujący się na Twojej trasie dojazdu.

Udogodnienia

Parkingi lotniskowe różnią się szeregiem udogodnień. W sezonie jesienno-zimowym ważną kwestią jest dostępność poczekalni. Warto również zwrócić uwagę na to czy nawierzchnia parkingu jest utwardzona. Dla niektórych klientów istotną kwestią jest możliwość przechowania kluczyków, by nie musieć się o nie martwić podczas podróży.

Opinie

Oceny parkingów na naszej stronie są doskonałym faktorem odpowiedniego wyboru. To właśnie rekomendacje klientów są najlepszym potwierdzeniem, że dany parking spełni Twoje oczekiwania. Zwróć uwagę na najwyżej oceniane aspekty oraz wybierz miejsce, które odpowiada Ci najbardziej.

Cena

Cena parkingu jest niesamowicie istotnym czynnikiem. Zwróć jednak uwagę, że parkingów jest dużo i są dostosowane do potrzeb różnych klientów. Jeśli masz wyższe wymagania, nie wybieraj najtańszej opcji. Czasem niewielka różnica w cenie może sprawić, że Twój wyjazd rozpocznie się dużo lepiej.

Bezpieczeństwo

Wszystkie parkingi dostępne na NextPark są całkowicie bezpieczne. Jeśli jednak obawiasz się o swój pojazd i chcesz czuć się jeszcze pewniej - wybierz plac, który jest monitorowany, ubezpieczony i zapewniający profesjonalną ochronę 24h na dobę. Jeśli przyjeżdżasz lub wyjeżdżasz w nocy, oświetlony plac ułatwi Ci proces parkowania.

Forma płatności

Zdecydowanie polecamy parkingi, za które można zapłacić online podczas rezerwacji. Dzięki takiej formie otrzymasz od razu potwierdzenie płatności. Po przyjeździe na parking formalności będą ograniczone do minimum, a transfer na lotnisko będzie wykonany od razu. Jeśli chcesz wybrać płatność na parkingu, sprawdź czy można na nim zapłacić również kartą.

Usługi dodatkowe

Parkingi lotniskowe oferują szereg usług dodatkowych. Jeśli zależy Ci na maksymalnym komforcie, wybierz parking, który oferuje usługę Meet&Greet. Możesz również wybrać parkingi oferujące usługę myjni. Podróż powrotna czystym i pachnącym autem to cudowne uczucie i idealne zwieńczenie przyjemnej podróży.

Wielkość parkingu

Zarówno duże jak i małe parkingi mają swoje wady i zalety. Wybierając duży plac otrzymasz ustandaryzowaną usługę. Mniejsze parkingi jednak mają inną zaletę małe odległości pomiędzy miejscem parkingowym, a przystankiem samochodu transferowego, skrócą czas spędzany na parkingu.

Rodziny z dziećmi

Sprawdź czy parking oferuje fotelik dla dziecka podczas transferu. Jeśli wolisz użyć własnego, zapytaj czy istnieje możliwość przechowania fotelika na parkingu do Twojego powrotu. Wybierz parking o wysokiej ocenie.

Firmy i przedsiębiorcy

Wybierz parking, który wystawia faktury VAT. Tę informację znajdziesz w opisie parkingu na stronie NextPark. Jeśli szukasz parkingu dla większej ilości samochodów, skontakuj się z nami - zaproponujemy promocyjne rozwiązanie.
Jeśli mimo wszystko masz pytania dotyczące wyboru parkingu - napisz do nas!

Parking przy lotnisku

Porównaj ceny usług parkingowych

Warszawa Okęcie
Parking przy lotnisku
Warszawa Okęcie
Warszawa Modlin
Parking przy lotnisku
Warszawa Modlin
Poznań Ławica
Parking przy lotnisku
Poznań Ławica
Katowice Pyrzowice
Parking przy lotnisku
Katowice Pyrzowice
Wrocław
Parking przy lotnisku
Wrocław
Gdańsk
Parking przy lotnisku
Gdańsk
Kraków Balice
Parking przy lotnisku
Kraków Balice
Bydgoszcz
Parking przy lotnisku
Bydgoszcz
Drezno
Parking przy lotnisku
Drezno
Brno Tuřany
Parking przy lotnisku
Brno Tuřany
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.