Parking Lotnisko Zielona Góra

Mamy dla Ciebie 0 parkingów lotniskowych

Gwarancja najniższej ceny!

Płacisz tyle, ile bezpośrednio na parkingu.

Potrzebujesz pomocy?
Sprawdź pytania o parking lotniskowy
lub zadźwoń (+48) 222 662 439
NextPark to spokój i bezpieczeństwo.
Dowiedz się, czemu jesteśmy najlepsi!
  • 15% rabatu na ubezpieczenie podróżne
  • Natychmiastowe potwierdzenie
  • Szybki i bezpieczny transfer
  • SMS z biletem parkingowym
Dokonaj rezerwacji juz dziś i uzyskaj lepszą cenę!

Port lotniczy Zielona Góra-Babimost to obiekt zlokalizowany na terenie województwa lubuskiego. Został położony w odległości 4 km od Babimostu, a do Zielonej Góry jest stamtąd 35 km. Lotnisko obsługuje podróżnych mieszkających w zachodniej części województwa wielkopolskiego i lubuskiego. Łącznie to około 3 mln osób. Obiekt posiada dobrze wyposażony parking. Lotnisko Zielona-Góra oferuje swoim klientom 250 miejsc postojowych.

Lotnisko Zielona Góra-Babimost – opis i położenie

Do portu lotniczego Zielona Góra-Babimost bardzo łatwo dojechać prywatnym samochodem. Obiekt jest bezpośrednio połączony z drogą szybkiego ruchu. Wokół niego rozciąga się sieć tras, takich jak autostrada A2, droga ekspresowa S3, czy drogi krajowe o numerach 12, 27 i 32. Dojazd z centrum Zielonej Góry zajmuje niecałe 30 minut.

Lotnisko Zielona Góra-Babimost obsługuje regularnie loty do Warszawy realizowane przez LOT. Ponadto w 2021 roku zostało uruchomione połączenie z Rijeką, a następnie z Gdańskiem. W okresie letnim na jego terenie realizowane są loty czarterowe do Antalya, Burgas i Rijeka. Wszystko to sprawiło, że parkingi zielona Góra lotnisko zapewniło swoim klientom 250 miejsc postojowych zlokalizowanych przy ul. Szkolnej 23.

Parkingi Zielona Góra – dostępne miejsca postojowe

Ze względu na coraz większe zainteresowanie lotniskiem Zielona Góra, zarząd postanowił wprowadzić zmiany w obsłudze miejsc parkingowych. Zostały one wprowadzone na początku 2022 roku. Wówczas uregulowano kwestie związane z opłatami i bezpieczeństwem pozostawianych tam aut. Ponadto turyści mają do wyboru wiele firm zewnętrznych, które oferują podobne usługi. Auto można zostawić w miejscowości Babimost lub Zielona Góra – należy pamiętać, że opłaty za miejsce postojowe są ustalane odgórnie przez władze miejskie.

Parking lotnisko Zielona-Góra posiada 250 miejsc postojowych. Obszar nie jest podzielony na strefy parkingowe. Teren zlokalizowano nieopodal budynku terminala – przejście do hali przylotów i odlotów nie zajmuje więcej niż kilka minut. Obiektem zarządza firma APCOA. Parking, która gwarantuje całodobowy monitoring miejsc postojowych. Parking płatny jest 7 dni w tygodniu.

Kierowcy odwożący lub przywożący podróżnych mają do dyspozycji 10 minut bezpłatnego parkowania, co wystarczy na szybkie wypakowanie bagaży i pożegnanie się z bliską osobą. Po upływie tego czasu każda kolejna godzina skutkuje naliczeniem opłaty w wysokości 2 zł. Jednodniowy postój wynosi 10 zł, a dwudniowy 16 zł. Po 48 godzinach kolejna rozpoczęta doba to dodatkowe 8 zł. Przed wjazdem na parking, należy pobrać bilet z parkometru. W innym przypadku kierowca będzie musiał uiścić dodatkową opłatę w wysokości 95 zł. Nie istnieje możliwość wcześniejszego zarezerwowania miejsca postojowego. Dokładny regulamin parkowania jest zamieszczony na stronie lotniska Zielona Góra. Ponadto dla kierowców dostępne są parkingi oferowane przez firmy zewnętrzne. Strona internetowa NextPark proponuje szereg sprawdzonych miejsc postojowych, które cechują się atrakcyjną ceną i wysoką jakością obsługi klienta.

Nasz poradnik

Informacje dla podróżujących, porady i inspiracje

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.