Parking Lotnisko Zielona Góra

Mamy dla Ciebie brak parkingów

Gwarancja najniższej ceny!

Płacisz tyle, ile bezpośrednio na parkingu.

Potrzebujesz pomocy?
Sprawdź pytania o parking lotniskowy
lub zadźwoń (+48) 222 662 439
NextPark to spokój i bezpieczeństwo.
Dowiedz się, czemu jesteśmy najlepsi!
  • 15% rabatu na ubezpieczenie podróżne
  • Natychmiastowe potwierdzenie
  • Szybki i bezpieczny transfer
  • SMS z biletem parkingowym
Dokonaj rezerwacji juz dziś i uzyskaj lepszą cenę!

UPS!

Bardzo przepraszamy, nie posiadamy dostępnych ofert na parkowanie auta w pobliżu lotniska Zielona Góra - Babimost. Prosimy o odwiedzanie naszej strony na bieżąco.

Do momentu rozwiązania problemu, zachęcamy do korzystania z Oficjalnego Parkingu lotniskowego, znajdującego się pod adresem:

Szkolna 23, 66-111 Nowe Kramsko

Prosimy o sprawdzanie dostępności miejsc pod poniższym linkiem:

https://www.apcoa.pl/parking-w/nowe-kramsko/lotnisko-babimost-ul-szkolna-23/

Port lotniczy Zielona Góra-Babimost to obiekt zlokalizowany na terenie województwa lubuskiego. Został położony w odległości 4 km od Babimostu, a do Zielonej Góry jest stamtąd 35 km. Lotnisko obsługuje podróżnych mieszkających w zachodniej części województwa wielkopolskiego i lubuskiego. Łącznie to około 3 mln osób. Obiekt posiada dobrze wyposażony parking. Lotnisko Zielona-Góra oferuje swoim klientom 250 miejsc postojowych.

Lotnisko Zielona Góra-Babimost – opis i położenie

Do portu lotniczego Zielona Góra-Babimost bardzo łatwo dojechać prywatnym samochodem. Obiekt jest bezpośrednio połączony z drogą szybkiego ruchu. Wokół niego rozciąga się sieć tras, takich jak autostrada A2, droga ekspresowa S3, czy drogi krajowe o numerach 12, 27 i 32. Dojazd z centrum Zielonej Góry zajmuje niecałe 30 minut.

Lotnisko Zielona Góra-Babimost obsługuje regularnie loty do Warszawy realizowane przez LOT. Ponadto w 2021 roku zostało uruchomione połączenie z Rijeką, a następnie z Gdańskiem. W okresie letnim na jego terenie realizowane są loty czarterowe do Antalya, Burgas i Rijeka. Wszystko to sprawiło, że parkingi zielona Góra lotnisko zapewniło swoim klientom 250 miejsc postojowych zlokalizowanych przy ul. Szkolnej 23.

Nasz poradnik

Informacje dla podróżujących, porady i inspiracje

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.