Parking Dworzec Warszawa Centralna

Mamy dla Ciebie 1 parking przy dworcu

Gwarancja najniższej ceny!

Płacisz tyle, ile bezpośrednio na parkingu.

Potrzebujesz pomocy?
Sprawdź pytania o parking przy dworcu
lub zadźwoń (+48) 789 419 439
NextPark to spokój i bezpieczeństwo.
Dowiedz się, czemu jesteśmy najlepsi!
  • 15% rabatu na ubezpieczenie podróżne
  • Natychmiastowe potwierdzenie
  • Szybki i bezpieczny transfer
  • SMS z biletem parkingowym
Dokonaj rezerwacji juz dziś i uzyskaj lepszą cenę!
Parking R1 Centrum

Parking R1 Centrum

flypark
Na zewnątrz Zobacz cennik Pokaż na mapie Nie pobiera kluczyków
Ubezpieczony Ogrodzony Oświetlony Monitorowany Obsługa 24/7
Wystawia fakturę Bezpłatna anulacja
Cena za 8 dni:
200,00

Dworzec Centralny w Warszawie na głowny punk komunikacyjny w Warszawie. Obsługuje ponad 20 tysięcy kursów miesięcznie, a jest doskonale skomunikowany i wpisujący się w infrastrukturę miasta. Dla podróżnych na Dworcu Centralnym w Warszawie zostały przygotowane punkty gastronomiczne i usługowe, a także kantor wymiany walut.

Sieć parkingów NextPark - Dworzec Warszawa Centralny

Parking Dworzec Warszawa Centralna dostępny na naszej stronie proponuje pasażerom możliwość korzystania z wygodnej infrastruktury parkingowej. Teren jest ogrodzony i oświetlony, a obsługa troszczy się o pozostawione pojazdy 24/7. Dodatkowo obiekt posiada nowoczesny monitoring, który zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Parking jest również ubezpieczony. Wybierając parking dostępny w naszej ofercie możesz skorzystać z transferu na żądanie, który przetransportuje Cię na teren Dworca Centralnego obok Pałacu Kultiry i Nauki. Szybki i bezpieczny transfer na dworzec odbywa się pojazdami wysokiej klasy, dzięki czemu przejazd przebiega sprawnie i w komfortowych warunkach.

Parking Dworzec Warszawa Centralna - co gdy już zarezerwujemy miejsce parkingowe? Po dokonaniu rezerwacji miejsca postojowego za pośrednictwem NextPark otrzymasz SMS z linkiem do Google Maps. Po kliknięciu link rozpocznie się nawigacja do miejsca docelowego. Na podany podczas rezerwacji adres e-mail prześlemy potwierdzenie oraz bilet parkingowy.

Parking Dworzec Warszawa Centralna - gdzie zaparkować?

Obecnie przy Dworcu Zachodnim w Warszawie istnieje jedna możliwość komfortowego pozostawienia pojazdu. Jest to Parking R1 Dworzec, który znajduje się na zewnątrz, ale posiada wysokie standardy bezpieczeństwa i wciąż odnawianą infrastrukturę. Znajduje się w odległości 8 km od Dworca Zachodniego, a transfer między parkingiem a dworcem zajmuje ok. 15 minut. Rezerwacja za pośrednictwem NextPark to gwarancja bezpieczeństwa pozostawionego pojazdu, szybki transfer, a także dbałość o jak najlepszy początek podróży dla każdego klienta. Parkingi rezerwowane na naszej stronie są często tańsze niż parkingi oficjalne. Ponadto, w razie kłopotów z samochodem, możesz skorzystać z pomocy pracowników konkretnego parkingu.

Tani parking na Dworcu Warszawa Centralna - jak wybrać?

Aby rzetelnie wybrać jak najlepszy parking, warto skorzystać z wyszukiwarki dostępnej na naszej stronie. Dzięki prostym wskazówkom znajdziesz parking idealnie dopasowany do indywidualnych wymagań, który sprawi, że Twoja podróż przebiegnie bez komplikacji z pozostawieniem pojazdu. Ponadto, oferujemy możliwość bezpłatnego transferu z parkingu na teren Dworca Centralnego, dzięki czemu nie musisz martwić się o przejazd z ciężkimi bagażami.

Długoterminowy parking Warszawa Centralna - wskazówki

Jeśli decydujesz się na pozostawienie pojazdu na dłużej, warto sprawdzić wszystkie dostępne opcje parkingowe. Przyjrzyj się dokładnie konkretnym lokalizacjom. Najczęściej najkorzystniejsza możliwość to wybór parkingu jak najbliżej dworca. Wtedy zarówno czas transferu, jak i oczekiwanie na niego, jest krótszy. Czasami jednak warto zdecydować się na parking nieco dalej od miejsca docelowego, a taki, który zlokalizowany jest po drodze Twojej transy na dworzec. Dzięki opisom poszczególnych obiektów dostępnych na naszje stronie internetowej zyskujesz możliwość porównania zarówno ceny, jak i udogodnień i lokalizacji parkingów. Na bieżąco monitorujemy też oceny naszych klientów, by móc dopasować jakość usługi do najwyższych standardów.

Jak dokonać rezerwacji online parkingu na Dworcu Warszawa Centralna?

Rezerwacja online zapewnia prostotę i szybkość. Dzięki temu możesz zająć się porządkowaniem innych spraw przed wyjazdem. Korzystając z wyszukiwarki dostępnej na naszym portalu, wybierz konkretne daty parkowania, a następnie miejsce, z którego wyjeżdżasz. Przy wyborze dat zaznacz orientacyjną godzinę przyjazdu na parking, a także czas przyjazdu i gotowości do odbioru na dworcu. Ułatwi to pracownikom parkingu zapewnienie komfortowego transferu na czas. Wyszukiwarka pokaże aktualnie dostępne oferty, spośród których możesz wybrać tą, która najbardziej Ci odpowiada. Płatność realizowana jest po przyjeździe w biurze parkingu. Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz potwierdzenie rezerwacji oraz voucher na podany adres e-mail. Potwierdzenie możesz okazać zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej.

Parking na Dworcu Warszawa Centralna - jak dojechać?

Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz wiadomość SMS zawierającą link do Google Maps, który poprowadzi Cię na wybrany parking. W razie problemów skontaktuj się bezpośrednio z obsługą konkretnego parkingu. Numer telefonu znajduje się na bilecie parkingowym przesłanym na wskazany adres e-mail podczas rezerwacji.

Parking Warszawa Centralna - opinie

Chcemy, aby nasze usługi były jak najlepiej dopasowane do oczekiwań naszych klientów, dlatego uważnie czytamy każdą opinię i odpowiadamy na sugestie podróżnych. Nic nie świadczy lepiej o standardzie usług, niż zadowoleni klienci.

Parking przy lotnisku

Porównaj ceny usług długoterminowych parkingów lotniskowych

Warszawa Chopin
Parking przy lotnisku Warszawa Chopin
Warszawa Modlin
Parking przy lotnisku Warszawa Modlin
Poznań Ławica
Parking przy lotnisku Poznań Ławica
Katowice Pyrzowice
Parking przy lotnisku Katowice Pyrzowice
Kraków Balice
Parking przy lotnisku Kraków Balice
Gdańsk
Parking przy lotnisku Gdańsk
Wrocław
Parking przy lotnisku Wrocław
Bydgoszcz
Parking przy lotnisku Bydgoszcz
Brno Tuřany
Parking przy lotnisku Brno Tuřany
Drezno
Parking przy lotnisku Drezno
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.