Wybierz daty i poznaj cenę

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź odpowiedzi na wszelkie pytania
lub zadźwoń (+48) 789 419 439.
NextPark to gwarancja bezpieczeństwa.
Dowiedz się, czemu jesteśmy najlepsi!
  • Natychmiastowe potwierdzenie
  • Darmowy transfer
  • Dostępne usługi dodatkowe
  • SMS z biletem parkingowym
Do Twojego przyjazdu zostały 7 dni. Dokonaj rezerwacji juz dziś i uzyskaj lepszą cenę!
Najtańszy
  • Na zewnątrz
  • Ogrodzony
  • Monitorowany
  • Płatność kartą
  • Obsługa 24/7
Cena od
11
za 1 dzień
przy postoju na 7 dni.
Darmowy transfer
Bezpłatna anulacja
9.9
Wspaniała 784 opinii
0.00 km od lotniska
0 min czas transferu
Transfer z GPS
Nie wystawia faktury
wybierz daty parkowania,
aby poznać dokładny koszt

Port lotniczy im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu to międzynarodowy port lotniczy położony w granicach miasta Wrocław. Pod względem liczby odprawianych pasażerów jest 4. portem lotniczym w Polsce. Pierwsze trzy pozycje zamują odpowiednio warszawskie Okęcie, krakowskie Balice oraz lotnisko w Gdańsku.

Jak dojechać na Lotnisko Wrocław - Strachowice?

Lotnisko położone jest na południu kraju, położony jest w południowo-zachodniej części Wrocławia, w odległości ok. 10 km na zachód od centrum miasta, na osiedlu Strachowice. Znajduje się tuż obok Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, którą można się dostać na lotnisko szybko i komfortowo m.in. zarówno od strony Warszawy z drogi S8, od Poznania z drogi krajowej nr 5, a także od południa z drogi krajowej nr 8 oraz z autostrady A4.

Po dokonaniu rezerwacji parkingu przez NextPark, otrzymasz wskazówki dojazdu na podany adres email i numer telefonu. Link do Map Google i załączona mapa poglądowa ułatwią Ci bezproblemowe dotarcie na parking.

Parkingi przy lotnisku w Strachowicach (Wrocław)

Parkingów przy lotnisku jest wiele, jeśli chcą Państwo łatwo i szybko zarezerwować miejsce parkingowe na czas wyjazdu, zachęcamy do skorzystania z naszego portalu. Dzięki prostej i przystępnej wyszukiwarce, znajdą Państwo parking dopasowany do Państwa wymagań i potrzeb. Bez zbędnych formalności, przez Internet zarezerwują Panstwo bezpieczne miejsce na samochód. Dodatkowo nie musza się Państwo martwić jak z parkingu dostać się na lotnisko. Wszystkie parkingi w naszej wyszukiwarce oferują transfery na lotnisko oraz wysokie standardy obsługi klienta. Dzięki rezerwacji przez nasz portal zapewnią sobie Państwo bezstresowy początek oraz zakończenie podróży.

Sieć parkingów lotniskowych NextPark

Dokonując rezerwacji nie musisz się martwić o dojazd z parkingu na lotnisko. Korzystając z usług NextPark otrzymasz darmowy transfer na lotnisko oraz na parking po powrocie z podróży. Zapewnimy Ci bezpieczny dojazd wysokiej jakości samochodami oraz busami. Dzięki wymagającej polityce jakości naszej firmy, każdy parking dostępny na naszej stronie zapewnia wysoki standard obsługi klienta oraz całkowite bezpieczeństwo.

Dojazd na parkingi Wrocław - Strachowice

Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz wiadomość na podany adres e-mail oraz numer telefonu, zawierającą link, który poprowadzi Cię na wybrany przez Ciebie parking.

Usługa Park&Fly - port lotniczy we Wrocławiu

Usługa Meet&Greet - Wrocław - Strachowice

Jak dokonać rezerwacji

Rezerwacja parkingu jest prosta, szybka i bezstresowa. Korzystając z naszego portalu, wybierz godzinę przyjazdu oraz przylotu, a następnie lotnisko z którego wylatujesz. Wyszukiwarka pokaże Ci istniejące aktualnie oferty, spośród których będziesz mógł wybrać tą najbardziej Ci odpowiadająca. Masz dwie możliwości płatności: online lub po przyjeździe w biurze parkingu. Po dokonaniu rezerwacji, otrzymasz potwierdzenie oraz voucher na maila oraz podany przez Ciebie numer telefonu. Dokument możesz zarówno wydrukować jak i pokazać obsłudze parkingu w wersji elektronicznej.

Parkingi NextPark

Parkingi w naszej ofercie są zlokalizowane w promieniu 5 km od lotniska, co zapewni szybki dojazd na strefę odlotów. Po przylocie kierowca równie szybko pojawi się pod terminalem, by Cię odebrać.

Aktualnie 2 osoby dokonują rezerwacji miejsca parkingowego przy Wrocław.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.