Parking Lotnisko Lublin Świdnik

Mamy dla Ciebie 0 parkingów lotniskowych

Gwarancja najniższej ceny!

Płacisz tyle, ile bezpośrednio na parkingu.

Potrzebujesz pomocy?
Sprawdź pytania o parking lotniskowy
lub zadźwoń (+48) 789 419 439
NextPark to spokój i bezpieczeństwo.
Dowiedz się, czemu jesteśmy najlepsi!
  • 15% rabatu na ubezpieczenie podróżne
  • Natychmiastowe potwierdzenie
  • Szybki i bezpieczny transfer
  • SMS z biletem parkingowym
Dokonaj rezerwacji juz dziś i uzyskaj lepszą cenę!

Port lotniczy Lublin to międzynarodowe lotnisko zlokalizowane w odległości 10 km na wschód od centrum Lublina. Położone jest w miejscowości Świdnik. Obiekt obsługuje głównie mieszkańców województwa lubelskiego. Rocznie to około 450 tysięcy osób. Do lotniska można dojechać prywatnym samochodem lub pociągiem.

Lotnisko Lublin Świdnik – informacje ogólne

Lotnisko Lublin Świdnik to międzynarodowy obiekt realizujący kursy do innych krajów. Łącznie posiada 9 kierunków lotów do 7 różnych państw. Podróżnych regularnie obsługują takie linie lotnicze jak LOT, Ryanair i Wizz Air. Z portu można polecieć do Gdańska, Warszawy, Dublina, Londynu, czy Oslo. W sezonie letnim realizowane są kursy do Chorwacji i Bułgarii.

Do obiektu można dojechać prywatnym samochodem lub pociągiem. Na potrzeby portu lotniczego zbudowano ulicę Jana III Sobieskiego, która została połączona z istniejącą infrastrukturą drogową. Dlatego zmodernizowano wszystkie drogi łączące się z nią, m.in. zmieniono przebieg ulicy Mełgiewskiej. Dzięki temu kierowcy mogą w szybki sposób dojechać do obiektu. Ponadto parking lotnisko Lublin dysponuje wieloma miejscami postojowymi w atrakcyjnie niskich cenach, zatem każdy podróżny znajdzie tam wolny slot do zaparkowania swojego auta.

Parking Lotnisko Lublin Świdnik – dostępna oferta

Kierowcy przyjeżdżający na lotnisko mogą skorzystać z wielu opcji parkingowych. Podróżni mają do dyspozycji oficjalne miejsca postojowe na terenie obiektu lub prywatne parkingi zlokalizowane w niedalekiej odległości od portu lotniczego. Ponadto prywatne auto można zostawić w mieście, a następnie dojechać koleją lub autobusem miejskim do budynku terminala.

Oficjalny parking lotnisko Lublin Świdnik posiada dwa parkingi o łącznej dyspozycyjności 450 miejsc. Na jego terenie nie jest prowadzona rezerwacja. Jeśli nie ma wolnych slotów na obszarze oznaczonym jako A, obsługa zaleca udanie się na parking B, który zlokalizowano od strony hali przylotów. Na obydwu obszarach obowiązują takie same ceny. Kierowcy po wjeździe otrzymują 10 darmowych minut. To świetna opcja dla wszystkich, którzy odwożą swoich bliskich na lotnisko, ponieważ pozwala się pożegnać i wypakować bagaże. Po upływie bezpłatnego czasu pierwsza rozpoczęta godzina kosztuje 7 zł, a 2h wynoszą 10 zł. Następnie każde kolejne 60 minut skutkuje naliczeniem opłaty w wysokości 5 zł. Abonament na 2 tygodnie to 120 zł, a po upływie tego czasu, kolejna rozpoczęta doba to dodatkowy koszt w wysokości 30 zł. Wjazd na parking bez pobrania biletu lub zgubienie dokumentu skutkuje naliczeniem kary o wartości 350 zł.

Wokół lotniska funkcjonują również inne prywatne parkingi. Na ich terenie przedsiębiorcy najczęściej oferują monitoring, przestronne miejsca postojowe i możliwość wcześniejszej rezerwacji. Zazwyczaj transport do budynku terminala realizowany jest bezpłatnie i na życzenie klienta. Wszystkie sprawdzone parkingi znajdziesz na stronie internetowej NextPark. Gwarantują one bezpieczeństwo pozostawionego auta i korzystne ceny.

Nasz poradnik

Informacje dla podróżujących, porady i inspiracje

Parking przy lotnisku

Porównaj ceny usług długoterminowych parkingów lotniskowych

Warszawa Chopin
Parking przy lotnisku Warszawa Chopin
Warszawa Modlin
Parking przy lotnisku Warszawa Modlin
Poznań Ławica
Parking przy lotnisku Poznań Ławica
Katowice Pyrzowice
Parking przy lotnisku Katowice Pyrzowice
Kraków Balice
Parking przy lotnisku Kraków Balice
Gdańsk
Parking przy lotnisku Gdańsk
Wrocław
Parking przy lotnisku Wrocław
Bydgoszcz
Parking przy lotnisku Bydgoszcz
Brno Tuřany
Parking przy lotnisku Brno Tuřany
Drezno
Parking przy lotnisku Drezno
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.