Parking Lotnisko Warszawa Radom

Mamy dla Ciebie 0 parkingów lotniskowych

Gwarancja najniższej ceny!

Płacisz tyle, ile bezpośrednio na parkingu.

Potrzebujesz pomocy?
Sprawdź pytania o parking lotniskowy
lub zadźwoń (+48) 222 662 439
NextPark to spokój i bezpieczeństwo.
Dowiedz się, czemu jesteśmy najlepsi!
 • 15% rabatu na ubezpieczenie podróżne
 • Natychmiastowe potwierdzenie
 • Szybki i bezpieczny transfer
 • SMS z biletem parkingowym
Dokonaj rezerwacji juz dziś i uzyskaj lepszą cenę!

Lotnisko Radom im. Bohaterów Radomskiego Czerwca 1976 roku to jeden z najnowszych portów lotniczych w Polsce. Wraz z parkingi lotnisko Warszawa Chopin tworzy maksymalnie duży potencjał tranzytowy. Z płyty pierwsze kursy pasażerskie miały zostać zrealizowane na początku 2022 roku. Obecnie obiekt może obsłużyć nawet 3 miliony pasażerów rocznie, a jego infrastruktura jest dostosowana do najpopularniejszych typów samolotów, takich jak Boeing 737. Biorąc to pod uwagę, parking lotnisko Radom może pochwalić się również wieloma miejscami postojowymi i licznymi udogodnieniami dla swoich pasażerów.

Lotnisko Warszawa Radom – dojazd lotnisko i realizowane rejsy

Pierwszy lot z lotniska Warszawa Radom zaplanowano na 2022 rok, ale regularne kursy będą odbywać się dopiero od kwietnia 2023 roku. W ostatnim czasie Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły, że od sezonu letniego 2023 uruchomią loty do Kopenhagi, Paryża i Rzymu. Następnie takie biura podróży jak Nekera, Itaka, TUI i Exim Tours również zapowiedziały, że będą obsługiwać podróżnych w budynku terminala. Loty czarterowe do odległych krajów takich jak Tunezja, Djerba, czy Turcja zostaną uruchomione 1 czerwca 2023 roku.

Port lotniczy Warszawa Radom został dogodnie zlokalizowany. W jego obrębie przebiegają trasy międzynarodowe E77 (DK7/S7) i E371 (DK9), a także droga krajowa o numerze DK12. Niedaleko położone linie kolejowe prowadzą do Warszawy, Krakowa, Łodzi i Lublina. Zakłada się, że w przyszłości koleje będą transportować turystów do budynku terminala. Obecnie port planuje budowę stacji paliw i płyt postojowych.

Parking Lotnisko Radom – Jakie są dostępne miejsca postojowe?

Infrastruktura radomskiego lotniska dzięki dogodnej lokalizacji może obsłużyć setki tysięcy podróżnych każdego roku. Dlatego przygotowano duży parking. Lotnisko Radom będzie oferowało swoim klientom szereg miejsc postojowych w atrakcyjnie niskich cenach. Na głównym placu zlokalizowano 700 miejsc postojowych, a z drugiej strony terminala umieszczono kolejne 2800 slotów.

Parkingi NextPark - jakie udogodnienia proponujemy?

Szukasz najlepszego parkingu? Parkingi w naszej ofercie są zlokalizowane w promieniu 5 km od lotniska, co zapewni szybki transfer na strefę odlotów. Po przylocie kierowca równie szybko pojawi się pod terminalem, by Cię odebrać. Dodatkowe korzyści z parkingu przy lotnisku obejmują:

 • Monitorowany parking

 • Rezerwacja parkingu online

 • Parking strzeżony

 • Parking 24/7

 • Ubezpieczony parking Radom

 • Bezpieczny parking lotnisko Radom

 • Wygodne parkingi

 • Transfer parking lotniskowy w cenie - usługa bezpłatnego transferu

 • Parkingi blisko terminalu lotniska

Masz dodatkowe pytania? Zapraszamy do kontaktu (+48) 222 662 439

Koszt parkingu na Lotnisku Radom - parking lotniskowy

Podróżni, którzy chcą pozostawić swój samochód gdzie indziej, mają do wyboru prywatne parkingi, które są zlokalizowane w niedalekiej odległości od budynku terminala. Wyposażono je w pełny monitoring 24/h 7 dni w tygodniu. Ponadto nierzadko posiadają ładowarki do aut elektrycznych i oferują bezpłatny transport na płytę lotniska. Tego typu miejsca postojowe zazwyczaj podlegają rezerwacji, lecz ich anulacja jest darmowa.

Uśredniony koszt parkowania na lotnisku Radom wynosi około 96 zł za 8 dni. Ceny ustalane są przez prywatnych przedsiębiorców, więc mogą się różnić między sobą. Jeśli chcesz być pewien bezpieczeństwa Twojego auta, wybierz jeden z parkingów oferowanych przez stronę internetową Next Park. Znajdziesz tam wyłącznie sprawdzone miejsca, oferujące najwyższą jakość obsługi klienta.

Cennik parkingów na lotnisku w Radomiu są następujące:

Każda rozpoczęta godzina parkowania kosztuje 6 zł

Pierwszy dzień - 60 zł

Każdy kolejny dzień - 10 zł

Port lotniczy posiada dwa parkingi: krótko i długoterminowe. Radom oferuje pasażerom parking P1, który znajduję się najbliżej terminalu, dostępne są tam 392 miejsca postojowe, w tym 10 dla pojazdów osób z niepełnosprawnością.

Czy lotnisko Radom oferuje darmowe parkowanie? Jakie zmiany na lotnisku zaszły w sprawie parkingu?

Tak, Radom lotnisko oferowało darmowe parkowanie, ale darmowy parking obowiązywał tylko przez pierwsze 2 tygodnie po otwarciu. Od 14 maja 2023 r. parking lotnisko Warszawa-Radom to płatny parking. Bezpośrednio przed terminalem lotniska znajduje się strefa Kiss&Fly, a za nią dwa parkingi - P1 i P2. Podróżni mają do dyspozycji ponad 600 miejsc parkingowych.

Jak dojechać z Radomia na Lotnisko Warszawa Radom?

Dojazd z Radomia na lotnisko w Radomiu jest możliwy na kilka sposobów:

Samochodem: Lotnisko położone jest w południowej części miasta, zaledwie 3,5 km od centrum.

Autobusem: Z dworca głównego w Radomiu, w kierunku lotniska będzie można dostać się autobusami dwóch linii: 5 i 14. Czas przejazdu to od 12-20 minut.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.