Parking Lotnisko Warszawa Radom

Mamy dla Ciebie brak parkingów

Gwarancja najniższej ceny!

Płacisz tyle, ile bezpośrednio na parkingu.

Potrzebujesz pomocy?
Sprawdź pytania o parking lotniskowy
lub zadźwoń (+48) 222 662 439
NextPark to spokój i bezpieczeństwo.
Dowiedz się, czemu jesteśmy najlepsi!
  • 15% rabatu na ubezpieczenie podróżne
  • Natychmiastowe potwierdzenie
  • Szybki i bezpieczny transfer
  • SMS z biletem parkingowym
Dokonaj rezerwacji juz dziś i uzyskaj lepszą cenę!

UPS!

Bardzo przepraszamy, nie posiadamy dostępnych ofert na parkowanie auta w pobliżu lotniska Warszawa Radom. Prosimy o odwiedzanie naszej strony na bieżąco.

Do momentu rozwiązania problemu, zachęcamy do korzystania z Oficjalnego Parkingu lotniskowego, znajdującego się pod adresem:

ul. Lubelska 158, 26-603 Radom

Prosimy o sprawdzanie dostępności miejsc pod poniższym linkiem:

https://www.apcoa.pl/parking-w/radom/p2-port-lotniczy-warszawa-radom-ul-lubelska-158/

Lotnisko Radom im. Bohaterów Radomskiego Czerwca 1976 roku to jeden z najnowszych portów lotniczych w Polsce. Wraz z parkingi lotnisko Warszawa Chopin tworzy maksymalnie duży potencjał tranzytowy. Z płyty pierwsze kursy pasażerskie miały zostać zrealizowane na początku 2022 roku. Obecnie obiekt może obsłużyć nawet 3 miliony pasażerów rocznie, a jego infrastruktura jest dostosowana do najpopularniejszych typów samolotów, takich jak Boeing 737. Biorąc to pod uwagę, parking lotnisko Radom może pochwalić się również wieloma miejscami postojowymi i licznymi udogodnieniami dla swoich pasażerów.

Lotnisko Warszawa Radom – dojazd lotnisko i realizowane rejsy

Pierwszy lot z lotniska Warszawa Radom zaplanowano na 2022 rok, ale regularne kursy będą odbywać się dopiero od kwietnia 2023 roku. W ostatnim czasie Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły, że od sezonu letniego 2023 uruchomią loty do Kopenhagi, Paryża i Rzymu. Następnie takie biura podróży jak Nekera, Itaka, TUI i Exim Tours również zapowiedziały, że będą obsługiwać podróżnych w budynku terminala. Loty czarterowe do odległych krajów takich jak Tunezja, Djerba, czy Turcja zostaną uruchomione 1 czerwca 2023 roku.

Port lotniczy Warszawa Radom został dogodnie zlokalizowany. W jego obrębie przebiegają trasy międzynarodowe E77 (DK7/S7) i E371 (DK9), a także droga krajowa o numerze DK12. Niedaleko położone linie kolejowe prowadzą do Warszawy, Krakowa, Łodzi i Lublina. Zakłada się, że w przyszłości koleje będą transportować turystów do budynku terminala. Obecnie port planuje budowę stacji paliw i płyt postojowych.

Nasz poradnik

Informacje dla podróżujących, porady i inspiracje

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.