Parking Lotnisko Warszawa Radom

Mamy dla Ciebie 0 parkingów lotniskowych

Gwarancja najniższej ceny!

Płacisz tyle, ile bezpośrednio na parkingu.

Potrzebujesz pomocy?
Sprawdź pytania o parking lotniskowy
lub zadźwoń (+48) 789 419 439
NextPark to spokój i bezpieczeństwo.
Dowiedz się, czemu jesteśmy najlepsi!
  • 15% rabatu na ubezpieczenie podróżne
  • Natychmiastowe potwierdzenie
  • Szybki i bezpieczny transfer
  • SMS z biletem parkingowym
Dokonaj rezerwacji juz dziś i uzyskaj lepszą cenę!

Lotnisko Radom im. Bohaterów Radomskiego Czerwca 1976 roku to jeden z najnowszych portów lotniczych w Polsce. Wraz z terminalem Chopina w Warszawie ma wytworzyć maksymalnie duży potencjał tranzytowy. Z płyty pierwsze kursy pasażerskie miały zostać zrealizowane na początku 2022 roku. Obecnie obiekt może obsłużyć nawet 3 miliony pasażerów rocznie, a jego infrastruktura jest dostosowana do najpopularniejszych typów samolotów, takich jak Boeing 737. Biorąc to pod uwagę, parking lotnisko Radom może pochwalić się również wieloma miejscami postojowymi i licznymi udogodnieniami dla swoich pasażerów.

Lotnisko Warszawa Radom – dojazd i realizowane rejsy

Pierwszy lot z lotniska Warszawa Radom zaplanowano na 2022 rok, ale regularne kursy będą odbywać się dopiero od kwietnia 2023 roku. W ostatnim czasie Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły, że od sezonu letniego 2023 uruchomią loty do Kopenhagi, Paryża i Rzymu. Następnie takie biura podróży jak Nekera, Itaka, TUI i Exim Tours również zapowiedziały, że będą obsługiwać podróżnych w budynku terminala. Loty czarterowe do odległych krajów takich jak Tunezja, Djerba, czy Turcja zostaną uruchomione 1 czerwca 2023 roku.

Port lotniczy Warszawa Radom został dogodnie zlokalizowany. W jego obrębie przebiegają trasy międzynarodowe E77 (DK7/S7) i E371 (DK9), a także droga krajowa o numerze DK12. Niedaleko położone linie kolejowe prowadzą do Warszawy, Krakowa, Łodzi i Lublina. Zakłada się, że w przyszłości koleje będą transportować turystów do budynku terminala. Obecnie port planuje budowę stacji paliw i płyt postojowych.

Parking Lotnisko Radom – dostępne miejsca postojowe

Dzięki dogodnej lokalizacji port lotniczy może obsłużyć setki tysięcy podróżnych każdego roku. Dlatego przygotowano duży parking. Lotnisko Radom będzie oferowało swoim klientom szereg miejsc postojowych w atrakcyjnie niskich cenach. Zakłada się, że opłaty nie będą wielkie, jednak nie zostały jeszcze ustalone. Na głównym placu zlokalizowano 700 miejsc postojowych, a z drugiej strony terminala umieszczono kolejne 2800 slotów. Obecnie mówi się, że istnieją plany na zakup dodatkowych działek pod budowę długoterminowego parkingu, ale regularne kursy mają być realizowane z lotniska dopiero od kwietnia 2023 roku.

Podróżni, którzy chcą pozostawić swój samochód gdzie indziej, mają do wyboru prywatne parkingi, które są zlokalizowane w niedalekiej odległości od budynku terminala. Wyposażono je w pełny monitoring 24/h 7 dni w tygodniu. Ponadto nierzadko posiadają ładowarki do aut elektrycznych i oferują bezpłatny transport na płytę lotniska. Tego typu miejsca postojowe zazwyczaj podlegają rezerwacji, lecz ich anulacja jest darmowa. Uśredniony koszt parkowania wynosi około 96 zł za 8 dni. Ceny ustalane są przez prywatnych przedsiębiorców, więc mogą się różnić między sobą. Jeśli chcesz być pewien bezpieczeństwa Twojego auta, wybierz jeden z parkingów oferowanych przez stronę internetową Next Park. Znajdziesz tam wyłącznie sprawdzone miejsca, oferujące najwyższą jakość obsługi klienta.

Nasz poradnik

Informacje dla podróżujących, porady i inspiracje

Parking przy lotnisku

Porównaj ceny usług długoterminowych parkingów lotniskowych

Warszawa Chopin
Parking przy lotnisku Warszawa Chopin
Warszawa Modlin
Parking przy lotnisku Warszawa Modlin
Poznań Ławica
Parking przy lotnisku Poznań Ławica
Katowice Pyrzowice
Parking przy lotnisku Katowice Pyrzowice
Kraków Balice
Parking przy lotnisku Kraków Balice
Gdańsk
Parking przy lotnisku Gdańsk
Wrocław
Parking przy lotnisku Wrocław
Bydgoszcz
Parking przy lotnisku Bydgoszcz
Brno Tuřany
Parking przy lotnisku Brno Tuřany
Drezno
Parking przy lotnisku Drezno
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.