Transfer na lotnisko

Frequently Asked Questions

Potrzebujesz pomocy?
Sprawdź pytania o parking lotniskowy
lub zadźwoń (+48) 222 662 439
NextPark to spokój i bezpieczeństwo.
Dowiedz się, czemu jesteśmy najlepsi!
  • 15% rabatu na ubezpieczenie podróżne
  • Natychmiastowe potwierdzenie
  • Szybki i bezpieczny transfer
  • SMS z biletem parkingowym

Gdzie należy czekać na odbiór na lotnisku?

Dzień przed powrotem otrzymasz wiadomość SMS z linkiem do mapy. Po przylocie i odbiorze bagażu wystarczy zadzwonić po transfer na parking, a następnie przejść do miejsca odbiorów zaznaczonego na mapie.

Czy muszę zostawić kluczyki do samochodu na parkingu?

Nie, nie ma takiej potrzeby. Na części parkingów jest możliwość zdeponowania kluczyków za drobną opłatą. Dzięki temu nie musisz się martwić ich utratą podczas wyjazdu.

Jak znajdę parking?

Adres parkingu otrzymasz na podany w formularzu rezerwacyjnym e-mail oraz SMS-em, od razu po złożeniu rezerwacji. Otrzymasz również wiadomość na 24 godziny przed planowanym przyjazdem na parking.

Jak dostanę się z parkingu na lotnisko?

Każdy parking w naszej ofercie zapewnia darmowy transfer zarówno na lotnisko jak i na parking, po przylocie.

Jak często realizowany jest transfer?

Od razu po przyjeździe na parking. Samochody transferowe realizują kursy elastycznie, w zależności od potrzeb. Czasami kierowca może czekać chwilę na innych pasażerów, jednak nigdy nie trwa to zbyt długo. Jeżeli jednak zdarzy się że samochód transferowy odjechał w momencie Twojego przyjazdu na parking, nie masz się czego obawiać. Większość parkingów posiada przynajmniej dwa samochody transferowe. Nawet jeśli kursuje tylko jeden, czas oczekiwania na jego powrót nie powinien być dłuższy niż 20-25 minut. W okresie maksymalnego ruchu może to trwać do 30 minut, jednak zwykle będziesz czekać dużo krócej.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.