Transfer na lotnisko

Najcześciej zadawane pytania

Potrzebujesz pomocy?
Sprawdź pytania o parking lotniskowy
lub zadźwoń (+48) 789 419 439 !
NextPark to spokój i bezpieczeństwo.
Dowiedz się, czemu jesteśmy najlepsi!
  • Natychmiastowe potwierdzenie
  • Szybki transfer
  • Dostępne usługi dodatkowe
  • SMS z biletem parkingowym

Czy muszę zostawić kluczyki do samochodu na parkingu?

Nie, nie ma takiej potrzeby. Na części parkingów jest możliwość zdeponowania kluczyków za drobną opłatą. Dzięki temu nie musisz się martwić ich utratą podczas wyjazdu.

Jak znajdę parking?

Adres parkingu otrzymasz na podany w formularzu rezerwacyjnym e-mail oraz SMS-em, od razu po złożeniu rezerwacji. Otrzymasz również wiadomość na 24 godziny przed planowanym przyjazdem na parking.

Jak dostanę się z parkingu na lotnisko?

Każdy parking w naszej ofercie zapewnia darmowy transfer zarówno na lotnisko jak i na parking, po przylocie.

Jak często realizowany jest transfer?

Od razu po przyjeździe na parking. Samochody transferowe realizują kursy elastycznie, w zależności od potrzeb. Czasami kierowca może czekać chwilę na innych pasażerów, jednak nigdy nie trwa to zbyt długo. Jeżeli jednak zdarzy się że samochód transferowy odjechał w momencie Twojego przyjazdu na parking, nie masz się czego obawiać. Większość parkingów posiada przynajmniej dwa samochody transferowe. Nawet jeśli kursuje tylko jeden, czas oczekiwania na jego powrót nie powinien być dłuższy niż 20-25 minut. W okresie maksymalnego ruchu może to trwać do 30 minut, jednak zwykle będziesz czekać dużo krócej.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.