Nowa rezerwacja

Frequently Asked Questions

Potrzebujesz pomocy?
Sprawdź pytania o parking lotniskowy
lub zadźwoń (+48) 222 662 439
NextPark to spokój i bezpieczeństwo.
Dowiedz się, czemu jesteśmy najlepsi!
  • 15% rabatu na ubezpieczenie podróżne
  • Natychmiastowe potwierdzenie
  • Szybki i bezpieczny transfer
  • SMS z biletem parkingowym

Przyjeżdżam po 23:59, na ile dni mam zarezerwować?

W trakcie składania rezerwacji ważne jest, aby podać dokładną datę oraz godzinę przyjazdu, oraz odjazdu w zależności od podanej daty, liczone są dni użytkowania parkingu. Oznacza to,że jeżeli przyjeżdżasz na parking 8 sierpnia o godzinie 22 i odjeżdżasz 12 sierpnia o godzinie 9, to rezerwacji musisz dokonać na 5 dni. Jednak nie musisz się tez tym martwic, wystarczy, że wpiszesz datę oraz godzinę przyjazdu i odjazdu a ilość dni automatycznie się obliczy.

Muszę być o 7:00 na lotnisku. Ile wcześniej mam przyjechać na parking?

Zwykle 30 minut powinno całkowicie wystarczyć. W godzinach natężonego ruchu potrzebny czas może się jednak wydłużyć. By skrócić ten czas rekomendujemy płatność online podczas rezerwacji. Ograniczy to formalności na parkingu do minimum, a transfer zostanie zrealizowany tuż po przyjeździe na plac parkingu.

Co oznacza godzina przyjazdu?

Jest to godzina, o której planujesz przyjechać na parking.

Co oznacza godzina wyjazdu?

Jest to orientacyjna godzina odbioru z lotniska. Polecamy doliczyć do godziny przylotu przynajmniej 15 minut na wyjście z samolotu oraz odebranie bagaży.

Czy mogę dokonać rezerwacji telefonicznie?

Tak. Wypełniając formularz rezerwacyjny, można wybrać dowolna liczbę samochodów, dla których chcesz zarezerwować miejsca parkingowe.

Jak dokonać rezerwacji miejsca parkingowego?

Rezerwacja parkingu jest szybka, prosta i bezstresowa. Korzystając z naszego portalu wybierz lotnisko, z którego wylatujesz, a następnie daty parkowania. Wyszukiwarka pokaże Ci aktualne oferty, wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada. Uzupełnij godzinę przyjazdu na parking oraz godzinę przylotu na lotnisko w dniu wyjazdu. Podaj swoje dane. Jeśli nadal potrzebujesz pomocy z wyborem odpowiedniego parkingu, przeczytaj nasze porady. Masz dwie możliwości płatności: online lub po przyjeździe, w biurze parkingu. Po dokonaniu rezerwacji, otrzymasz potwierdzenie i voucher w wiadomości e-mail oraz SMS-a na podany przez Ciebie numer telefonu. Potwierdzenie możesz zarówno wydrukować, jak i pokazać obsłudze parkingu w wersji elektronicznej.

Czy mogę zarezerwować miejsca dla kilku samochodów jednocześnie?

Tak, wypełniając formularz rezerwacyjny, można wybrać dowolną liczbę samochodów, dla których chcesz zarezerwować miejsca parkingowe.

Z jak dużym wyprzedzeniem muszę zarezerwować miejsce?

Jak najwcześniej. W zależności od dostępności miejsc parkingowych sugerowany czas złożenia rezerwacji może ulegać zmianie. Nie istnieje minimalny czas złożenia rezerwacji przed przyjazdem na parking, jednak należy liczyć się z ryzykiem braku dostępnych miejsc parkingowych. Zalecamy, aby składać rezerwacje po dokonaniu rezerwacji biletu lotniczego oraz z pewnością nie zwlekać do ostatniego momentu. Zwiększy to możliwość wyboru parkingów w naszej ofercie oraz zapewni dostępność miejsc parkingowych na pożądanym parkingu. Często wcześniejsza rezerwacja oznacza również niższą cenę.

Skąd mam wiedzieć, czy moja rezerwacja się powiodła?

Po złożeniu rezerwacji prześlemy Ci e-mail z jej szczegółami oraz voucher. Możesz zarówno go wydrukować jak i pokazać obsłudze parkingu wersję elektroniczną.

Nie mam drukarki, czy drukowanie potwierdzenia jest konieczne?

Nie. Wersja papierowa potwierdzenia rezerwacji nie jest konieczna. Możesz ją wydrukować lub pokazać obsłudze parkingu wersję elektroniczną.

Znam datę podróży, jednak nie znam jeszcze dokładnych godzin. Czy mogę zarezerwować parking?

Zdecydowanie tak. Godziny przyjazdu i przylotu są wskazówką dla parkingu, która usprawnia proces realizacji usługi. Oferujemy możliwość dokonania zmiany rezerwacji. Czas na dokonanie zmiany w rezerwacji różnią się w zależności od parkingu, na którym rezerwujesz miejsce. Na większości z nich zmiany lub anulacja rezerwacji może być dokonana do 24 godzin przed przyjazdem. Godziny przyjazdu i przylotu można edytować w każdej chwili.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.