Płatności

Frequently Asked Questions

Potrzebujesz pomocy?
Sprawdź pytania o parking lotniskowy
lub zadźwoń (+48) 789 419 439
NextPark to spokój i bezpieczeństwo.
Dowiedz się, czemu jesteśmy najlepsi!
  • 15% rabatu na ubezpieczenie podróżne
  • Natychmiastowe potwierdzenie
  • Szybki i bezpieczny transfer
  • SMS z biletem parkingowym

Ile kosztuje parkowanie?

Ceny miejsc parkingowych zależą od wybranego parkingu, długości rezerwacji oraz dostępnych promocji. Wybierz odpowiedni zakres dat na naszej stronie i sprawdź wszystkie dostępne oferty z aktualnymi cenami.

Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak. Wybierz parking wystawiający faktury VAT. Następnie, w formularzu rezerwacyjnym należy zaznaczyć opcję "Chcę otrzymać fakturę.” oraz podać dane firmowe. Faktura zostanie wysłana na podany przez Ciebie adres e-mail w chwili przyjęcia samochodu na plac parkingowy.

Czy płacenie przez NextPark jest bezpieczne?

Zdecydowanie tak. Płatności na stronie NextPark są obsługiwane przez dostawcę płatności online posiadającego, wszelkie uprawnienia oraz zgody KNF. Całość zabezpieczają szyfrowane połączenia z certyfikatem SSL. Dzięki temu Twoje dane osobowe, jak i dane bankowe są chronione i nie mogą zostać przechwycone. Twoja prywatność jest dla nas bardzo ważna, dlatego też przestrzegamy wymogów prawnych dotyczących danych osobowych. Informacje nigdy nie są przekazywane osobom trzecim, bez Twojej zgody. Pamiętaj też, że nawet jeśli zapłacisz podczas rezerwacji, a finalnie odwołasz swój przyjazd - otrzymasz zwrot wszystkich opłat.

Jak mogę zapłacić za miejsce parkingowe?

Płatności można dokonać podczas rezerwacji lub już po przyjeździe na parking. Płatność teraz przyspieszy proces obsługi rezerwacji, co bezpośrednio skróci Twój czas pobytu na parkingu. Jeśli wybierasz płatność na parkingu przeczytaj dokładnie opis, by dowiedzieć się czy plac oferuje płatności kartą. Za niektóre parkingi można zapłacić jedynie podczas rezerwacji.

Czy muszę dokonać przedpłaty?

Przedpłata nie jest konieczna. Możesz zapłacić całą kwotę w momencie przyjazdu. Wybierając płatność online zyskasz jednak cenne minuty, które w dniu wyjazdu będą na jeszcze bardziej potrzebne.

Parking przy lotnisku

Porównaj ceny usług długoterminowych parkingów lotniskowych

Warszawa Chopin
Parking przy lotnisku Warszawa Chopin
Warszawa Modlin
Parking przy lotnisku Warszawa Modlin
Poznań Ławica
Parking przy lotnisku Poznań Ławica
Katowice Pyrzowice
Parking przy lotnisku Katowice Pyrzowice
Kraków Balice
Parking przy lotnisku Kraków Balice
Gdańsk
Parking przy lotnisku Gdańsk
Wrocław
Parking przy lotnisku Wrocław
Bydgoszcz
Parking przy lotnisku Bydgoszcz
Brno Tuřany
Parking przy lotnisku Brno Tuřany
Drezno
Parking przy lotnisku Drezno
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.