Informacja na temat połączeń z lotniska we Wrocławiu

19 czerwca 2020
Informacja na temat połączeń z lotniska we Wrocławiu Photo by Maciej Lulko on photobucket.com

Aktualnie połączenia z lotniska we Wrocławiu oferuje Wizzair. Węgierskie linie lotnicze obsługują obecnie loty do Norwegii, Holandii oraz na Islandię. Przewoźnik planuje również od 13 lipca uruchomić połączenie na Cypr. W lipcu na wrocławskie lotnisko wróci również Lufthansa z połączeniem do Frankfurtu.

Przed lotem zapoznaj się z nowymi procedurami obsługi pasażerów dostępnymi na stronie internetowej lotniska. Zgodnie z zaleceniami podróżni powinni nosić maski ochronne przez cały czas podróży. Ostrzegamy również, że osoby z temperaturą ciała powyżej 38 stopni Celsjusza nie zostaną wpuszczone na pokład samolotu.

Parking przy lotnisku we Wrocławiu

Na naszej stronie internetowej można zarezerwować dogodny parking przy lotnisku. Wszystkie obiekty w naszej ofercie zapewniają darmowy transfer na i z terminalu. Zachęcamy do płatności online podczas rezerwacji w celu przyspieszenia procesu obsługi oraz zminimalizowania kontaktu z pracownikami parkingu.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.