Parking przy lotnisku Rzeszów Jesionka

Mamy dla Ciebie 2 parkingów lotniskowych!

Gwarancja najniższej ceny

Płacisz tyle, ile na stronie parkingu.

Potrzebujesz pomocy?
Sprawdź pytania o parking lotniskowy
lub zadźwoń (+48) 789 419 439 !
NextPark to spokój i bezpieczeństwo.
Dowiedz się, czemu jesteśmy najlepsi!
 • Natychmiastowe potwierdzenie
 • Szybki transfer
 • Dostępne usługi dodatkowe
 • SMS z biletem parkingowym
Dokonaj rezerwacji juz dziś i uzyskaj lepszą cenę!

Parking TEST2

Zobacz cennik   Pokaż na mapie
 • Na zewnątrz
 • Płatność kartą
Cena od
0,00
za 1 dzień
przy postoju na 7 dni.
Darmowy transfer
Bezpłatna anulacja
10
Wspaniała Nowy
0.00 km od lotniska
0 min czas transferu
Nie wystawia faktury
wybierz daty parkowania,
aby poznać dokładny koszt

Parking TEST

Zobacz cennik   Pokaż na mapie
 • Na zewnątrz
 • Ubezpieczony
 • Ogrodzony
 • Oświetlony
 • Monitorowany
 • Płatność kartą
 • Obsługa 24/7
 • Restauracja
Dostępna jedna usługa dodatkowa.
Cena od
112,50
za 1 dzień
przy postoju na 8 dni.
Darmowy transfer
Bezpłatna anulacja
10
Wspaniała Nowy
0.00 km od lotniska
0 min czas transferu
Wystawia fakturę
wybierz daty parkowania,
aby poznać dokładny koszt
Niezdecydowany/a? Zobacz porady: Jak wybrać parking lotniskowy?

Lotnisko Rzeszów-Jasionka to międzynarodowy port lotniczy położony w województwie podkarpackim. W 2017 roku z lotniska skorzystało 694 tys. pasażerów, co dało mu 7. miejsce w Polsce pod względem liczby obsłużonych pasażerów.

Pasażerowie na lotnisku Rzeszów Jasionka
Rok Ilość
2014 599 483
2015 641 146
2016 662 024
2017 691 708
2018 769 475

Jak dojechać na Lotnisko Rzeszów-Jasionka?

Lotnisko Rzeszów-Jasionka położone jest 10 km na północ od centrum miasta Rzeszowa we wsi Jasionka. Sprawny dojazd z różnych części kraju możliwy jest dzięki usytuowaniu lotniska w pobliżu dwóch ważnych dróg krajowych: nr 9 Rzeszów - Warszawa oraz nr 19 Rzeszów – Lublin. Zakończenie budowy odcinka autostrady A4 i drogi ekspresowej S19 usprawni połączenie drogowe z lotniskiem z różnych części województwa oraz kraju.

Po dokonaniu rezerwacji parkingu przez NextPark, otrzymasz wskazówki dojazdu na podany adres email i numer telefonu. Link do Map Google i załączona mapa poglądowa ułatwią Ci bezproblemowe dotarcie na parking. Wystarczy kliknąć w link i jechać bezpiecznie do celu.

Parkingi przy lotnisku w Rzeszowie

Parkingów przy lotnisku jest wiele, jeśli chcą Państwo łatwo i szybko zarezerwować miejsce parkingowe na czas wyjazdu, zachęcamy do skorzystania z naszego portalu. Dzięki prostej i przystępnej wyszukiwarce, znajdą Państwo parking dopasowany do Państwa wymagań i potrzeb. Bez zbędnych formalności, przez Internet zarezerwują Panstwo bezpieczne miejsce na samochód. Dodatkowo nie musza się Państwo martwić jak z parkingu dostać się na lotnisko. Wszystkie parkingi w naszej wyszukiwarce oferują transfery na lotnisko oraz wysokie standardy obsługi klienta. Dzięki rezerwacji przez nasz portal zapewnią sobie Państwo bezstresowy początek oraz zakończenie podróży.

Sieć parkingów lotniskowych NextPark

Dokonując rezerwacji nie musisz się martwić o dojazd z parkingu na lotnisko. Korzystając z usług NextPark otrzymasz darmowy transfer na lotnisko oraz na parking po powrocie z podróży. Zapewnimy Ci bezpieczny dojazd wysokiej jakości samochodami oraz busami. Dzięki wymagającej polityce jakości naszej firmy, każdy parking dostępny na naszej stronie zapewnia wysoki standard obsługi klienta oraz całkowite bezpieczeństwo.

Dojazd na parkingi lotnisko Rzeszów-Jasionka

Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz wiadomość na podany adres e-mail oraz numer telefonu, zawierającą link, który poprowadzi Cię na wybrany przez Ciebie parking.

Usługa Park&Fly - port lotniczy w Rzeszowie

Usługa Meet&Greet - lotnisko Rzeszów-Jasionka

Jak dokonać rezerwacji

Rezerwacja parkingu jest prosta, szybka i bezstresowa. Korzystając z naszego portalu, wybierz godzinę przyjazdu oraz przylotu, a następnie lotnisko z którego wylatujesz. Wyszukiwarka pokaże Ci istniejące aktualnie oferty, spośród których będziesz mógł wybrać tą najbardziej Ci odpowiadająca. Masz dwie możliwości płatności: online lub po przyjeździe w biurze parkingu. Po dokonaniu rezerwacji, otrzymasz potwierdzenie oraz voucher na maila oraz podany przez Ciebie numer telefonu. Dokument możesz zarówno wydrukować jak i pokazać obsłudze parkingu w wersji elektronicznej.

Parkingi NextPark

Parkingi w naszej ofercie są zlokalizowane w promieniu 5km od lotniska, co zapewni szybki dojazd na strefę odlotów. Po przylocie kierowca równie szybko pojawi się pod terminalem, by Cię odebrać.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.