Darmowy parking Strachowice - Jak odebrać kogoś z lotniska we Wrocławiu?

28 października 2023
Darmowy parking Strachowice - Jak odebrać kogoś z lotniska we Wrocławiu?

Darmowy parking lotnisko Wrocław - Ile czasu na kiss and fly Strachowice? Jeśli chodzi o parkowanie na dłuższy czas na lotnisku pasażerskim Wrocław – Strachowice, lub gdy trzeba odebrać kogoś z lotniska, większość z nas nie szuka bezpłatnego miejsca krótkiego postoju, ale chce po prostu znaleźć bezpieczne i niedrogie miejsce parkingowe w pobliżu portu lotniczego. Bez wątpienia, wiele osób podróżujących służbowo z Wrocławia i turystów podczas wakacyjnych podróży wybiera pozostawienie samochodu na parkingu na lotnisku Strachowice. Jest to z pewnością nie najtańsze, ale zrozumiałe postępowanie, bo parkowanie na terenie obiektu Airport Wrocław to kilka możliwości wyboru.

Jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy na opłatach za miejsce parkingowe i szukasz teraz w Internecie informacji na temat - najtańszy parking Strachowice lub darmowy parking lotnisko Wrocław, gdzie najtaniej zaparkować przy lotnisku Strachowice, to jesteś we właściwym miejscu! Opłaca się wiedzieć, że istnieje łatwe rozwiązanie dla Twojego problemu - parkingi lotniskowe Wrocław-Starchowice w NextPark! Nasz system bezpłatnej rezerwacji parkingu online pomoże Ci znaleźć dokładnie to, czego szukasz, bo NextPark to nowoczesny sposób na wygodne i tanie parkowanie przy lotnisku Strachowice!

  • Parking Lotnisko Wrocław - gdzie zostawić samochód na lotnisku?
  • Czy parking na lotnisku we Wrocławiu jest płatny?
  • Darmowy parking Strachowice - ile czasu na Kiss & Fly?
  • Gdzie zaparkować przy lotnisku we Wrocławiu?

Parking Lotnisko Wrocław - gdzie zostawić samochód na lotnisku?

Port Lotniczy Wrocław SA to międzynarodowy port lotniczy, położony jest on na południu Polski, w południowo-zachodniej części Wrocławia, w odległości ok. 10 km na zachód od centrum miasta, na osiedlu Strachowice.

Gdzie można zaparkować na lotnisku we Wrocławiu? Wrocław AirPort na swojej stronie internetowej udostępnia plan parkingów, w którym wskazuje wyznaczone strefy do parkowania.

Parking Lotnisko Wrocław to Parkingi: A, B, C, D, G i Parking VIP, a w każdej z tych stref wyznaczone są miejsca do parkowania dla osób z niepełnosprawnością. Na terenie lotniska znajdują się:

- Parkingi A, B, C - parkingi krótkoterminowe, - Parking D - parking długoterminowy, - Parking G - parking godzinowy.

Czy parking na lotnisku we Wrocławiu jest płatny?

Parking na lotnisku we Wrocławiu jest płatny, bo parking działa na zasadach najmu miejsca parkingowego, a właścicielem i zarządcą parkingu jest Port Lotniczy Wrocław S.A.. Rozpoczęcie świadczenia usługi parkingowej następuje z chwilą pobrania biletu lub użycia karty parkingowej i wjazdu na parking lotniskowy, a jej zakończenie następuje wraz z chwilą wyjazdu z parkingu.

Dowodem zawarcia umowy najmu miejsca parkingowego na lotnisku we Wrocławiu jest bilet parkingowy lub ważna karta parkingowa. Wysokość opłaty parkingowej, czyli cenę za parkowanie na lotnisku, określa cennik korzystania z infrastruktury parkingowej i dróg wewnętrznych Wrocław Airport, a szczegółowe kwestie wynajmu miejsc parkingowych zawarte są w dokumencie - Regulamin Parkingu 02/2023 Portu Lotniczego Wrocław S.A. we Wrocławiu.

Darmowy parking Strachowice - ile czasu na Kiss & Fly?

Darmowy parking Strachowice, czyli bezpłatne korzystanie z miejsc postojowych na lotnisku Wrocław-Strachowice jest możliwe w tzw. strefie krótkiego postoju Kiss & Fly, która znajduje się przed terminalem. Czas bezpłatnego parkowania na Kiss & Fly Wrocław wynosi 10 minut. Warto jednak mieć na uwadze fakt, że jest to czas łączny, który obejmuje czas przejazdu do strefy i czas postoju samochodu w strefie.

W 2023 roku, zgodnie z aktualnie obowiązującym cennikiem, za pobyt w strefie krótkiego postoju na lotnisku Strachowice, powyżej 10 minut zostanie naliczona opłata (przy postoju do 20 minut) - 20 zł, a za każde rozpoczęte 10 minut - 10 zł. Opłaci się też pamiętać, że bezpłatny postój w strefie Kiss & Fly Strachowice dotyczy do trzech wjazdów w ciągu jednej doby, a każdy kolejny wjazd podlega opłacie w wysokości 10 zł za każde rozpoczęte 10 minut pobytu w strefie Kiss & Fly.

Gdzie zaparkować przy lotnisku we Wrocławiu?

Jeśli planujesz podróż samolotem z lotniska Strachowice, masz naprawdę wiele możliwości na krótkoterminowe i długoterminowe parkowanie samochodu. Prywatne parkingi przy lotnisku Wrocław mają w swojej ofercie wolne miejsca parkingowe na wynajem. Czy trzeba zarezerwować parking przy lotnisku wcześniej? Nie trzeba, ale nie warto czekać z tym do ostatniej chwili! Ceny parkingów w okolicy lotniska we Wrocławiu mogą się zmieniać, w zależności od pory roku i dostępności miejsc parkingowych, więc zawsze warto przed planowanym odlotem - porównać dostępne opcje wynajmu i zarezerwować parking z wyprzedzeniem, jeśli jest to możliwe.

Oczywiście, miejsce w którym zdecydujesz się zostawić swoje auto przed odlotem z lotniska we Wrocławiu, zależy przede wszystkim od Twojego poziomu komfortu, wartości Twojego pojazdu i tego, ile pieniędzy jesteś gotów wydać na opłaty parkingowe. Opłaca się jednak pamiętać, że NextPark - sieć parkingów lotniskowych online zagwarantuje Ci znaczne oszczędności i najniższą cenę! Nasza lista parkingów lotniskowych w Polsce pozwoli Ci sprawdzić i porównać opinie parkingów i ceny za miejsce parkingowe na wynajem we Wrocławiu, w okolicach lotniska.

NextPark to nowoczesna i przyjazna dla użytkownika strona internetowa. Dzięki szybkiemu, łatwemu i bezpiecznemu procesowi rezerwacji, za pośrednictwem NextPark, możesz bez wysiłku zaoszczędzić i zagwarantować sobie może nie darmowe, ale z pewnością - najtańsze miejsca parkingowe lotnisko Strachowice!

Zarezerwuj bezpłatnie najtańszy parking Wrocław Airport online z NextPark i zyskaj pewność, że Twój samochód, podczas Twojej podróży, będzie przechowywany na bezpiecznym i strzeżonym parkingu we Wrocławiu i okolicach!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.