Darmowy parking Lotnisko Szczecin - Gdzie zaparkować na lotnisku w Goleniowie?

29 listopada 2023
Darmowy parking Lotnisko Szczecin - Gdzie zaparkować na lotnisku w Goleniowie?

Darmowy parking Lotnisko Szczecin? Gdzie zostawić auto na lotnisku Goleniów? Jak znaleźć tani parking przy lotnisku? Jeśli chodzi o parkowanie na dłuższy czas na lotnisku pasażerskim Szczecin-Goleniów, lub gdy trzeba odebrać kogoś z lotniska samochodem, większość z nas nie szuka bezpłatnego miejsca krótkiego postoju, ale chce po prostu znaleźć bezpieczne i niedrogie miejsce parkingowe w pobliżu portu lotniczego. Bez wątpienia, wiele osób podróżujących służbowo ze Szczecina i turystów podczas wakacyjnych podróży wybiera pozostawienie samochodu na parkingu na lotnisku w Goleniowie. Jest to z pewnością nie najtańsze, ale zrozumiałe postępowanie, bo parkowanie na terenie obiektu Szczecin Airport to dwie możliwości wyboru.

Jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy na opłatach za miejsce parkingowe i szukasz teraz w Internecie informacji na temat - tani lub darmowy parking lotnisko Szczecin, gdzie najtaniej zaparkować przy lotnisku w Szczecinie, to jesteś we właściwym miejscu! Opłaca się wiedzieć, że istnieje łatwe rozwiązanie dla Twojego problemu - parkingi lotniskowe Szczecin-Goleniów w NextPark Nasz system bezpłatnej rezerwacji parkingu online pomoże Ci znaleźć dokładnie to, czego szukasz, bo NextPark to nowoczesny sposób na wygodne i tanie parkowanie przy lotnisku Szczecin!

 • Lotnisko Goleniów - parking długoterminowy i krótkoterminowy
 • Ile kosztuje parking na lotnisku w Szczecinie?
 • Darmowy parking Lotnisko Szczecin-Goleniów
 • Gdzie zaparkować przy lotnisku Szczecin?

Lotnisko Goleniów - parking długoterminowy i krótkoterminowy

Port lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ Solidarność to międzynarodowe lotnisko położone w woj. zachodniopomorskim, w powiecie goleniowskim, w pobliżu wsi Glewice. Obiekt znajduje się w odległości 46 km na północny wschód od centrum Szczecina.

Czy na lotnisku Szczecin-Goleniów jest parking?

Tak, na lotnisku Szczecin jest parking. Parking lotniskowy jest czynny przez całą dobę , we wszystkie dni w roku. AirPort Szczecin na swojej stronie internetowej udostępnia plan parkingów, w którym wskazuje wyznaczone strefy do parkowania.

Lotnisko Goleniów parking to 2 parkingi:

 • Lotnisko Goleniów parking czerwony - parking krótkoterminowy, godzinowy, zlokalizowany w pobliżu terminala pasażerskiego, posiada 200 miejsc parkingowych,
 • Lotnisko Goleniów parking zielony- położony parking długoterminowy, wielodobowy, zlokalizowany w odległości 50 metrów od terminala pasażerskiego, posiada 500 miejsc parkingowych.

Ile kosztuje parking na lotnisku w Szczecinie?

Parking na lotnisku w Szczecinie jest płatny, bo parking działa na zasadach najmu miejsca parkingowego, a korzystanie z parkingu ogólnodostępnego na lotnisku Szczecin może odbywać się wyłącznie na zasadach odpłatności, zgodnie z obowiązującym cennikiem. Parkingiem na lotnisku zarządza Port Lotniczy Szczecin – Goleniów Spółka z o.o.. Rozpoczęcie świadczenia usługi parkingowej następuje z chwilą przyjęcia karty parkingowej i wjazdem autem na parking lotniskowy, a czas trwania umowy kończy się wraz z opłaceniem biletu i wyjazdem samochodu z parkingu. Po opłaceniu biletu, kierowca ma 15 minut na wyjazd ze strefy.

Ile kosztuje parking na lotnisku w Szczecinie?

Opłata za parkowanie na lotnisku w Szczecinie jest naliczana zgodnie z aktualnym cennikiem i jest to opłata za każde zajęte miejsce parkingowe. Cennik opłat parkingowych stanowi załącznik Regulaminu parkingu w Porcie Lotniczym Szczecin - Goleniów.

W 2023 roku, 1 godzina parkowania na Parkingu Czerwonym na lotnisku to wydatek 9 zł, a za pierwszą dobę zapłacimy 77 zł. Z kolei, na Parkingu Zielonym opłata za parkowanie do godziny wynosi 5 zł, a za pierwszy tydzień - 107 zł. Port Lotniczy Szczecin - Goleniów nie prowadzi rezerwacji miejsc parkingowych.

Darmowy parking Lotnisko Szczecin-Goleniów

Darmowy parking Lotnisko Szczecin, czyli bezpłatne korzystanie z miejsc postojowych na lotnisku Szczecin-Goleniów jest możliwe 1 raz na dobę. Czas bezpłatnego parkowania na Szczecin AirPort wynosi 10 minut. Warto jednak mieć na uwadze fakt, że jest to czas łączny, który obejmuje czas przejazdu (wjazdu i wyjazdu) do strefy parkowania i czas postoju samochodu na parkingu.

Z opłat parkingowych na szczecińskim lotnisku zwolnione są:

 • oznakowane pojazdy opieki medycznej,
 • oznakowane pojazdy straży pożarnej,
 • oznakowane pojazdy służb państwowych,
 • pojazdy kierowane przez Posłów RP posiadających ważne legitymacje poselskie,
 • pojazdy osób niepełnosprawnych właściwie oznakowane - do 2 godz.

Gdzie zaparkować przy lotnisku Szczecin?

Jeśli planujesz podróż samolotem z lotnisko Szczecin-Goleniów, masz naprawdę wiele możliwości na krótkoterminowe i długoterminowe parkowanie samochodu. Prywatne parkingi przy lotnisku Szczecin mają w swojej ofercie strzeżone, wolne miejsca parkingowe na wynajem. Czy trzeba zarezerwować parking przy lotnisku wcześniej? Nie trzeba, ale nie warto czekać z tym do ostatniej chwili! Ceny parkingów w okolicy lotniska w Goleniowie mogą się zmieniać, w zależności od pory roku i dostępności miejsc parkingowych, więc zawsze warto przed planowanym odlotem - porównać dostępne opcje wynajmu w Internecie i zarezerwować parking z wyprzedzeniem, jeśli jest to możliwe.

Oczywiście, miejsce w którym zdecydujesz się zostawić swoje auto przed odlotem z lotniska w Goleniowie zależy przede wszystkim od Twojego poziomu komfortu, wartości Twojego pojazdu i tego, ile pieniędzy jesteś gotów wydać na opłaty parkingowe. Opłaca się jednak pamiętać, że NextPark - sieć parkingów lotniskowych online** zagwarantuje Ci znaczne oszczędności i najniższą cenę! Nasza lista parkingów lotniskowych w Polsce pozwoli Ci sprawdzić i porównać opinie parkingów i ceny za miejsce parkingowe na wynajem w Szczecinie, w okolicach lotniska Goleniów.

NextPark to nowoczesna i przyjazna dla użytkownika strona internetowa. Dzięki szybkiemu, łatwemu i bezpiecznemu procesowi rezerwacji, za pośrednictwem NextPark, możesz bez wysiłku zaoszczędzić i zagwarantować sobie może nie darmowe, ale z pewnością - najtańsze miejsca parkingowe lotnisko Szczecin-Goleniów!

Zarezerwuj bezpłatnie najtańszy parking Goleniów Lotnisko online z NextPark i zyskaj pewność, że Twój samochód, podczas Twojej podróży, będzie przechowywany na bezpiecznym i strzeżonym parkingu w Szczecinie, w pobliżu lotniska!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.