Ile kosztuje szybkie przejście na lotnisku Chopina?

31 stycznia 2024
Ile kosztuje szybkie przejście na lotnisku Chopina?

Lotnisko Chopina w Warszawie stawia na efektywność i wygodę podróżnych, oferując różnorodne opcje odprawy biletowo-bagażowej. Osoby wylatujące z Warszawy mogą skorzystać m.in. z odprawy online przed przybyciem na lotnisko, automatycznego kiosku check-in lub tradycyjnego stanowiska check-in na miejscu.

Fast Track na Lotnisku Chopina w Warszawie to ogólnodostępna usługa, która umożliwia pasażerom jednorazowe, szybsze przejście przez kontrolę bezpieczeństwa i odprawę na lotnisku. Na Lotnisku Chopina są 2 specjalne stanowiska do przejścia Fast Track. Opłacenie Fast Track eliminuje konieczność oczekiwania w długich kolejkach przed odlotem. Sprawdźmy zatem, ile kosztuje szybkie przejście na lotnisku Chopina?

Fast Track na lotnisku Chopina w Warszawie - cena

Zakup usługi Fast Track na lotnisku Chopina oznacza, wykupienie jednorazowej możliwości skorzystania z usługi szybkiego przejścia. Koszt usługi Fast Track na Lotnisku Chopina w 2024 roku wynosi 39 złotych, a dzieci do 13-roku życia korzystają z tej oferty bezpłatnie. Dodatkowo, do bezpłatnego skorzystania z usługi Fast Track uprawnieni są posiadacze kart: FAST TRACK, BUSINESS PASS lub BUSINESS PASS PREMIUM. Każda z tych kart może być zakupiona przez podróżnych w ramach abonamentu.

Pamiętaj: Zarezerwuj swoje miejsce na lotnisku Chopina zanim ruszysz w podróż. Oferujemy najtańszy parking lotnisko Chopina w bliskiej odległości od terminala.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.