Czym jest Fast Track na Lotnisku Chopina?

29 stycznia 2024
Czym jest Fast Track na Lotnisku Chopina?

Planując podróż z Lotniska Chopina w Warszawie, warto wiedzieć, jak wygląda obsługa naziemna i jakie usługi dla pasażerów są dostępne na Okęciu. Sprawdźmy zatem - czym jest Fast Track i ile kosztuje usługa Fast Track na Lotnisku Chopina w 2024 roku?

Oszczędzaj czas i pieniądze na lotnisku, zarezerwuj miejsce parkingowe z wyprzedzeniem: Parking lotnisko Chopina

  • Czym jest Fast Track na Lotnisku Chopina?
  • Jak wykupić usługę Fast Tracka na lotnisku w Warszawie?
  • Ile kosztuje Fast Track na Lotnisku Chopina?

Czym jest Fast Track na Lotnisku Chopina?

Fast Track na Lotnisku Chopina w Warszawie to ogólnodostępna usługa, która umożliwia pasażerom szybsze przejście przez kontrolę bezpieczeństwa i odprawę na lotnisku. Specjalne 2 stanowiska do szybszego przejścia na Okęciu znajdują się na poziomie odlotów w strefie B i w strefie E.

Usługa Szybkie Przejście Fast Track na Lotnisku Chopina to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących swój czas, bo opłacenie Fast Track eliminuje konieczność oczekiwania w długich kolejkach przed odlotem.

Warto jednak mieć na uwadze fakt, że według informacji znajdujących się na e-stronie lotniska: - “Usługa Fast Track dotyczy jedynie przejścia do kontroli bezpieczeństwa. Nie ma możliwości skorzystania z przejścia Fast Track w innych przypadkach, takich jak kontrole graniczne przy lotach przesiadkowych.”.

Jak wykupić usługę Fast Tracka na lotnisku w Warszawie?

Zakup usługi Fast Track oznacza, wykupienie jednorazowej możliwości skorzystania z usługi Fast Track.

Usługę Fast Tracka na lotnisku Chopina w Warszawie można wykupić na 3 sposoby:

  • on-line,
  • w dwóch kioskach samoobsługowych na lotnisku, które znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie przejść Fast Track,
  • podczas zakupu biletu na rejs u partnerów lotniska.

Wśród linii lotniczych, które na lotnisku Chopina oferują bilety na samolot i zakup usługi Fast Track, znajdują się m.in.: Ryanair, Wizzair, EasyJet, Air France, Air Berlin i LOT.

Ile kosztuje Fast Track na Lotnisku Chopina?

W 2024 roku, koszt usługi Fast Track na Lotnisku Chopina wynosi 39 złotych, a dzieci do 13-roku życia korzystają z tej usługi bezpłatnie. Bezpłatne skorzystanie z Szybkiego przejścia Fast Track na lotnisku Chopina jest możliwe, gdy podróżny posiada jedną z kart: FAST TRACK, BUSINESS PASS lub BUSINESS PASS PREMIUM. Każda z kart może być zakupiona przez podróżnych w ramach z abonamentów: kwartalnego, półrocznego lub rocznego.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.