Gdzie zjeść? Restauracje - Lotnisko Warszawa Chopin

29 września 2022
Gdzie zjeść? Restauracje - Lotnisko Warszawa Chopin Photo by Jay Wennington on Unsplash

Międzynarodowy port lotniczy Warszawa Chopina to największe lotnisko w Polsce. Rocznie obsługuje ok. 36% podróżnych odwiedzających, jak i opuszczających kraj. Zostało zlokalizowane w odległości ok. 8 km od centrum miasta. Dojazd do obiektu jest komfortowy, a udogodnienia takie jak lotnisko parking Chopin, czy mnogość restauracji sprawia, że podróże stamtąd są niezwykle wygodne. Podróżni nie mają problemu ze znalezieniem wolnego miejsca postojowego, a w obiekcie dostępna jest duża strefa gastronomiczna. Poniżej lista restauracji, w których warto zjeść posiłek w trakcie oczekiwania na lot.

Restauracje – lotnisko Warszawa Chopin

Lotnisko Warszawa Chopin oferuje swoim podróżnym bogatą ofertę gastronomiczną. Każdy klient znajdzie tu coś dla siebie, bez względu na to, jaką kuchnie preferuje. Obiekt zapewnia miejsca typu fast food, kawiarnie, dania wegetariańskie oraz lokale z kącikiem dla dzieci. Część z nich znajduje się w ogólnodostępnej hali terminala, a część jest dostępna po przejściu odprawy. Poniżej lista dostępnych restauracji i kawiarni na terenie lotniska Warszawa Chopin.

Najlepsze restauracje

Na terenie portu lotniczego podróżni mają do wyboru kuchnię polską, międzynarodową, ze zdrową żywnością i pyszną kawą. Poniżej wymieniono lokale gastronomiczne, które znajdują się w budynku terminala.

Atmosphere

r171_Atmosphere_interior_2021_09_ad8a25883f.jpg

Międzynarodowa restauracja oferująca zestawy śniadaniowe, sałatki, lunche i pyszne obiady. Słynie z naturalnych składników i potraw robionych na miejscu. Znajduje się w hali odlotów. Dostępna w strefie Non-Schengen.

Bijanka

bijanka_restauracja_polska_2295b36613.jpg

Restauracja oferująca tradycyjne polskie dania. Składniki, z których zrobione są posiłki, pochodzą od zaprzyjaźnionych dostawców, a lokal ma otwartą kuchnię, w której można podglądać pracę kucharzy. Znajduje się w strefie Schengen na poziomie 1 hali odlotów.

Chief’s

P7 PUTTER COMPASS.jpg

Lokal serwujący międzynarodowe dania i pyszną kawę. Słynie z szybkiej obsługi. W jego menu można znaleźć pizze, pierogi i zestawy śniadaniowe. Znajduje się w strefie Schengen – hala odlotów, poziom 1.

farszBAR

farszbar_012edcc000.jpg

Miejsce oferujące różnorodne pierogi, które przygotowywane są na bieżąco. Ponadto można tam zjeść pyszny deser. Restauracja położona w zastrzeżonej strefie CDE na terenie hali odlotów.

McDonald’s

pierwsza_polska_restauracja_mcdonalds_z_minimalistycznym_wystrojem_47291_7a18a0745f.png

Miejsce przeznaczone dla wszystkich fanów fast foodów. Lokal położony jest w 2 lokalizacjach, tj. ogólnodostępna strefa terminala oraz hala przylotów na poziomie 0.

Kawiarnie

Na terenie lotniska Chopina znajduje się kilka kawiarni, które również oferują pyszne menu w formie lunchowej. Podróżni zjedzą tutaj kanapki i croissanty przygotowywane na miejscu, a do kawy zawsze dostępne są desery. Poniżej lista polecanych kawiarni.

Costa Coffee

widget_9b877fc916.jpg

Bez wątpienia to najczęściej występująca kawiarnia na terenie lotniska. Lokal zlokalizowany jest w 5 miejscach. Podróżni znajdą go zarówno w ogólnodostępnej sali terminala, jak i w hali odlotów Schengen i Non-Schengen. W zależności od lokalizacji najdłużej działa w ogólnodostępnej strefie od godziny 6:00 do 23:00.

So!Coffee

so_coffee_zlote_tarasy_3bd0b18892.jpg

Dla przyjeżdżających pociągiem nieopodal stacji kolejki zlokalizowana jest kawiarnia So!Coffee, oferująca pyszną kawę na wynos i świeże kanapki.

So coffee

012355_r0_940_531ecd6b3d.jpg

So coffee to kawiarnia znajdująca się na 1 poziomie w hali odlotów. Dostępna jest tylko w strefie Schengen. Lokal czynny w godzinach od 04:00 do 22:00.

Furore

furore_f7d3a00f9a.jpg

Miejsce znajdujące się na tarasie widokowym, dzięki czemu oczekujący mają widok na lotnisko i startujące samoloty. W kawiarni można się napić pysznej kawy i zjeść coś słodkiego.

McCafe

274827f279a7cd51528f235a36421634_d33ce44ee3.jpg

Jedna z najpopularniejszych kawiarni znajdujących się na terenie lotniska. Została zlokalizowana w ogólnodostępnej strefie terminala (okolice wyjścia 1) i w hali przylotów na poziomie 0.

Parking przy lotnisku

Porównaj ceny usług długoterminowych parkingów lotniskowych

Warszawa Chopin
Parking przy lotnisku Warszawa Chopin
Warszawa Modlin
Parking przy lotnisku Warszawa Modlin
Poznań Ławica
Parking przy lotnisku Poznań Ławica
Katowice Pyrzowice
Parking przy lotnisku Katowice Pyrzowice
Kraków Balice
Parking przy lotnisku Kraków Balice
Gdańsk
Parking przy lotnisku Gdańsk
Wrocław
Parking przy lotnisku Wrocław
Bydgoszcz
Parking przy lotnisku Bydgoszcz
Brno Tuřany
Parking przy lotnisku Brno Tuřany
Drezno
Parking przy lotnisku Drezno
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.