Czy na lotnisku Chopina można kupić bilet?

30 stycznia 2024
Czy na lotnisku Chopina można kupić bilet?

Lotnisko Chopina w Warszawie, w 2024 roku, nie tylko zapewnia sprawne funkcjonowanie lotów i maksymalne bezpieczeństwo lotniskowe, ale stawia także na komfort i satysfakcję pasażerów, oferując bogaty zestaw usług dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań. Osoby wylatujące z Warszawy mogą skorzystać z możliwości szybkiego wyrobienia paszportu tymczasowego i Karty EKUZ. Ale czy na lotnisku Chopina można kupić bilet? Sprawdźmy to!

  • Czy na lotnisku Chopina można kupić bilet?
  • Lotnisko Chopina w Warszawie - jakie bilety można kupić na lotnisku?
  • Czy na lotnisku Chopina w Warszawie można kupić bilet na linie lotnicze?

Lotnisko Chopina w Warszawie - jakie bilety można kupić na lotnisku?

Lotnisko Chopina (Okęcie) to największy port lotniczy w Polsce, zlokalizowany zaledwie 8 km na południowy zachód od centrum Warszawy i jest doskonale z nim skomunikowane. Lotnisko Chopina współpracuje z różnymi liniami lotniczymi, przewoźnikami krajowymi i międzynarodowymi.

Jakie bilety można kupić na lotnisku Chopina? Na lotnisku Chopina w Warszawie można kupić bilety na: samolot, autobus i pociąg. Jeżeli planujesz podróż z Lotniska Chopina w Warszawie, aby dojechać na lotnisko możesz skorzystać z: pociągu SKM, autobusów ZTM, taksówek lub własnego samochodu, aby dotrzeć do terminala przed odlotem.

Dojazd do lotniska Chopina jest organizowany przez Zarząd Transportu Miejskiego (ZTM) i obejmuje pociągi SKM oraz 5 linii autobusowych komunikacji miejskiej przejeżdżających przez kluczowe węzły miasta. Bilety ZTM na terenie lotniska Chopina można zakupić w Punkcie Obsługi Pasażerów w hali przylotów, w automatach biletowych zlokalizowanych na przystankach autobusowych oraz przy wejściu na stację.

Czy na lotnisku Chopina w Warszawie można kupić bilet na linie lotnicze?

Na lotnisku Chopina w Warszawie można kupić bilet na wszystkie tanie i tradycyjne linie lotnicze. Na Okęciu, bilety na samolot można nabyć m.in. w biurach sprzedaży na lotnisku i na stanowiskach linii lotniczych. Wśród linii lotniczych, które na lotnisku Chopina oferują bilety na samolot na sprzedaż, znajdują się m.in.: Ryanair, Wizzair, EasyJet, Air France, Air Berlin, LOT, Air Baltic oraz wszystkie pozostałe linie zrzeszone w IATA.

Biuro sprzedaży na lotnisku Chopina w Warszawie jest otwarte 7 dni w tygodniu, a godziny otwarcia biura sprzedaży w 2024 roku są następujące: dni powszednie: 08.00-19.00, soboty, niedziele i święta: 09.00 -19.00. Warto jednak mieć na uwadze fakt, że godziny otwarcia biur sprzedaży biletów lotniczych na Okęciu mogą się zmieniać, więc przed planowaną wizytą warto sprawdzić te informacje w Internecie, na e-stronie lotniska.

Na Lotnisku Chopina płatności za bilety lotnicze można dokonać: gotówką, kartami kredytowymi i płatniczymi oraz przelewem bankowym. Biuro sprzedaży biletów lotniczych na lotnisku Chopina to bez wątpienia wygodne rozwiązanie, ponieważ pasażerowie mogą bez problemu zakupić bilety na miejscu, nawet bezpośrednio przed samym wylotem, oczywiście jeśli są jeszcze dostępne wolne miejsca w samolocie.

Zarezerwuj parking lotnisko Chopina z wyprzedzeniem i ciesz się spokojem przed lotem z lotniska Chopina.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.