Informacja na temat połączeń z lotniska w Katowicach

20 czerwca 2020
Informacja na temat połączeń z lotniska w Katowicach Photo by strefalotnicza.blogspot.com

Lotnisko Katowice informuje, że od 17 czerwca loty uruchomi linia Wizzair. Ryanair oraz polski LOT pierwsze rejsy zaplanowany na 1 lipca. Lufthansa na lotnisko w Pyrzowicach planuje wrócić dopiero 1 września 2020 roku. Co ważne, wszystkie połączenia lotnicze będą odbywać się zgodnie z nowym reżimem sanitarnym.

Katowickie lotnisko udostępniło film informujący o nowych zasadach bezpieczeństwa. Sugerujemy zapoznanie się z nimi przed lotem, w celu uniknięcia problemów podczas odprawy. Zgodnie z zaleceniami podróżni powinni nosić maski ochronne przez cały czas podróży. Ostrzegamy również, że osoby z temperaturą ciała powyżej 38 stopni Celsjusza nie zostaną wpuszczone na pokład samolotu.

Parking przy lotnisku w Katowicach

Na naszej stronie internetowej można zarezerwować dogodny parking przy lotnisku. Wszystkie obiekty w naszej ofercie zapewniają darmowy transfer na i z terminalu. Zachęcamy do płatności online podczas rezerwacji w celu przyspieszenia procesu obsługi oraz zminimalizowania kontaktu z pracownikami parkingu. Rezerwacja jest też gwarancją dostępności miejsca parkingowego.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.