Darmowy parking Rębiechowo - Gdzie zostawić auto na lotnisku w Gdańsku?

28 października 2023
Darmowy parking Rębiechowo - Gdzie zostawić auto na lotnisku w Gdańsku?

Darmowy parking lotnisko Rębiechowo - Ile można stać za darmo na lotnisku w Gdańsku? Jeśli chcesz odebrać kogoś z lotniska Rębiechowo możesz skorzystać z bezpłatnych 10 minut w strefie Kiss&Fly. Jednak, gdy chodzi o parkowanie na dłuższy czas na lotnisku pasażerskim Gdańsk Rębiechowo, większość z nas nie szuka bezpłatnego miejsca krótkiego postoju, ale chce po prostu znaleźć bezpieczne i tanie miejsce parkingowe w pobliżu portu lotniczego. Bez wątpienia, wiele osób podróżujących służbowo z Gdańska i turystów podczas wakacyjnych podróży wybiera pozostawienie samochodu na lotnisku Rębiechowo. Jest to z pewnością nie najtańsze, ale bardzo zrozumiałe postępowanie, bo parkowanie samochodu na terenie obiektu Airport Gdańsk to kilka możliwości wyboru.

Jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy na opłatach za miejsce parkingowe i szukasz teraz w Internecie informacji na temat - najtańszy parking Rębiechowo lub darmowy parking Rębiechowo, gdzie najtaniej zaparkować przy lotnisku Rębiechowo, ile kosztuje parking lotnisko Gdańsk, to jesteś we właściwym miejscu! Opłaca się wiedzieć, że istnieje łatwe rozwiązanie dla Twojego problemu - parkingi lotniskowe Gdańsk w NextPark! Nasz system bezpłatnej rezerwacji parkingu online pomoże Ci znaleźć dokładnie to, czego szukasz, bo NextPark to nowoczesny sposób na wygodne i tanie parkowanie przy lotnisku Rębiechowo!

  • Parking lotnisko Gdańsk - gdzie zostawić samochód na lotnisku Rębiechowo?
  • Czy parking na lotnisku w Gdańsku jest płatny?
  • Darmowy parking lotnisko Gdańsk Rębiechowo
  • Najtańszy parking lotnisko Rębiechowo - oferta NextPark

Parking lotnisko Gdańsk - gdzie zostawić samochód na lotnisku Rębiechowo?

Port lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy jest jednym z trzech najważniejszych, obok Warszawy i Krakowa, lotnisk międzynarodowych w Polsce. Lotnisko znajduje się 10 km od centrum Gdańska i Sopotu, 23 km od centrum Gdyni. Airport Gdańsk zlokalizowane jest w gdańskiej dzielnicy Matarnia (czyli Gdańsk Rębiechowo).

Gdzie można zaparkować na lotnisku Rębiechowo? Airport Gdańsk na swojej stronie internetowej udostępnia plan parkingów, w którym wskazuje wyznaczone strefy do parkowania na lotnisku. Parkingi na lotnisku Gdańsk to:

  • Parking P1, P3 - parkingi krótkoterminowe,
  • Parking P4, P5 - parkingi długoterminowe,
  • Parking P6 - parking ekonomiczny,
  • Parking P7 - parking najtańszy.

Parkingi na lotnisku w Gdańsku są prowadzone przez firmę Interparking Polska Sp. z o.o. i są to parkingi niestrzeżone.

Czy parking na lotnisku w Gdańsku jest płatny?

Parking na lotnisku Rębiechowo jest płatny, bo miejsca parkingowe są udostępniane na zasadzie umowy najmu. Według regulaminu parkingów lotniskowych oznaczonych jako: P1, P2, P3, P4, P5, P6, P7 i Cargo. - ‘Warunkiem najmu miejsca parkingowego jest wykupienie abonamentu na dedykowanym dla abonamentów parkingu P1, P3, P4, P5, Cargo, dokonanie rezerwacji (kod QR) lub najem miejsca w systemie godzinowym/dobowym.”.

Opłatę za parkowanie na lotnisku w Gdańsku trzeba uiścić przed wyjazdem z parkingu, w automatach kasowych umieszczonych na parkingach: P1,P2, P3, P4, P5, P6, P7 lub w automatach kasowych umieszczonych bezpośrednio przy wyjeździe głównym po obu stronach drogi wyjazdowej. Wysokość opłat parkingowych na gdańskim lotnisku określa cennik korzystania z infrastruktury parkingowej.

Darmowy parking lotnisko Gdańsk Rębiechowo

Darmowy parking lotnisko Gdańsk Rębiechowo, czyli bezpłatne korzystanie z miejsc postojowych na lotnisku jest możliwe w strefie oznaczonej jako Kiss&Fly i jest to strefa krótkiego postoju przy terminalu pasażerskim, która służy do podwożenia i odbierania pasażerów z lotniska.

Kiss&Fly Gdańsk umożliwia darmowe parkowanie na lotnisku, ale trzeba pamiętać, że aby uniknąć opłat za parkowanie, należy tam przebywać samochodem do 10 minut. Warto też pamiętać, że bezpłatny 10 minutowy pobyt w strefie Kiss&Fly Gdańsk Rębiechowo obejmuje tylko 4 pierwsze wyjazdy w ciągu doby, która jest liczona od godz. 00:00 do godz. 23:59. Co więcej, w przypadku każdego kolejnego wjazdu - czas bezpłatnego przebywania na parkingach lotniskowych zostanie skrócony do 5 minut, a po tym czasie naliczane zostaną opłaty parkingowe.

Najtańszy parking lotnisko Rębiechowo - oferta NextPark

Jeśli planujesz podróż samolotem z lotniska Gdańsk Rębiechowo, masz naprawdę wiele możliwości na krótkoterminowe i długoterminowe parkowanie samochodu. Oczywiście, miejsce w którym zdecydujesz się zostawić swoje auto przed odlotem z lotniska w Gdańsku, zależy przede wszystkim od Twojego poziomu komfortu, wartości Twojego pojazdu i tego, ile pieniędzy jesteś gotów wydać na opłaty parkingowe.

Opłaca się pamiętać, że NextPark - sieć parkingów lotniskowych online zagwarantuje Ci znaczne oszczędności i najniższą cenę! Nasza lista parkingów lotniskowych w Polsce pozwoli Ci sprawdzić i porównać ceny za miejsce parkingowe na wynajem w Gdańsku, w okolicach lotniska.

NextPark to nowoczesna i przyjazna dla użytkownika strona internetowa. Dzięki szybkiemu, łatwemu i bezpiecznemu procesowi rezerwacji, za pośrednictwem NextPark, możesz bez wysiłku zaoszczędzić i zagwarantować sobie może nie darmowe, ale z pewnością - najtańsze miejsca parkingowe lotnisko Rębiechowo!

Zarezerwuj bezpłatnie najtańszy parking Gdańsk Airport online z NextPark i zyskaj pewność, że Twój samochód, podczas Twojej podróży, będzie przechowywany na bezpiecznym i strzeżonym parkingu w Gdańsku!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.