Informacja na temat połączeń z lotniska w Poznaniu

18 czerwca 2020
Informacja na temat połączeń z lotniska w Poznaniu Photo by www.photosynteza.com

Od 17 czerwca na lotnisku w Poznaniu pojawi się Wizzair z lotami do Eindhoven, Oslo oraz Paryża. Od początku lipca latać zacznie Ryanair do Chorwacji, Włoch, Norwegii, Grecji, Irlandii, Hiszpanii oraz na Węgry, Maltę i Cypr. W tym samym miesiącu Lufthansa uruchomi połączenia do Frankfurtu oraz Monachium. W sierpniu pojawi się SAS z lotami do Kopenhagi, a dopiero w październiku ma zamiar wrócić Norwegian. Więcej informacji o aktualnym rozkładzie lotów z Poznania można znaleźć na stronie internetowej portu lotniczego.

Przed lotem zapoznaj się z nowymi procedurami obsługi pasażerów na lotnisku. Zgodnie z zaleceniami podróżni powinni nosić maski ochronne przez cały czas podróży. Ostrzegamy również, że osoby z temperaturą ciała powyżej 38 stopni Celsjusza nie zostaną wpuszczone na pokład samolotu.

Parking przy lotnisku w Poznaniu

Na naszej stronie internetowej można zarezerwować dogodny parking przy lotnisku. Wszystkie obiekty w naszej ofercie zapewniają darmowy transfer na i z terminalu. Zachęcamy do płatności online podczas rezerwacji w celu przyspieszenia procesu obsługi oraz zminimalizowania kontaktu z pracownikami parkingu. Rezerwacja jest też gwarancją dostępności miejsca parkingowego.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.