Informacja na temat połączeń z lotniska w Poznaniu

July 17, 2020
lotnisko-poznan Photo by www.photosynteza.com

Od 17 czerwca na lotnisku w Poznaniu pojawi się Wizzair z lotami do Eindhoven, Oslo oraz Paryża. Od początku lipca latać zacznie Ryanair do Chorwacji, Włoch, Norwegii, Grecji, Irlandii, Hiszpanii oraz na Węgry, Maltę i Cypr. W tym samym miesiącu Lufthansa uruchomi połączenia do Frankfurtu oraz Monachium. W sierpniu pojawi się SAS z lotami do Kopenhagi, a dopiero w październiku ma zamiar wrócić Norwegian. Więcej informacji o aktualnym rozkładzie lotów z Poznania można znaleźć na stronie internetowej portu lotniczego.

Przed lotem zapoznaj się z nowymi procedurami obsługi pasażerów na lotnisku. Zgodnie z zaleceniami podróżni powinni nosić maski ochronne przez cały czas podróży. Ostrzegamy również, że osoby z temperaturą ciała powyżej 38 stopni Celsjusza nie zostaną wpuszczone na pokład samolotu.

Parking przy lotnisku w Poznaniu

Na naszej stronie internetowej można zarezerwować dogodny parking przy lotnisku. Wszystkie obiekty w naszej ofercie zapewniają darmowy transfer na i z terminalu. Zachęcamy do płatności online podczas rezerwacji w celu przyspieszenia procesu obsługi oraz zminimalizowania kontaktu z pracownikami parkingu. Rezerwacja jest też gwarancją dostępności miejsca parkingowego.

Parking przy lotnisku

Porównaj ceny usług długoterminowych parkingów lotniskowych

lotnisko parking warszawa chopin
Parking przy lotnisku
Warszawa Chopin
lotnisko parking warszawa modlin
Parking przy lotnisku
Warszawa Modlin
lotnisko parking poznań ławica
Parking przy lotnisku
Poznań Ławica
lotnisko parking katowice pyrzowice
Parking przy lotnisku
Katowice Pyrzowice
lotnisko parking wrocław
Parking przy lotnisku
Wrocław
lotnisko parking gdańsk
Parking przy lotnisku
Gdańsk
lotnisko parking kraków balice
Parking przy lotnisku
Kraków Balice
lotnisko parking bydgoszcz
Parking przy lotnisku
Bydgoszcz
lotnisko parking drezno
Parking przy lotnisku
Drezno
lotnisko parking brno tuřany
Parking przy lotnisku
Brno Tuřany
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.