Informacja na temat połączeń z lotniska w Krakowie

19 czerwca 2020
Informacja na temat połączeń z lotniska w Krakowie Photo by Anna Kaczmarz on Dziennik Polski

W tej chwili połączenia z i na lotnisko Kraków-Balice realizuje Wizzair m.in. do Turku, Billund, Reykjaviku, Oslo, Eindhoven, Rzymu czy Londynu. Ponadto latać zaczęła także Lufthansa oferując jak na razie połączenia z Frankfurtem. Od 1 lipca na lotnisko powinni wrócić kolejni operatorzy.

Przed lotem zapoznaj się z nowymi procedurami obsługi pasażerów na lotnisku. Zgodnie z zaleceniami podróżni powinni nosić maski ochronne przez cały czas podróży. Ostrzegamy również, że osoby z temperaturą ciała powyżej 38 stopni Celsjusza nie zostaną wpuszczone na pokład samolotu.

Parking przy lotnisku w Krakowie

Na naszej stronie internetowej można zarezerwować dogodny parking przy lotnisku. Wszystkie obiekty w naszej ofercie zapewniają darmowy transfer na i z terminalu. Zachęcamy do płatności online podczas rezerwacji w celu przyspieszenia procesu obsługi oraz zminimalizowania kontaktu z pracownikami parkingu. Rezerwacja jest też gwarancją dostępności miejsca parkingowego.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.