Parkingi lotniskowe - jak wybrać odpowiedni?

10 sierpnia 2020
Parkingi lotniskowe - jak wybrać odpowiedni? Photo by Uygar Kilic on Unsplash

Parkingów przy lotniskach jest bardzo dużo. Wybór odpowiedniego zależy od Twoich osobistych preferencji. Każdy parking lotniskowy w naszej ofercie spełnia określone standardy:

  • Jest czynny 24h na dobę
  • Zapewnia bezpłatny transfer na lotnisko i na parking po przylocie
  • Gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa pozostawionych samochodów
  • Posiada pozytywne opinie naszych klientów
  • Możesz bezpłatnie anulować rezerwację do 24h przed przyjazdem odzyskując 100% wpłaconej kwoty

W celu wyboru najlepszej opcji, zwróć uwagę na poniższe aspekty.

Parkingi lotniskowe - jak wybrać?

Położenie parkingu
Od tego jak blisko lotniska jest położony parking zależy bezpośrednio czas transferu. Jeśli zależy Ci na szybkim dostaniu się do terminalu, wybierz parking znajdujący się najbliżej portu lotniczego. Ważną kwestią jest również sam dojazd. Wybierz parking znajdujący się na Twojej trasie dojazdu.

Udogodnienia
Parkingi lotniskowe różnią się szeregiem udogodnień. W sezonie jesienno-zimowym ważną kwestią jest dostępność poczekalni. Warto również zwrócić uwagę na to czy nawierzchnia parkingu jest utwardzona. Dla niektórych klientów istotną kwestią jest możliwość przechowania kluczyków, by nie musieć się o nie martwić podczas podróży.

Opinie
Oceny parkingów na naszej stronie są doskonałym faktorem odpowiedniego wyboru. To właśnie rekomendacje klientów są najlepszym potwierdzeniem, że dany parking spełni Twoje oczekiwania. Zwróć uwagę na najwyżej oceniane aspekty oraz wybierz miejsce, które odpowiada Ci najbardziej.

Cena
Cena parkingu jest niesamowicie istotnym czynnikiem. Zwróć jednak uwagę, że parkingów jest dużo i są dostosowane do potrzeb różnych klientów. Jeśli masz wyższe wymagania, nie wybieraj najtańszej opcji. Czasem niewielka różnica w cenie może sprawić, że Twój wyjazd rozpocznie się dużo lepiej. By określić cenę, wybierz lotnisko, wprowadź daty parkowania, a następnie wyszukaj dostępne oferty.

Bezpieczeństwo
Wszystkie parkingi dostępne na NextPark są całkowicie bezpieczne. Jeśli jednak obawiasz się o swój pojazd i chcesz czuć się jeszcze pewniej - wybierz plac, który jest monitorowany, ubezpieczony i zapewniający profesjonalną ochronę 24h na dobę. Jeśli przyjeżdżasz lub wyjeżdżasz w nocy, oświetlony plac ułatwi Ci proces parkowania.

Forma płatności
Zdecydowanie polecamy parkingi, za które można zapłacić online podczas rezerwacji. Dzięki takiej formie otrzymasz od razu potwierdzenie płatności. Po przyjeździe na parking formalności będą ograniczone do minimum, a transfer na lotnisko będzie wykonany od razu. Jeśli chcesz wybrać płatność na parkingu, sprawdź czy można na nim zapłacić również kartą.

Usługi dodatkowe
Parkingi lotniskowe oferują szereg usług dodatkowych. Jeśli zależy Ci na maksymalnym komforcie, wybierz parking, który oferuje usługę Meet&Greet. Możesz również wybrać parkingi oferujące usługę myjni. Podróż powrotna czystym i pachnącym autem to cudowne uczucie i idealne zwieńczenie przyjemnej podróży.

Wielkość parkingu
Zarówno duże jak i małe parkingi mają swoje wady i zalety. Wybierając duży plac otrzymasz ustandaryzowaną usługę. Mniejsze parkingi jednak mają inną zaletę małe odległości pomiędzy miejscem parkingowym, a przystankiem samochodu transferowego, skrócą czas spędzany na parkingu.

Jeśli mimo wszystko masz kłopot z wyborem odpowiedniego parkingu, przejrzyj listę najczęsciej zadawanych pytań, która jest dostępna na naszej stronie. W razie dodatkowych pytań zadzwoń do nas lub wyślij e-mail. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w podjęciu odpowiedniej decyzji.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.