Lotnisko Balice (Kraków) - gdzie zaparkować?

21 lutego 2024
Lotnisko Balice (Kraków) - gdzie zaparkować?

Lotnisko Balice, oficjalnie znane jako Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice, to jeden z najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Polsce. W jego bezpośrednim sąsiedztwie przebiegają kluczowe arterie komunikacyjne: autostrada A4, droga ekspresowa S7 i droga wojewódzka nr 774, które umożliwiają szybki i wygodny dojazd do lotniska Kraków-Balice. Z tego właśnie powodu, dla podróżnych-kierowców niezwykle ważne jest znalezienie odpowiedniego miejsca parkingowego. W tym artykule omówimy różne opcje parkowania na lotnisku Balice oraz porady dotyczące wyboru najlepszego rozwiązania. Sprawdźmy zatem - Lotnisko Balice (Kraków) gdzie zaparkować?

Lotnisko Balice - parking przy terminalu

Jedną z najwygodniejszych opcji dla kierowców na lotnisku Kraków Balice są parkingi przy terminalu. Darmowy parking lotnisko Kraków, czyli możliwość skorzystania z darmowego parkowania na terenie lotniska, jest dostępny w strefie KRK Parking Kiss&Fly. Gdzie jeszcze można zaparkować na lotnisku Balice? Kraków Airport na swojej stronie internetowej informuje kierowców, że najbliżej terminala zlokalizowane są oficjalne parkingi: P1, P2, P3.

Na lotnisku w Balicach, lotniskowy Parking P1 jest połączony z terminalem kładką i jest to idealne rozwiązanie dla tych osób, które cenią sobie szybki dostęp do budynku lotniska. Z kolei Lotniskowy Parking P2 znajduje się w odległości ok. 40 metrów od terminala, a Parking P3 to odległość 100 metrów. Jednakże, tego typu parkingi mogą być droższe w porównaniu do innych opcji.

Warto bowiem mieć na uwadze fakt, że oprócz oficjalnych parkingów lotniskowych, istnieją także alternatywne opcje parkowania przy lotnisku Kraków-Balice. Prywatne parkingi w Balicach zlokalizowane nieco dalej od lotniska są spokojne, bezpieczne i są znacznie tańsze, niż parking na lotnisku. Parkowanie samochodu poza lotniskiem na terenie całej Polski jest zawsze dużo bardziej opłacalne!

Parking Park&Fly Kraków

Parkingi Park&Fly Kraków zlokalizowane w okolicy lotniska w Balicach są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą zaoszczędzić trochę pieniędzy za opłatach za długoterminowe parkowanie samochodu. Choć takie prywatne parkingi w Krakowie i okolicach mogą być nieco oddalone od terminala, ale oferuje niezwykle konkurencyjne ceny i zapewniają bezpłatny transfer na lotnisko oraz bezpieczne, bo strzeżone miejsce parkingowe.

Koszty parkowania na parkingach przy lotnisku Balice mogą się różnić, w zależności od wybranej opcji. Z tego właśnie powodu, przed podjęciem decyzji o wynajmie miejsca parkingowego, opłaci się w Internecie porównać ceny oraz sprawdzić opinie i recenzje innych użytkowników. Warto również zwrócić uwagę na dodatkowe usługi, takie jak np.: transport na lotnisko, myjnia samochodowa czy możliwość parkowania “pod dachem”, bo takie udogodnienia na parkingu mogą znacząco ułatwić podróż.

Rezerwacja miejsca parkingowego z wyprzedzeniem oraz wcześniejsze przybycie na lotnisko to dobre praktyki, które mogą zaoszczędzić sporo stresu i czasu przed wylotem z Krakowa. Sprawdzenie dostępności miejsc parkingowych i planowanie podróży również są kluczowe, ale jak znaleźć najtańszy parking lotnisko Kraków Balice?

Najtańszy parking lotnisko Kraków Balice w NextPark

NextPark to sieć parkingów lotniskowych online, a wyznaczone miejsca służące do parkowania pojazdów w Balicach i okolicach zostały przez nas starannie wyselekcjonowane, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Wszystkie obiekty, które oferują miejsca parkingowe na wynajem dostępne na naszej stronie internetowej - gwarantują konkurencyjne ceny, wysoką jakość i bezpieczeństwo pozostawionych na czas podróży samochodów!

Najtańszy parking lotnisko Balice, ta internetowa oferta NextPark, pozwoli Ci wyszukać niedrogie miejsca parkingowe na wynajem i tym samym, ograniczyć do minimum opłaty za strzeżony parking przy porcie lotniczym Kraków w Balicach. Naszym celem jest kompleksowy zestaw wyboru - najlepsze i najtańsze parkingi lotniskowe w Krakowie! Gdy poznasz naszą ofertę, przekonasz się, że jak łatwo możesz znaleźć w NextPark najtańszy parking przy lotnisku Kraków Balice!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.