Jak odebrać podróżnych - Lotnisko Bydgoszcz?

18 listopada 2022
Jak odebrać podróżnych - Lotnisko Bydgoszcz? Photo by Szymon Shields on Unsplash

Wiele osób powracających z wakacji lub z podróży służbowej prosi rodzinę, lub znajomych o pomoc w dotarciu do domu. Jest to bez wątpienia prosty i niedrogi sposób opuszczenia lotniska. Jak najlepiej odebrać podróżnych z lotniska w Bydgoszczy? Podpowiadamy!

Strefa Kiss&Fly

Strefy Kiss&Fly to coraz bardziej popularny sposób na rozwiązanie problemu, jakim jest zbyt mały lotniskowy parking. Bydgoszcz również postanowiła przeznaczyć część miejsc parkingowych na ten cel. Dzięki temu osoby, które przyjechały tylko na chwilę odprowadzić podróżnych lub odebrać ich z lotniska, nie zajmują miejsc na parkingach długoterminowych. Parking typu Kiss&Fly jest także bardzo korzystny pod względem finansowym. W Bydgoszczy pierwsze 10 minut postoju jest bezkosztowe. Jeśli jednak trochę dłużej zajmie Ci poszukiwanie osób, które odbierasz, za każde kolejne 10 minut zapłacisz zaledwie 10 złotych. Dodatkowym atutem parkingu Kiss&Fly jest także odległość od terminala. Bliżej niego znajduje się wyłącznie postój taksówek, dlatego korzystanie z niego jest niezwykle wygodne. Jest on także niewielki, dzięki czemu nie tylko nie trzeba długo nosić bagaży, ale również łatwo znaleźć samochód.

Parkingi w pobliżu lotniska

Oprócz strefy Kiss&Fly, na lotnisku znajdziesz też zwykły parking. Bydgoszcz oferuje między innymi dostęp do parkingów P1, P2 i P3 wszystkim podróżnym. Cyfry oznaczają ich odległość od terminala. Najbardziej oddalony od niego jest parking P3, ponieważ dedykowany jest on przede wszystkim dla podróżnych, którzy pozostawiają samochód na dłuższy czas. Jeżeli tylko kogoś odbierasz, wybierz P1 lub P2. Ceny za pierwszą godzinę postoju wynoszą tutaj kolejno 8 i 7 złotych. Jeśli więc przyjeżdżasz z większym wyprzedzeniem, jest to dla Ciebie najlepsze i najbardziej opłacalne rozwiązanie.

Parkingi prywatne

Istnieje również możliwość skorzystania z parkingów prywatnych. W tym przypadku masz do wyboru wiele różnych propozycji. Warto więc zapoznać się z ofertą firm, które umożliwiają rezerwowanie miejsc parkingowych na określoną godzinę. W ten sposób znajdziesz najkorzystniejszą opcję w optymalnej odległości od lotniska. Opcja ta sprawdzi się także wtedy, gdy przy lotnisku będzie przepełniony parking. Bydgoszcz dysponuje bowiem ograniczoną liczbą miejsc postojowych.

Odbieranie podróżnych z lotniska w Bydgoszczy jest bardzo proste. Wystarczy znaleźć miejsce postojowe na jednym z kilku parkingów. Jeżeli uda Ci się szybko odebrać osoby, po które przyjeżdżasz, chwilowy postój będzie darmowy.

Parking przy lotnisku

Porównaj ceny usług długoterminowych parkingów lotniskowych

Warszawa Chopin
Parking przy lotnisku Warszawa Chopin
Warszawa Modlin
Parking przy lotnisku Warszawa Modlin
Poznań Ławica
Parking przy lotnisku Poznań Ławica
Katowice Pyrzowice
Parking przy lotnisku Katowice Pyrzowice
Kraków Balice
Parking przy lotnisku Kraków Balice
Gdańsk
Parking przy lotnisku Gdańsk
Wrocław
Parking przy lotnisku Wrocław
Bydgoszcz
Parking przy lotnisku Bydgoszcz
Brno Tuřany
Parking przy lotnisku Brno Tuřany
Drezno
Parking przy lotnisku Drezno
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.