Ile kosztuje parking na lotnisku w Modlinie?

8 stycznia 2022
Ile kosztuje parking na lotnisku w Modlinie? Photo by Ameer Basheer on Unsplash

Lotnisko Warszawa Modlin to drugi port lotniczy dla aglomeracji warszawskiej. Znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim - miejscowości oddalonej od śródmieścia o 35 km. Jest bardzo dobrze skomunikowany. Obiekt leży obok drogi szybkiego ruchu S2 oraz krajowej DK62, a odpowiednio położone zjazdy pozwalają szybko i sprawnie dotrzeć do celu. Miesięcznie z portu korzysta kilkanaście tysięcy podróżnych, dlatego niezwykle ważny jest tani parking. Lotnisko Modlin oferuje szereg miejsc postojowych w atrakcyjnych cenach.

Lotnisko Modlin - parking

W obrębie lotniska Modlin funkcjonują 3 obszary do parkowania aut, oferujące 1500 miejsc postojowych. Podróżujący mogą wybrać parking 1,3 oraz 7. Poniżej przedstawiamy miejsca postojowe oferowane przez lotnisko Modlin. Cena parkingu uzależniona od lokalizacji i czasu postoju samochodu.

  • P1 - 146 zł za 7 dni- dedykowany jest osobom, które wybierają się w krótką podróż. Bliskość terminala i miejsc postojowych od płyty lotniska sprawia, że podróżujący docierają do swoich samochodów w mniej niż kilkanaście minut. Opłata nalicza się od momentu zaparkowania auta. Pierwsze 10 minut jest bezpłatne, a 1 godzina kosztuje 10 zł. Można tu zostawić samochód na max. 24 godziny, koszt takiej usługi wynosi 50 zł. Każda kolejna godzina to 16 zł.

  • P2 - 107 zł za 7 dni - to parking przeznaczony dla osób, wybierających się w kilkudniową podróż. Dysponuje 200 miejscami parkingowymi, położony jest 500 m od budynku terminala. Po przylocie dojście do niego nie zajmuje dłużej niż 20 minut. Opłata nalicza się od momentu zaparkowania auta. Po wjeździe na parking 10 minut jest bezpłatne, a godzina kosztuje 8 zł. Można tutaj zostawić auto długoterminowo - na kilka dób. Pierwsze 24 godziny kosztują 35 zł, a każdy kolejny dzień to dodatkowe 12 zł.

  • P7 - 60 zł za 7 dni - to oferta skierowana dla osób udających się w bardzo długą podróż lub szukających ekonomicznych rozwiązań dla kilku krótszych postojów. Parking znajduje się w odległości ok. 3 km od terminala w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego. P7 oferuje bilety na 7 dni w cenie 60 zł, a każda kolejna rozpoczęta doba powyżej tygodnia to koszt 8 zł. Z kolei abonament miesięczny wynosi 220 zł.

Sieć parkingów lotniskowych

W obrębie lotniska Modlin funkcjonuje wiele innych parkingów, które można niezwykle szybko zarezerwować. Z każdego transfer jest bezpłatny, a podróżujący zyskują pewność, że mają zagwarantowane miejsce postojowe, czego nie oferuje podwarszawski port lotniczy. Przed zarezerwowaniem danego parkingu warto sprawdzić, czy istnieje opcja bezpłatnej anulacji, darmowego transferu oraz wystawienia faktury. Sieć parkingów NextPark.pl oferuje szereg miejsc postojowych w okolicach lotniska Modlin. Cena parkingu waha się pomiędzy 8 zł, a 11,50 zł za 24 godziny, jeśli zostawisz samochód na dłużej niż 8 dni. Są to długoterminowe miejsca parkingowe, a jednodniowy koszt zaparkowanego auta maleje wraz z ilością wykupionych dób. Na żadnym z nich nie jest wymagany zakup dodatkowego abonamentu. Teren każdego parkingu jest ubezpieczony, ogrodzony, oświetlony oraz w pełni monitorowany, a obsługa pracuje w systemie 24/7, co zapewnia bezpieczeństwo pojazdu.

Parking przy lotnisku

Porównaj ceny usług długoterminowych parkingów lotniskowych

Warszawa Chopin
Parking przy lotnisku Warszawa Chopin
Warszawa Modlin
Parking przy lotnisku Warszawa Modlin
Gdańsk
Parking przy lotnisku Gdańsk
Kraków Balice
Parking przy lotnisku Kraków Balice
Wrocław
Parking przy lotnisku Wrocław
Katowice Pyrzowice
Parking przy lotnisku Katowice Pyrzowice
Poznań Ławica
Parking przy lotnisku Poznań Ławica
Bydgoszcz
Parking przy lotnisku Bydgoszcz
Brno Tuřany
Parking przy lotnisku Brno Tuřany
Drezno
Parking przy lotnisku Drezno
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.