Ile kosztuje parking na lotnisku w Gdańsku?

22 maja 2024
Ile kosztuje parking na lotnisku w Gdańsku?

Planując podróż samolotem z Airport Gdańsk, wiele osób zastanawia się nad kosztem parkowania na lotnisku. Czy warto zostawić samochód na lotnisku w Gdańsku? Gdzie najtaniej zaparkować przy lotnisku? Jakie są ceny parkingów lotniskowych? Warto zatem przyjrzeć się bliżej temu zagadnieniu. Ile kosztuje parking na lotnisku w Gdańsku w 2024 roku? Sprawdźmy to!

Oficjalne parkingi na lotnisku Gdańsk

Parkingi na lotnisku Gdańsk są dostępne dla pasażerów lotniska i kierowców, którzy chcą zaparkować swoje pojazdy podczas pobytu na lotnisku. Gdzie można zostawić auto na lotnisku? W 2024 roku, na lotnisku w Gdańsku dostępne są różne opcje parkowania samochodów osobowych.

Airport Gdańsk na swojej stronie internetowej udostępnia podróżnym plan parkingów, w którym wskazuje wyznaczone strefy do parkowania na lotnisku. W 2024 roku, parkingi na lotnisku Gdańsk to:

  • strefa Kiss&Fly,
  • parkingi krótkoterminowe: Parking P1, P3,
  • parkingi długoterminowe: Parking P4, P5,
  • parking ekonomiczny - Parking P6,
  • parking najtańszy - Parking P7.

Parking lotnisko Gdańsk - ceny

Ceny parkingów na lotnisku w Gdańsku różnią się w zależności od wybranego parkingu i czasu postoju samochodu. Przykładowo, według cennika obowiązującego w 2024 roku, opłata za 60 minut parkowania na gdańskim lotnisku wynosi:

  • strefa Kiss&Fly - 100 PLN,
  • na parkingach krótkoterminowych: P1 i P3 - 18 PLN.

Za 1 dzień parkowania samochodu na lotnisku Gdańsk zapłacimy:

  • na Parkingu P4 i P5 - 35 PLN,
  • na Parkingu P6 - 60 PLN,
  • na Parkingu P7 - 45 PLN.

Warto mieć na uwadze fakt, że na gdańskim lotnisku opłata za zgubiony bilet parkingowy wynosi 100 PLN.

Czy warto zostawić samochód na lotnisku w Gdańsku?

Odpowiedź na to pytanie zależy od Twoich preferencji i potrzeb. Jeśli szukasz teraz w internecie najtańszego parkingu przy lotnisku Gdańsk, to w NextPark, na naszej stronie, bez trudu znajdziesz niedrogie i komfortowe, prywatne parkingi lotniskowe, które zapewniają dodatkowe udogodnienia dla podróżujących, takie jak np.: bezpłatna anulacja rezerwacji miejsca parkingowego i darmowy transfer na lotnisko.

Ponadto, nasz prosty proces rezerwacji miejsc parkingowych pokaże Ci, które obiekty są dobrze oceniane przez kierowców oraz przedstawi aktualnie obowiązujące promocje i upusty cenowe. W NextPark zapewniamy nie tylko konkurencyjne ceny za miejsca parkingowe przy lotnisku, ale również wygodę dla Ciebie i bezpieczeństwo dla Twojego pojazdu. Dzięki temu możesz znaleźć naprawdę najlepszy i najtańszy parking lotnisko Gdańsk!

Sprawdź już teraz oferty na parking lotnisko Gdańsk i przekonaj się, ile możesz zaoszczędzić za długoterminowe parkowanie samochodu przy lotnisku! Dzięki NextPark podróżowanie własnym samochodem na lotnisko staje się prostsze i bardziej komfortowe!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.