Gdzie zjeść? Restauracje – Lotnisko Modlin

7 grudnia 2022
Gdzie zjeść? Restauracje – Lotnisko Modlin Photo by Mateusz Suski on Unsplash

Lotnisko Modlin zlokalizowane jest w Nowym Dworze Mazowieckim - miejscowości oddalonej od centrum Warszawy o ok. 35 km. Obiekt obsługuje międzynarodowe loty rejsowe krótkiego i średniego zasięgu oraz rejsy czarterowe. Średnio korzysta z niego ok. 3 mln pasażerów rocznie. Port lotniczy, choć ma niewielki obszar, jest bardzo dobrze przygotowany dla podróżnych, oferuje: lotnisko parking Modlin, strefę gastronomiczną i przejrzysty system informacji dla turystów obcojęzycznych. Podróżni mają gdzie spędzić wolny czas, w oczekiwaniu na swój lot, a osoby wracające mogą odpocząć po długiej podróży. Poniżej restauracje, które warto wybrać, będąc na lotnisku w Modlinie.

Strefa gastronomiczna – lotnisko Modlin

Lotnisko Modlin oferuje swoim podróżnym bogatą ofertę gastronomiczną. Obiekt jest niewielkim portem lotniczym, który realizuje loty średniego dystansu najczęściej do innych państw europejskich. Na jego terenie podróżni mogą skorzystać z usług, jakie oferuje lotnisko: parking Modlin i restauracje serwujące kuchnię polską, międzynarodową oraz pyszną kawę. Terminal wyposażono w kilka miejsc, które zaspokoją wymagania nawet najbardziej wymagającego podróżnika. Poniżej opisano kilka z nich.

Best Fly Bar

best fly bar

W ogólnodostępnej strefie na antresoli znajduje się popularny Best Fly Bar, który również można znaleźć na wielu innych lotniskach. W jego menu są głównie dania ciepłe, takie jak włoska pizza, ręcznie robione makarony i tradycyjne zupy. Restaurację cechuje bogaty wybór wina – kelnerzy potrafią doradzić, jaki trunek będzie się komponował z danym posiłkiem. To miejsce idealne zarówno dla miłośników kuchni międzynarodowej, jak i wegetarianów.

Eat&Fly

eat & fly

Przed wejściem do terminalu zlokalizowana jest restauracja Eat&Fly. To jedyne takie miejsce w obiekcie, gdzie podróżni mogą zjeść na świeżym powietrzu. Lokal ma przestronny taras i duży ogródek. W menu znajdują się dość proste dania, takie jak smaczne zupy, regionalne przekąski, tradycyjne polskie przysmaki, potrawy z grilla, ręcznie robione makarony i dania typu fast food. To miejsce niezwykle przyjazne dla podróżnych lubiących polską kuchnię oraz dla rodziców z dziećmi.

Bistro Travel Chefs

bistro travel chefs

Restauracja Bistro Travel Chefs znajduje się w hali odlotów. Dostępna jest dla podróżnych, którzy pomyślnie przeszli odprawę, a teraz czekają na swój lot. Lokal serwuje kuchnię włoską – w menu są pizze oraz niemal wszystkie rodzaje makaronów. Podróżni znajdą tu aromatyczne spaghetti, pyszne tagliatelle i świeżo robione penne. Miejsce polecane jest wszystkim miłośnikom Włoch.

Coffee Express

coffee express

Kawiarnia Coffee Express to najstarsze miejsce na lotnisku w Modlinie. Była pierwszym lokalem gastronomicznym otworzonym na terenie portu lotniczego. Kawiarnia do dzisiaj działa sprawnie, serwując podróżnym pyszną kawę lub pobudzającą herbatę. Ponadto można w niej znaleźć ciepłe przekąski, słodkie desery i skromną ofertę lunchową.

Carte D’or

carte dor

Kawiarnia Carte D’or to jeden z najnowszych lokali otworzonych na terenie lotniska w Modlinie. Serwuje pyszną kawę, napoje kawowe, świeżo wyciskane soki, ciasta, ciasteczka i słone przekąski. Specjalnością lokalu są pyszne lody. Restauracja znajduje się na antresoli (1 piętro terminala).

Port lotniczy Modlin, choć niewielki oferuje sporo opcji spędzania wolnego czasu. Jeśli podróżni są na terenie obszaru chwilę wcześniej, a cała procedura przebiegła sprawnie, warto usiąść w jednym z wymienionych lokali. Ponadto stres zmniejsza szybki wybór miejsca postojowego, które oferowane jest przez lotnisko parking Modlin.

Parking przy lotnisku

Porównaj ceny usług długoterminowych parkingów lotniskowych

Warszawa Chopin
Parking przy lotnisku Warszawa Chopin
Warszawa Modlin
Parking przy lotnisku Warszawa Modlin
Poznań Ławica
Parking przy lotnisku Poznań Ławica
Katowice Pyrzowice
Parking przy lotnisku Katowice Pyrzowice
Kraków Balice
Parking przy lotnisku Kraków Balice
Gdańsk
Parking przy lotnisku Gdańsk
Wrocław
Parking przy lotnisku Wrocław
Bydgoszcz
Parking przy lotnisku Bydgoszcz
Brno Tuřany
Parking przy lotnisku Brno Tuřany
Drezno
Parking przy lotnisku Drezno
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.