Gdzie najtaniej zaparkować na lotnisku Balice?

22 lutego 2024
Gdzie najtaniej zaparkować na lotnisku Balice?

Planując podróż z Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice, bez wątpienia kluczowym elementem jest znalezienie odpowiedniego miejsca do zaparkowania samochodu. W 2024 roku, wśród wielu opcji wyboru, wynajem miejsca parkingowego nie będzie stanowił większego problemu, ale warto rozważyć, który parking lotniskowy najlepiej spełni nasze potrzeby i oczekiwania. Gdzie zaparkować na lotnisku w Krakowie? Sprawdźmy to!

Opcje parkowania na lotnisku Kraków-Balice

Lotnisko Kraków-Balice oferuje różnorodne możliwości parkowania dla podróżnych. Najbliżej terminala znajdują się oficjalne parkingi lotniskowe: P1, P2, P3 oraz KRK Parking Ekonomiczny. Każdy z tych parkingów oferuje pewne korzyści, ale warto zwrócić uwagę na opcję, która nie tylko będzie przyjazna dla portfela, ale zapewni również wygodę dla podróżnych i bezpieczeństwo pojazdu.

Darmowy parking lotnisko Kraków - czy to możliwe?

Wiele osób zastanawia się, czy na lotnisku w Krakowie istnieje możliwość darmowego skorzystania z miejsc parkingowych. Darmowy parking lotnisko Kraków, czyli całkowicie bezpłatne korzystanie z miejsc postojowych na lotnisku w Balicach jest dostępne w strefie Kiss&Fly. Warto jednak mieć na uwadze fakt, że czas korzystania ze strefy postoju krótkoterminowego na lotnisku w Krakowie nie może być dłuższy niż 8 minut.

Ceny parkingu na lotnisku Balice

Opłaty za parkowanie na lotnisku Balice zależą od rodzaju parkingu i czasu postoju. Na przykład, P1, P2, P3 są to parkingi niestrzeżone na Balicach, które oferują taką samą stawkę za pierwszą godzinę parkowania i jest to cena 15 PLN, ale ceny za kolejne rozpoczęte godziny i doby postoju są różne.

KRK Parking Ekonomiczny Kraków Balice wyróżnia się atrakcyjnymi cenami, które mogą być bardziej przyjazne dla portfela kierowcy. Ale ten tani parking nie jest parkingiem strzeżonym i obsługujący nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia, utratę lub zniszczenia pojazdu pozostawionego na jego terenie, jak również za uszkodzenia, utratę lub zniszczenia rzeczy pozostawionych w pojeździe przez użytkownika.

Gdzie najtaniej zaparkować na lotnisku w Krakowie?

Jeśli planujesz podróż samolotem z lotniska Kraków w Balicach, masz naprawdę wiele możliwości na krótkoterminowe i długoterminowe parkowanie samochodu. Oczywiście, miejsce w którym zdecydujesz się zostawić swoje auto przed odlotem z lotniska w Balicach, zależy przede wszystkim od Twojego poziomu komfortu, wartości Twojego pojazdu i tego, ile pieniędzy jesteś gotów wydać na opłaty parkingowe.

Opłaca się jednak pamiętać, że NextPark - sieć parkingów lotniskowych online zagwarantuje Ci znaczne oszczędności i najniższą cenę! Nasza lista parkingów lotniskowych w Polsce pozwoli Ci sprawdzić opinie parkingów i porównać ceny za miejsce parkingowe na wynajem w Krakowie i okolicach.

NextPark to nowoczesny sposób na wygodne i tanie parkowanie przy lotnisku Kraków Balice! Nasza platforma jest codziennie aktualizowana, więc jeśli szukasz teraz w Internecie informacji na temat - najtańszy parking lotnisko Balice, gdzie zostawić auto w Balicach, gdzie zaparkować na lotnisku w Krakowie?, to zapraszamy Cię do nas!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.