Gdzie jest strefa parkowania Kiss and Fly na lotnisku Kraków Balice?

19 marca 2024
Gdzie jest strefa parkowania Kiss and Fly na lotnisku Kraków Balice?

Lotnisko Kraków-Balice, jako jeden z największych portów lotniczych w Polsce, posiada wiele udogodnień dla podróżnych: stanowiska do samodzielnego nadawania bagażu SSBD, przejście Fast Track i specjalną strefę parkowania typu "Kiss and Fly". Gdzie jest strefa parkowania Kiss and Fly na lotnisku Kraków Balice? Sprawdźmy to!

Parking oficjalny na lotnisku w Krakowie

Kraków Airport na swojej stronie internetowej informuje kierowców, że najbliżej terminala zlokalizowane są oficjalne parkingi: P1, P2 i P3. Darmowy parking lotnisko Kraków, czyli możliwość skorzystania z krótkotrwałego, darmowego postoju na terenie lotniska, jest dostępna w strefie KRK Parking Kiss&Fly.

Postój krótkoterminowy na lotnisku - Kiss & Fly Kraków Balice

Kiss & Fly Kraków Balice to wydzielony obszar przeznaczony dla kierowców, którzy chcą szybko odebrać kogoś po przylocie lub zawieźć pasażera na lotnisko. W 2024 roku, czas korzystania ze strefy postoju krótkoterminowego na Balicach nie może być dłuższy niż 8 minut. W praktyce oznacza to, czas bezpłatnego parkowania auta na Kiss & Fly Kraków Balice jest liczony łącznie, z czasem dojazdu do strefy parkingowej i wyjazdu samochodu z terenu portu lotniczego. Dodatkowo, taki bezpłatny wjazd na lotnisko Balice jest możliwy tylko 1 raz w ciągu doby- w godzinach 00:00-23:59.

Gdzie jest strefa parkowania Kiss and Fly na lotnisku Kraków Balice?

Strefa parkowania Kiss and Fly na lotnisku Kraków Balice jest oznaczona odpowiednimi znakami drogowymi oraz wyraźnymi oznaczeniami. Gdzie jest strefa parkowania Kiss and Fly na lotnisku Kraków Balice? Strefa postoju krótkoterminowe Kiss & Fly na lotnisku Kraków Balice jest zlokalizowana przy głównej drodze dojazdowej do terminalu pasażerskiego, a w jej centralnej części znajdują się 2 miejsca dla osób niepełnosprawnych.

Strefa parkowania Kiss and Fly na lotnisku Kraków Balice, czyli zatoki postoju krótkoterminowego, są przeznaczone wyłącznie do wysadzania/zabierania pasażerów, a kierowca podczas postoju w tej strefie - nie może wysiąść z samochodu. Kiss and Fly na lotnisku Kraków Balice jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą uniknąć opłat za parkowanie auta na lotnisku. Ale jeśli potrzebujesz dłuższego postoju, koniecznie zwróć uwagę na prywatne parkingi przy lotnisku Kraków-Balice, bo mogą być one bardziej odpowiednie dla Twoich potrzeb!

Gdzie zaparkować przy lotnisku Kraków-Balice?

Jeśli przyjeżdżasz na lotnisko Kraków Balice samochodem, pamiętaj o zaparkowaniu pojazdu na właściwym miejscu! Jeśli chcesz sprawdzić wiarygodne opinie parkingów i szybko porównać ceny za miejsce parkingowe na wynajem w okolicach lotniska Kraków-Balice, to Parking lotnisko Kraków - ta opcja wyszukiwania w NextPark, zapewni Ci kompleksowe, wyselekcjonowane, a jednocześnie tanie usługi w zakresie parkowania samochodu przy lotnisku pasażerskim w Krakowie.

NextPark to nowoczesna i przyjazna dla użytkownika strona internetowa. Dzięki łatwemu i bezpiecznemu procesowi rezerwacji, za pośrednictwem NextPark, możesz bez wysiłku sprawdzić gdzie warto zaparkować przy lotnisku Balice i zagwarantować sobie, może nie darmowy, ale z pewnością - najtańszy parking lotnisko Kraków! Nasz system rezerwacji parkingu online pomoże Ci znaleźć dokładnie to, czego szukasz, aby umożliwić Ci bezproblemowy odbiór bliskich osób z lotniska w Krakowie!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.