Darmowy parking Lotnisko Radom - Jak odebrać kogoś z lotniska Warszawa-Radom?

29 listopada 2023
Darmowy parking Lotnisko Radom - Jak odebrać kogoś z lotniska Warszawa-Radom?

Darmowy parking Lotnisko Radom? Ile czasu na Kiss&Fly Radom? Jeśli chodzi o parkowanie auta na dłuższy czas na lotnisku pasażerskim Warszawa-Radom, lub gdy trzeba odebrać kogoś z lotniska po przylocie samochodem, większość z nas nie szuka bezpłatnego miejsca krótkiego postoju, ale chce po prostu znaleźć bezpieczne i niedrogie miejsce parkingowe w pobliżu portu lotniczego. Bez wątpienia, wiele osób podróżujących służbowo z Radomia i turystów podczas wakacyjnych podróży wybiera pozostawienie samochodu na parkingu na lotnisku. Jest to z pewnością nie najtańsze, ale zrozumiałe postępowanie, bo parkowanie na terenie obiektu Airport Warszawa-Radom to kilka możliwości wyboru.

Jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy na opłatach za miejsce parkingowe i szukasz teraz w Internecie informacji na temat - tani lub darmowy parking lotnisko Radom, gdzie najtaniej zaparkować przy lotnisku w Radomiu, to jesteś we właściwym miejscu! Opłaca się wiedzieć, że istnieje łatwe rozwiązanie dla Twojego problemu - parkingi lotniskowe Warszawa-Radom w NextPark! Nasz system bezpłatnej rezerwacji parkingu online pomoże Ci znaleźć dokładnie to, czego szukasz, bo NextPark to nowoczesny sposób na wygodne i tanie parkowanie przy lotnisku w Radomiu!

  • Parking Lotnisko Radom - gdzie zostawić samochód na lotnisku?
  • Czy parking na lotnisku w Radomiu jest płatny?
  • Darmowy parking Lotnisko Radom - ile czasu na Kiss & Fly?
  • Gdzie zaparkować przy lotnisku w Radomiu?

Parking Lotnisko Radom - gdzie zostawić samochód na lotnisku?

Lotnisko Warszawa-Radom im. Bohaterów Radomskiego Czerwca 1976 roku to najnowsze lotnisko w Polsce, które jest położone w odległości 3 km od centrum Radomia, na ul. Lubelskiej 158. Port lotniczy Warszawa Radom został niezwykle dogodnie zlokalizowany, bo w jego obrębie przebiegają trasy międzynarodowe E77 (DK7/S7) i E371 (DK9), a także droga krajowa DK12. Dodatkowo, niedaleko lotniska położone są linie kolejowe, które prowadzą do: Warszawy, Krakowa, Łodzi i Lublina. Warto wspomnieć, że na radomskim lotnisku odbywają się różnego rodzaju imprezy lotnicze, takie jak np. Radom Air Show.

Czy przy lotnisku w Radomiu jest parking? Gdzie można zaparkować na lotnisku w Radomiu? Tak, na lotnisku w Radomiu jest parking. Lotnisko Warszawa-Radom na swojej stronie internetowej udostępnia plan parkingów, w którym wskazuje wyznaczone strefy do parkowania.

Parking Lotnisko Warszawa-Radom to parkingi:

  • Parking P0 - parking przeznaczony wyłącznie do postojów abonamentowych i do krótkoterminowych postojów pojazdów interesantów biorących udział w spotkaniach w budynku Zarządu Lotniska Warszawa-Radom,
  • Parking P1 - terenowy parking krótkoterminowy i długoterminowy, zlokalizowany przy lotnisku w Radomiu, komercyjny, dozorowanym, z 392 miejscami parkingowymi,
  • Parking P2 - parking zlokalizowany przy lotnisku w Radomiu, terenowy, komercyjny, godzinowo-dobowy, abonamentowy, dozorowany, z 255 miejscami parkingowymi,
  • Parking BUS - abonamentowy parking komercyjny, przeznaczony do użytku przez autobusy.

Wjazdy na teren lotniska Warszawa Radom jest możliwy od Al. Wojska Polskiego i od ul. Lubelskiej. Ale podróżni odlatujący z lotniska w Radomiu, którzy chcą pozostawić swój samochód na parkingach lotniskowych P1 i P2, powinni mieć na uwadze fakt, że wjazd na te parkingi znajduje się od ul. Lubelskiej. W 2023 roku, Lotnisko Warszawa-Radom jest otwarte w godz. 6:00-22:00, ale parkingi lotniskowe P1 i P2 czynne są całodobowo.

Czy parking na lotnisku w Radomiu jest płatny?

Parking na lotnisku w Radomiu jest płatny, bo parking działa na zasadach najmu miejsca parkingowego. W 2023 roku, operatorem strefy i parkingów na terenie Lotniska Warszawa-Radom jest APCOA Parking Polska Sp. z o.o.. Rozpoczęcie świadczenia usługi parkingowej następuje z chwilą wjazdu na teren Układu Komunikacyjnego i Parkingów Lotniska Warszawa Radom. Cena za parkowanie i warunki najmu miejsca parkingowego zostały określone w Regulaminie i cenniku.

Wjazd na teren układu lotniska i na parkingi na lotnisku w Radomiu następuje: za pobraniem biletu jednorazowego, odczytu kamery LPR lub przy użyciu karty abonamentowej i od tego momentu liczony jest czas postoju auta. Parkowanie na lotnisku kończy się z chwilą wyjazdu: po odczytaniu biletu, odczytu kamery LPR lub karty abonamentowej przez terminal wyjazdowy z Układu Komunikacyjnego.

Ile kosztuje parking na lotnisku Radom? Cena za miejsce parkingowe na radomskim lotnisku jest zależna przede wszystkim od strefy i czasu parkowania. Aktualny, obowiązujący od 16.05.2023 roku, cennik parkingów Lotnisko Warszawa-Radom jest dostępny na stronie internetowej lotniska i na wjazdach: na strefę i na każdy parking. Opłaty za parkowanie na lotnisku obowiązują 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Darmowy parking Lotnisko Radom - ile czasu na Kiss & Fly?

Darmowy parking Lotnisko Radom, czyli bezpłatne korzystanie z miejsc postojowych na lotnisku Warszawa-Radom jest możliwe w tzw. strefie krótkiego postoju Kiss & Fly, która znajduje się przed terminalem. Kiss&Fly Warszawa-Radom to strefa strzeżona i dozorowana, przeznaczona dla osób odwożących oraz odbierających pasażerów z lotniska samochodem.

Czas bezpłatnego parkowania na Kiss & Fly Radom wynosi 10 minut i jest to czas łączny, który obejmuje czas przejazdu do strefy i czas postoju samochodu w strefie. Warto mieć na uwadze fakt, że wydłużenie czasu przebywania w tej strefie lub kolejny wjazd w ciągu doby są płatne. Co więcej, zgodnie z obowiązującym Regulaminem, podczas parkowania na Kiss&Fly Radom, kierowca nie może wysiąść z samochodu. Opuszczanie pojazdu na Kiss&Fly Radom jest niedozwolone i grozi naliczeniem opłaty porządkowej, a nawet odholowaniem pozostawionego pojazdu na koszt użytkownika.

Gdzie zaparkować przy lotnisku w Radomiu?

Jeśli planujesz podróż samolotem z lotniska Radom, masz naprawdę wiele możliwości na krótkoterminowe i długoterminowe parkowanie samochodu. Prywatne parkingi przy lotnisku Radom mają w swojej ofercie wolne miejsca parkingowe na wynajem. Czy trzeba zarezerwować parking przy lotnisku wcześniej? Nie trzeba, ale nie warto czekać z tym do ostatniej chwili! Ceny parkingów w okolicy lotniska w Radomiu mogą się zmieniać, w zależności od pory roku i dostępności miejsc parkingowych, więc zawsze warto przed planowanym odlotem - porównać w Internecie dostępne opcje wynajmu i zarezerwować parking z wyprzedzeniem, jeśli jest to możliwe.

Oczywiście, miejsce w którym zdecydujesz się zostawić swoje auto przed odlotem z lotniska Warszawa-Radom, zależy przede wszystkim od Twojego poziomu komfortu, wartości Twojego pojazdu i tego, ile pieniędzy jesteś gotów wydać na opłaty parkingowe. Opłaca się jednak pamiętać, że NextPark - sieć parkingów lotniskowych online zagwarantuje Ci znaczne oszczędności i najniższą cenę! Nasza lista parkingów lotniskowych w Polsce pozwoli Ci sprawdzić i porównać opinie parkingów i ceny za miejsce parkingowe na wynajem w Radomiu, w okolicach lotniska.

NextPark to nowoczesna i przyjazna dla użytkownika strona internetowa. Dzięki szybkiemu, łatwemu i bezpiecznemu procesowi rezerwacji, za pośrednictwem NextPark, możesz bez wysiłku zaoszczędzić i zagwarantować sobie może nie darmowe, ale z pewnością - najtańsze miejsca parkingowe lotnisko Radom!

Zarezerwuj bezpłatnie najtańszy parking Lotnisko Radom online z NextPark i zyskaj pewność, że Twój samochód, podczas Twojej podróży, będzie przechowywany na bezpiecznym i strzeżonym parkingu w Radomiu i okolicach!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.