Darmowy parking Lotnisko Poznań - Gdzie zostawić auto na lotnisku Ławica?

30 września 2023
Darmowy parking Lotnisko Poznań - Gdzie zostawić auto na lotnisku Ławica?

Interseuję Cię darmowy parking Lotnisko Poznań? Zastanawiasz się gdzie najtaniej zaparkować przy lotnisku Ławica? Jeśli chodzi o kwestię parkowania na dłuższy czas na lotnisku pasażerskim w Poznaniu, większość z nas nie szuka bezpłatnego miejsca krótkiego postoju, ale chce po prostu znaleźć bezpieczne i niedrogie miejsce parkingowe w pobliżu portu lotniczego. Oczywiście wiele osób podróżujących służbowo z Poznania i turystów podczas wakacyjnych wojaży wybiera zostawienie samochodu na lotnisku Ławica. Jest to z pewnością nie najtańsze, ale zrozumiałe postępowanie, bo parkowanie na terenie obiektu Poznań Airport to kilka możliwości wyboru.

Jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy na opłatach za miejsce parkingowe i szukasz teraz w Internecie informacji na temat - tani lub darmowy parking Lotnisko Poznań, gdzie zostawić samochód w Poznaniu na klika dni, lotnisko Ławica parking najtaniej, to jesteś we właściwym miejscu! Choć dotychczasowa strefa Kiss&Fly na poznańskim lotnisku jest od 2022 roku strefą płatną, a darmowy parking Ławica to **Bezpłatna Strefa Postoju, to warto wiedzieć, że istnieje łatwe rozwiązanie dla Twojego problemu - parkingi lotniskowe Poznań w NextPark! Nasz system bezpłatnej rezerwacji parkingu online pomoże Ci znaleźć dokładnie to, czego szukasz, bo NextPark to nowoczesny sposób na wygodne i tanie parkowanie przy i na lotnisku Poznań Ławica!

  • Parking Lotnisko Poznań - gdzie zostawić samochód na lotnisku?
  • Czy wjazd na lotnisko Ławica jest płatny?
  • Darmowy parking Ławica - ile wynoszą opłaty parkingowe w Poznaniu?
  • Parking lotnisko Poznań Ławica - oferta NextPark
  • Porównywarka parkingów - najtańszy parking Lotnisko Poznań

Zobacz również: Najtańszy parking lotnisko Modlin

Parking Lotnisko Poznań - gdzie zostawić samochód na lotnisku?

Poznań Airport to międzynarodowy Port Lotniczy Poznań Ławica im. Henryka Wieniawskiego i jest to jedno z najstarszych lotnisk w Polsce. Lotnisko położone jest w odległości 7 km na zachód od centrum Poznania, przy ul. Bukowskiej 285.

Gdzie można zostawić samochód na lotnisku Poznań Ławica? Lotnisko na swojej e-stronie informuje kierowców - “Port Lotniczy Poznań-Ławica oferuje zarówno parkingi średnioterminowe, jak i długoterminowe, które zlokalizowane są w bliskiej odległości od lotniska. Parkingi P1, P2 oraz P3 to parkingi średnioterminowe, które zlokalizowane są przed terminalem pasażerskim. Doskonale sprawdzają się więc dla osób odbierających podróżnych, a także dla pasażerów udających się w kilkudniową podróż. Jeśli jednak planujesz dłuższą podróż, najkorzystniejszą cenowo opcją będzie pozostawienie samochodu na parkingu długoterminowym: P5, P6.”.

Czy wjazd na lotnisko Ławica jest płatny?

Wjazd na lotnisko Ławica jest płatny. Kwestie te reguluje regulamin parkingów, który zawiera m.in. takie oto informacje (cytuję) :

“Przebywanie pojazdu w Układzie i na Parkingach wiąże się z koniecznością uiszczenia opłaty, w wysokości wskazanej w Cenniku, odpowiednio do czasu i miejsca postoju. Opłaty za parkowanie obowiązują 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Opłaty dokonuje się przed wyjazdem w kasach automatycznych (gotówką lub za pomocą karty płatniczej), w terminalach wyjazdowych ze Strefy (tylko za pomocą karty płatniczej) lub w Biurze Obsługi Parkingu (gotówką lub za pomocą karty płatniczej). Po wniesieniu opłaty Użytkownik pojazdu ma 10 minut na opuszczenie terenu Portu. W przypadku przekroczenia czasu 10 minut, naliczana jest opłata zgodnie z Cennikiem.”.

Warto przypomnieć, że dotychczasowy główny wjazd na lotnisko Ławica w Poznaniu jest jednocześnie wjazdem do płatnej strefy parkowania.

Darmowy parking Ławica - ile wynoszą opłaty parkingowe w Poznaniu?

Ceny za miejsce parkingowe na poznańskim lotnisku są zależne przede wszystkim od strefy parkowania, a obowiązujący w 2023 roku cennik za parking Port Lotniczy Poznań Ławica znajduje się na stronie internetowej lotniska. Warto sprawdzać go przed wylotem, bo jest on co jakiś czas aktualizowany. Przykładowo, w 2022 r. nastąpiły zmiany w układzie komunikacyjnym lotniska Ławica, a strefa Kiss&Fly to teraz płatna strefa parkowania.

Jak parkować za darmo na lotnisku Ławica? Aby uniknąć opłat parkingowych i parkować za darmo na wszystkich lotniskowych parkingach i w strefie Kiss&Fly Poznań, trzeba opuścić strefę płatną w ciągu 5 minut od wjazdu.

Gdzie parkować za darmo na lotnisku w Poznaniu? Darmowy parking Lotnisko Poznań to utworzona 100 metrów od budynku Portu tzw. Bezpłatna Strefa Postoju. Na tym parkingu nie trzeba płacić za pozostawienie pojazdu tylko w określonych przypadkach, gdy trzeba kogoś odwieźć lub odebrać z lotniska w Poznaniu. Ile można stać na przylotach? Tylko kilka minut, bo służby miejskie nadzorują strefę bezpłatnego parkowania na lotnisku Ławica i sprawdzają czas i powód postoju samochodu.

Parking lotnisko Poznań Ławica - oferta NextPark

Jeśli planujesz podróż samolotem z lotniska Ławica w Poznaniu, masz naprawdę wiele możliwości na krótkoterminowe i długoterminowe parkowanie samochodu. Oczywiście, miejsce w którym zdecydujesz się zostawić swoje auto przed odlotem z lotniska w Poznaniu, zależy przede wszystkim od Twojego poziomu komfortu, wartości Twojego pojazdu i tego, ile pieniędzy jesteś gotów wydać na opłaty parkingowe.

Opłaca się pamiętać, że NextPark - sieć parkingów lotniskowych online zagwarantuje Ci znaczne oszczędności i najniższą cenę! Nasza lista parkingów lotniskowych w Polsce pozwoli Ci sprawdzić i porównać ceny za miejsce parkingowe na wynajem w Poznaniu i okolicach.

NextPark to nowoczesna i przyjazna dla użytkownika strona internetowa. Dzięki szybkiemu, łatwemu i bezpiecznemu procesowi rezerwacji, za pośrednictwem NextPark, możesz bez wysiłku zaoszczędzić i zagwarantować sobie może nie darmowe, ale z pewnością - najtańsze miejsca parkingowe lotnisko Ławica!

Miejsca parkingowe na wynajem w Poznaniu i okolicach dostępne w NextPark spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Na naszej stronie internetowej zebraliśmy najlepsze lokalizacje w mieście i wyróżniające się komfortowe parkingi długoterminowe i krótkoterminowe lotnisko Poznań Ławica.

Porównywarka parkingów - najtańszy parking Lotnisko Poznań

NextPark to internetowa porównywarka parkingów, która oferuje opcję szybkiego wyszukiwania - parking lotnisko Poznań Ławica według:

  • aktualnych, najniższych stawek parkingowych
  • lokalizacji parkingu, czyli odległości parkingu od lotniska,
  • rekomendacji kierowców i opinii klientów.

Najtańszy parking lotnisko Poznań Ławica, ta oferta NextPark, zapewnia wyselekcjonowane, a jednocześnie ogólnodostępne i tanie usługi w zakresie parkowania samochodu bezpośrednio na lotnisku i przy porcie lotniczym Poznań Ławica. Dzięki naszej porównywarce internetowej, w kilka chwil możesz znaleźć m.in.: dozorowane i niedrogie parkingi najbliżej lotniska Ławica, strzeżone obiekty Park&Fly Poznań w okolicy lotniska, długoterminowy parking na lotnisku Ławica oraz całodobowe, tanie miejsca parkingowe do wynajęcia w Poznaniu i okolicach!

Zarezerwuj bezpłatnie Parking Lotnisko Ławica online z NextPark i zyskaj pewność, że Twój samochód, podczas Twojej podróży, będzie przechowywany na bezpiecznym i strzeżonym parkingu w Poznaniu!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.