Darmowy parking Lotnisko Modlin - Gdzie zostawić samochód Warszawa Modlin?

30 września 2023
Darmowy parking Lotnisko Modlin - Gdzie zostawić samochód Warszawa Modlin?

Darmowy parking lotnisko Modlin? Gdzie najtaniej zaparkować przy lotnisku w Modlinie? Jeśli chodzi o parkowanie na dłuższy czas na lotnisku pasażerskim Warszawa Modlin, większość z nas nie szuka bezpłatnego miejsca krótkiego postoju, ale chce po prostu znaleźć bezpieczne i niedrogie miejsce parkingowe najbliżej portu lotniczego. Oczywiście wiele osób podróżujących służbowo z Warszawy i turystów podczas wakacyjnych wyjazdów wybiera zostawienie samochodu na lotnisku w Modlinie. Jest to z pewnością nie najtańsze, ale zrozumiałe postępowanie, bo parkowanie na terenie obiektu Warsaw Modlin Airport to kilka możliwości wyboru.

Jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy na opłatach za miejsce parkingowe w Modlinie i szukasz teraz w Internecie informacji na temat - najtańśzy parking lotnisko Modlin lub darmowy parking Lotnisko Modlin, gdzie najlepiej zaparkować na lotnisku Modlin, który parking jest najbliżej lotniska Modlin, parking Modlin najtaniej, to jesteś we właściwym miejscu! Warto wiedzieć, że istnieje łatwe rozwiązanie dla Twojego problemu - parkingi lotniskowe Warszawa Modlin w NextPark! Nasz system bezpłatnej rezerwacji parkingu online pomoże Ci znaleźć dokładnie to, czego szukasz, bo NextPark to nowoczesny sposób na wygodne i tanie parkowanie przy lotnisku Warszawa Modlin!

  • Lotnisko Modlin parking - gdzie zostawić samochód na lotnisku?
  • Darmowy parking lotnisko Modlin
  • Parking Lotnisko Modlin - oferta NextPark
  • Porównywarka parkingów - Parking Modlin najtaniej

Lotnisko Modlin parking - gdzie zostawić samochód na lotnisku?

Warsaw Modlin Airport - Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa Modlin to międzynarodowy port lotniczy w Nowym Dworze Mazowieckim, który jest zlokalizowany w odległości około 35 km od centrum Warszawy.

Gdzie można zostawić samochód na lotnisku Modlin? Lotnisko Warszawa Modlin na swojej e-stronie informuje: “do dyspozycji pasażerów, dojeżdżających samochodem jest udostępnione ok. 1100 miejsc parkingowych, znajdujących się przed terminalem lotniska na parkingu PA1, który pełni funkcję parkingu godzinowego i dobowego. W odległości ok. 3 km od terminala pasażerskiego w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego, przy drodze krajowej nr 62 znajduje się parking długoterminowy PA7.”

Darmowy parking lotnisko Modlin

Darmowy parking lotnisko Modlin, czyli bezpłatne korzystanie z miejsc postojowych na lotnisku w Modlinie jest możliwe jedynie w ramach usługi Kiss&Drop na Parkingu 1 lub na Parking 3.

Ile można stać samochodem na tym obszarze? Postój auta, czyli czas korzystania ze strefy postoju krótkoterminowego nie powinien przekraczać 10 minut. Opłaty za dłuższe parkowanie są naliczane według standardowej taryfy opłat.

Warto jednak mieć na uwadze fakt, że wybierając się w podróż z lotniska w Modlinie można skorzystać z dwóch bezpłatnych parkingów „Parkuj i Jedź”. Parkingi P+R znajdują się przy ul. Kolejowej w Modlinie Starym i przy ul. Morawicza w Nowym Dworze Mazowieckim.

Ważne jest to, że regulamin tego rodzaju parkingów przewiduje bezpłatne parkowanie pojazdu przez maksymalnie dwie doby, a pozostawienie tam samochodu na dłuższy okres czasu może skutkować nałożeniem kar finansowych.

Parking Lotnisko Modlin - oferta NextPark

Jeśli planujesz podróż samolotem z lotniska Modlin, masz naprawdę wiele możliwości na krótkoterminowe i długoterminowe parkowanie samochodu. Oczywiście, miejsce w którym zdecydujesz się zostawić swoje auto przed odlotem z lotniska w Modlinie, zależy przede wszystkim od Twojego poziomu komfortu, wartości Twojego pojazdu i tego, ile pieniędzy jesteś gotów wydać na opłaty parkingowe.

Opłaca się pamiętać, że NextPark - sieć parkingów lotniskowych online zagwarantuje Ci znaczne oszczędności i najniższą cenę! Nasza lista parkingów lotniskowych w Polsce pozwoli Ci sprawdzić i porównać ceny za miejsce parkingowe na wynajem w Warszawie, w Modlinie i w okolicach.

NextPark to nowoczesna i przyjazna dla użytkownika strona internetowa. Dzięki szybkiemu, łatwemu i bezpiecznemu procesowi rezerwacji, za pośrednictwem NextPark, możesz bez wysiłku zaoszczędzić i zagwarantować sobie może nie darmowe, ale z pewnością - najtańsze miejsca parkingowe lotnisko Modlin!

Miejsca parkingowe na wynajem Modlin i okolice dostępne w NextPark spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Na naszej stronie internetowej zebraliśmy najlepsze lokalizacje przy porcie lotniczym Warszawa Modlin i wyróżniające się komfortowe parkingi długoterminowe i krótkoterminowe lotnisko Modlin.

Porównywarka parkingów - Parking Modlin najtaniej

NextPark to internetowa porównywarka parkingów, która oferuje opcję szybkiego wyszukiwania - parking lotnisko Modlin, według:

  • aktualnych, najniższych stawek opłat parkingowych
  • lokalizacji parkingu, czyli odległości parkingu od lotniska w Modlinie,
  • rekomendacji kierowców i opinii klientów.

Parking Modlin najtaniej, ta oferta NextPark, zapewnia wyselekcjonowane, a jednocześnie ogólnodostępne i tanie usługi w zakresie parkowania samochodu przy porcie lotniczym Warsaw Modlin Airport. Dzięki naszej porównywarce internetowej, w kilka chwil możesz znaleźć m.in.: prywatny parking przy lotnisku Modlin Warszawa, komfortowy obiekt Park & fly, całodobowy parking odloty Warszawa Modlin Airport, tani parking lotnisko Modlin i utwardzony parking na zewnątrz, a każdy z nich jest: ubezpieczony, ogrodzony, oświetlony, monitorowany, z obsługą 24/7.

Zarezerwuj bezpłatnie Parking Modlin najtaniej online z NextPark i zyskaj pewność, że Twój samochód, podczas Twojej podróży, będzie przechowywany na bezpiecznym i strzeżonym parkingu w Modlinie i okolicach!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.