Darmowy parking Lotnisko Balice - Gdzie zostawić auto na lotnisku Kraków Balice?

30 września 2023
Darmowy parking Lotnisko Balice - Gdzie zostawić auto na lotnisku Kraków Balice?

Darmowy parking Lotnisko Balice? Gdzie najtaniej zaparkować przy lotnisku Balice? Jeśli chodzi o parkowanie na dłuższy czas na lotnisku pasażerskim Kraków Balice, większość z nas nie szuka bezpłatnego miejsca krótkiego postoju, ale chce po prostu znaleźć bezpieczne i niedrogie miejsce parkingowe w pobliżu portu lotniczego. Oczywiście wiele osób podróżujących służbowo z Krakowa i turystów podczas wakacyjnych wojaży wybiera zostawienie samochodu na lotnisku Balice. Jest to z pewnością nie najtańsze, ale zrozumiałe postępowanie, bo parkowanie na terenie obiektu Airport Kraków-Balice to kilka możliwości wyboru.

Jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy na opłatach za miejsce parkingowe i szukasz teraz w Internecie informacji na temat - tani lub darmowy parking Lotnisko Balice, gdzie najlepiej zaparkować na Balicach, gdzie zostawić samochód w Krakowie na klika dni, parking lotnisko Balice najtaniej, to jesteś we właściwym miejscu! Warto wiedzieć, że istnieje łatwe rozwiązanie dla Twojego problemu - parkingi lotniskowe Kraków Balice w NextPark! Nasz system bezpłatnej rezerwacji parkingu online pomoże Ci znaleźć dokładnie to, czego szukasz, bo NextPark to nowoczesny sposób na wygodne i tanie parkowanie przy lotnisku Balice!

  • Kraków Airport parking - gdzie zostawić samochód na lotnisku?
  • Czy parking na lotnisku Balice jest płatny?
  • Darmowy parking lotnisko Balice - ile można stać na kiss and fly Balice?
  • Parking lotnisko Kraków Balice - oferta NextPark
  • Porównywarka parkingów - najtańszy parking Lotnisko Balice

Kraków Airport parking - gdzie zostawić samochód na lotnisku?

Airport Kraków-Balice - Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice to drugie co do wielkości lotnisko w Polsce. Lotnisko Kraków Balice znajduje się w odległości 11 km na zachód od Krakowa, w Balicach, przy ulicy kpt. M. Medweckiego 1.

Gdzie można zaparkować na lotnisku Kraków Balice? Kraków Airport na swojej stronie internetowej informuje kierowców, że najbliżej lotniska zlokalizowane są oficjalne parkingi Kraków Airport: P1, P2, P3, a na ul. Medweckiego 13 w Balicach znajduje się KRK Parking Ekonomiczny - tani parking naziemny. Parking P1 jest wielopoziomowy i zadaszony, Parking P2 to największy parking terenowy, a Parking P3 - kameralny parking terenowy. P1, P2, P3 są to parkingi niestrzeżone na Balicach. Na terenie portu lotniczego wydzielone zostały także zatoki postoju krótkoterminowego, strefy: Kiss&Fly Balice i BUS.

Czy parking na lotnisku Balice jest płatny?

Wjazd na lotnisko Balice jest płatny, a wysokość opłaty parkingowej określa cennik, który jest umieszczony przy wjazdach na parkingi, w Biurze Obsługi Klienta, a także na stronie internetowej lotniska. Kwestie opłat parkingowych reguluje dokument - Zasady korzystania z Wewnętrznego Układu Komunikacyjnego Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków – Balice sp. z o.o.

Ile kosztuje parking na lotnisku w Balicach? Ceny za miejsce parkingowe na krakowskim lotnisku są zależne przede wszystkim od strefy parkowania. Plan lotniska i Parking Kraków lotnisko cennik są co jakiś czas aktualizowane, dlatego warto sprawdzać je przed wylotem.

Darmowy parking lotnisko Balice - ile można stać na kiss and fly Balice?

Darmowy parking lotnisko Balice, czyli bezpłatne korzystanie z miejsc postojowych na lotnisku jest możliwe jedynie w strefie Kiss&Fly Balice. Ile można stać samochodem na tym obszarze? Czas korzystania ze strefy postoju krótkoterminowego nie może być dłuższy niż 8 minut.

Warto mieć jednak na uwadze fakt, że w praktyce - czas bezpłatnego parkowania na lotnisku Balice to nie czas postoju samochodu na kiss and fly, a czas korzystania z WUK Balice. Czas bezpłatnego parkowania jest liczony łącznie, z czasem dojazdu do strefy parkingowej i wyjazdu z terenu portu lotniczego. Co więcej, taki bezpłatny wjazd na lotnisko Balice jest możliwy tylko jeden raz w ciągu doby - w godzinach 00:00-23:59.

Jak parkować za darmo na lotnisku Balice? Aby uniknąć opłat parkingowych i parkować za darmo na wszystkich lotniskowych parkingach i w strefie Kiss&Fly Balice, trzeba opuścić teren lotniska, czyli wewnętrzny układ komunikacyjny, w ciągu 8 minut od wjazdu do niego samochodem.

Parking lotnisko Kraków Balice - oferta NextPark

Jeśli planujesz podróż samolotem z lotniska Kraków w Balicach, masz naprawdę wiele możliwości na krótkoterminowe i długoterminowe parkowanie samochodu. Oczywiście, miejsce w którym zdecydujesz się zostawić swoje auto przed odlotem z lotniska w Balicach, zależy przede wszystkim od Twojego poziomu komfortu, wartości Twojego pojazdu i tego, ile pieniędzy jesteś gotów wydać na opłaty parkingowe.

Opłaca się pamiętać, że NextPark - sieć parkingów lotniskowych online zagwarantuje Ci znaczne oszczędności i najniższą cenę! Nasza lista parkingów lotniskowych w Polsce pozwoli Ci sprawdzić i porównać ceny za miejsce parkingowe na wynajem w Krakowie i okolicach.

NextPark to nowoczesna i przyjazna dla użytkownika strona internetowa. Dzięki szybkiemu, łatwemu i bezpiecznemu procesowi rezerwacji, za pośrednictwem NextPark, możesz bez wysiłku zaoszczędzić i zagwarantować sobie może nie darmowe, ale z pewnością - najtańsze miejsca parkingowe lotnisko Balice!

Miejsca parkingowe na wynajem w Krakowie i okolicach dostępne w NextPark spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa Na naszej stronie internetowej zebraliśmy najlepsze lokalizacje w mieście i wyróżniające się komfortowe parkingi długoterminowe i krótkoterminowe lotnisko Kraków Balice.

Porównywarka parkingów - najtańszy parking Lotnisko Balice

NextPark to internetowa porównywarka parkingów, która oferuje opcję szybkiego wyszukiwania - parking lotnisko Kraków Balice, według:

  • aktualnych, najniższych stawek parkingowych
  • lokalizacji parkingu, czyli odległości parkingu od lotniska,
  • rekomendacji kierowców i opinii klientów.

Najtańszy parking lotnisko Balice Karków, ta oferta NextPark, zapewnia wyselekcjonowane, a jednocześnie ogólnodostępne i tanie usługi w zakresie parkowania samochodu przy porcie lotniczym Kraków-Balice. Dzięki naszej porównywarce internetowej, w kilka chwil możesz znaleźć m.in.: prywatny parking przy lotnisku Kraków Balice, obiekt Park & fly Kraków, całodobowy parking odloty Airport Kraków, tani parking lotnisko Balice i utwardzony parking na zewnątrz, a każdy z nich jest to parking: ubezpieczony, ogrodzony, oświetlony, monitorowany, z obsługą 24/7.

Zarezerwuj bezpłatnie Kraków Airport Parking online z NextPark i zyskaj pewność, że Twój samochód, podczas Twojej podróży, będzie przechowywany na bezpiecznym i strzeżonym parkingu w Krakowie i okolicach!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.