Czym jest Fast Track na Lotnisku Balice?

21 marca 2024
Czym jest Fast Track na Lotnisku Balice?

Planując podróż z Lotniska Kraków-Balice, warto wiedzieć, jak wygląda obsługa naziemna i jakie usługi dla pasażerów są dostępne na lotnisku w 2024 roku. Sprawdźmy zatem - czym jest Fast Track na Lotnisku Balice?

Lotnisko Kraków Balice - usługi dla podróżnych

Lotnisko Kraków-Balice oferuje szeroki zakres usług, aby zapewnić podróżnym komfort i wygodę. Przejście Fast Track, stanowiska do samodzielnego nadawania bagażu SSBD i możliwość skorzystania z darmowego postoju w strefie KRK Parking Kiss&Fly, czyli darmowy parking lotnisko Kraków, to z pewnością olbrzymie udogodnienie dla osób, które chcą odebrać kogoś z lotniska własnym samochodem.

W 2024 roku, przed wylotem z lotniska Kraków-Balice podróżni mogą skorzystać m.in. z usług: kantoru, banku i poczty, zjeść posiłek i napić się kawy w restauracji, zrobić zakupy w strefie duty-free, podziwiać samoloty z tarasu widokowego, zrelaksować się w strefie drzemki i na fotelach masujących.

Czym jest Fast Track na Lotnisku Balice?

Fast Track na Lotnisku Balice to usługa, która eliminuje konieczność oczekiwania w długich kolejkach przed odlotem, bo umożliwia pasażerom szybsze przejście przez kontrolę bezpieczeństwa i odprawę na lotnisku.

Jak wykupić usługę Fast Tracka na lotnisku Kraków-Balice?

Zakup Fast Track na lotnisku oznacza, wykupienie jednorazowej możliwości skorzystania z usługi Fast Track. Ale warto mieć na uwadze fakt, że w 2024 roku na lotnisku Kraków-Balice nie ma możliwości wykupienia przejścia przez Fast Track.

Fast Track na Lotnisku Balice nie jest ogólnodostępną usługą! Według informacji znajdujących się w na e-stronie Kraków AirPort : - “Fast Track jest to dedykowane pasażerom odlatującym, priorytetowe przejście do Punktu Kontroli Bezpieczeństwa przeznaczone dla:

  • pasażerów klasy First i Business,
  • posiadaczy kart: Star Alliance HON Circle & Gold Senator / One World Emerald & Sapphire / Sky Team Elite Plus (dotyczy rejsów przewoźników zrzeszonych w powyższych aliansach),
  • uczestników Kraków Airport Loyalty Prestige,
  • pasażerowie linii Finnair, posiadający kart Finnair Plus Platinum Lumo, Platinum, Gold, Silver,
  • pasażerowie linii Ryanair, którzy wykupili lot w taryfie Flexi Plus,
  • pasażerowie linii EasyJet, którzy posiadają kartę easyJet plus dodaną do karty pokładowej,
  • pasażerowie linii Luxair, którzy posiadają usługę "Fast Lane Access" lub kartę HON Circle, Gold lub Senator programu Miles&More,
  • pasażerowie linii FlyDubai, posiadający karty Skywards Gold/ Platinum."

Fast Truck w Krakowie - podsumowanie:

Lotnisko w Krakowie jest czynne przez całą dobę i oferuje szeroki zakres usług dla podróżnych. Jednakże, przed planowanym odlotem z Krakowa, zawsze warto sprawdzić w Internecie najnowsze informacje na temat funkcjonowania lotniska oraz dostępności usługi Fast Track na lotnisku Balice.

Planujesz podróż z lotniska Kraków Balice i potrzebujesz długoterminowego parkingu? Odwiedź naszą sieć parkingów online NextPark, a pomożemy Ci znaleźć najlepsze i niedrogie miejsce do zaparkowania samochodu przy dowolnym lotnisku w Polsce! Zarezerwuj u nas Najtańszy parking lotnisko Kraków Balice już teraz, a my zajmiemy się resztą!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.