Darmowy parking Lotnisko Świdnik - Jak odebrać kogoś z lotniska Lublin?

29 listopada 2023
Darmowy parking Lotnisko Świdnik - Jak odebrać kogoś z lotniska Lublin?

Darmowy parking Lotnisko Świdnik? Jak odebrać kogoś z lotniska Lublin samochodem? Jeśli chodzi o parkowanie auta na dłuższy czas na lotnisku pasażerskim Lublin, lub gdy trzeba odebrać kogoś z lotniska po przylocie samochodem, większość z nas nie szuka bezpłatnego miejsca krótkiego postoju, ale chce po prostu znaleźć bezpieczne i niedrogie miejsce parkingowe w pobliżu portu lotniczego. Bez wątpienia, wiele osób podróżujących służbowo z Lublina i turystów podczas wakacyjnych podróży wybiera pozostawienie samochodu na parkingu na lotnisku w Świdniku. Jest to z pewnością nie najtańsze, ale zrozumiałe postępowanie, bo parkowanie na terenie obiektu Airport Lublin jest możliwe.

Jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy na opłatach za miejsce parkingowe i szukasz teraz w Internecie informacji na temat - tani lub darmowy parking Lotnisko Świdnik, gdzie najtaniej zaparkować przy lotnisku w Lublinie, to jesteś we właściwym miejscu! Opłaca się wiedzieć, że istnieje łatwe rozwiązanie dla Twojego problemu - parkingi lotniskowe Lublin w NextPark! Nasz system bezpłatnej rezerwacji parkingu online pomoże Ci znaleźć dokładnie to, czego szukasz, bo NextPark to nowoczesny sposób na wygodne i tanie parkowanie przy lotnisku w Świdniku!

  • Parking Lotnisko Lublin - gdzie zostawić samochód na lotnisku?
  • Czy parking na lotnisku w Świdniku jest płatny?
  • Darmowy parking Lotnisko Świdnik
  • Gdzie zaparkować przy lotnisku w Świdniku?

Parking Lotnisko Lublin - gdzie zostawić samochód na lotnisku?

Port Lotniczy Lublin SA (Świdnik) to międzynarodowy port lotniczy, który jest zlokalizowany 10 km na wschód od centrum Lublina, w mieście Świdnik. Port Lotniczy Lublin obsługuje regularne połączenia do: Gdańska, Oslo, Londynu, Eindhoven, Dublina i Bergamo.

Gdzie można zaparkować na lotnisku Lublin w Świdniku? Lublin AirPort na swojej stronie internetowej udostępnia plan parkingów, w którym wskazuje wyznaczone strefy do parkowania. Parking Lotnisko Lublin to 450 miejsc parkingowych i 2 parkingi:

  • Lotnisko Lublin Parking A - długoterminowy, zlokalizowany przed wejściem do hali odlotów,
  • Lotnisko Lublin Parking B - krótkoterminowy, zlokalizowany przed wejściem do hali przylotów.

Czy parking na lotnisku w Świdniku jest płatny?

Parking na lotnisku w Świdniku jest płatny, bo parking działa na zasadach najmu miejsca parkingowego. Rozpoczęcie świadczenia usługi parkingowej następuje z chwilą wjazdu na teren Portu Lotniczego Lublin. Płatność za parking lotniskowy może być dokonywana w kasach samoobsługowych zlokalizowanych wewnątrz terminalu i przy wyjściach z terminalu. Aby uniknąć dodatkowych opłat, parking na lotnisku w Świdniku należy opuścić w ciągu 15 minut od opłacenia biletu.

Ile kosztuje parking na lotnisku w Świdniku? Opłata za parkowanie na lubelskim lotnisku została określona w cenniku. W 2023 roku, stawki opłat za parkowanie na parkingu A i parkingu B na lotnisku w Świdniku są takie same. Przykładowo, parkowanie do 1 godziny na lotniskowych parkingach kosztuje 7 zł, a wynajem miejsca postojowego do 2 godzin to wydatek - 10 zł. Warto mieć na uwadze fakt, że Port Lotniczy Lublin nie prowadzi rezerwacji miejsc parkingowych.

Darmowy parking Lotnisko Świdnik

Darmowy parking Lotnisko Świdnik, czyli bezpłatne korzystanie z miejsc postojowych na lotnisku Lublin w Świdniku jest możliwe tylko przez krótki okres czasu. Czas bezpłatnego parkowania auta na lotnisku Lublin wynosi do 10 minut i jest to czas łączny, który obejmuje czas przejazdu do miejsca postojowego i czas postoju samochodu na parkingu lotniskowym. Osoby niepełnosprawne otrzymują 30 minut darmowego postoju na parkingach na lotnisku Lublin.

Gdzie zaparkować przy lotnisku w Świdniku?

Jeśli planujesz podróż samolotem z lotniska w Świdniku, masz naprawdę wiele możliwości na krótkoterminowe i długoterminowe parkowanie samochodu. Prywatne parkingi przy lotnisku Lublin mają w swojej ofercie strzeżone, wolne miejsca parkingowe na wynajem. Czy trzeba zarezerwować parking przy lotnisku wcześniej? Nie trzeba, ale nie warto czekać z tym do ostatniej chwili! Ceny parkingów w okolicy lotniska w Świdniku mogą się zmieniać, w zależności od pory roku i dostępności miejsc parkingowych, więc zawsze warto przed planowanym odlotem - porównać w Internecie dostępne opcje wynajmu i zarezerwować parking z wyprzedzeniem, jeśli jest to możliwe.

Oczywiście, miejsce w którym zdecydujesz się zostawić swoje auto przed odlotem z lotniska Lublin, zależy przede wszystkim od Twojego poziomu komfortu, wartości Twojego pojazdu i tego, ile pieniędzy jesteś gotów wydać na opłaty parkingowe. Opłaca się jednak pamiętać, że NextPark - sieć parkingów lotniskowych online zagwarantuje Ci znaczne oszczędności i najniższą cenę! Nasza lista parkingów lotniskowych w Polsce pozwoli Ci sprawdzić i porównać opinie parkingów i ceny za miejsce parkingowe na wynajem w Świdniku, w okolicach lotniska.

NextPark to nowoczesna i przyjazna dla użytkownika strona internetowa. Dzięki szybkiemu, łatwemu i bezpiecznemu procesowi rezerwacji, za pośrednictwem NextPark, możesz bez wysiłku zaoszczędzić i zagwarantować sobie może nie darmowe, ale z pewnością - najtańsze miejsca parkingowe lotnisko Lublin!

Zarezerwuj bezpłatnie najtańszy parking Lotnisko Świdnik online z NextPark i zyskaj pewność, że Twój samochód, podczas Twojej podróży, będzie przechowywany na bezpiecznym i strzeżonym parkingu w Świdniku, w pobliżu lotniska!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.