Parking przy lotnisku

W kilka sekund porównasz parkingi lotniskowe w wybranej lokalizacji. Parking lotnisko NextPark - w naszej ofercie posiadamy obiekty monitorowane, strzeżone oraz ubezpieczone. Większość parkingów gwarantuje również darmowy transfer lotniskowy.

Parking przy lotnisku - dlaczego klienci polecają NextPark?

Rezerwując parking przy lotnisku przez NextPark możesz liczyć na atrakcyjną cenę oraz gwarancję jakości. Od razu po rezerwacji na stronie internetowej, otrzymasz SMS z linkiem do nawigacji na parking w Google Maps oraz e-mail z potwierdzeniem rezerwacji i biletem parkingowym, zawierającym mapę poglądową i wskazówki dojazdowe. Po przyjeździe na parking lotniskowy wystarczy podanie numeru rezerwacji. Dzięki specjalnemu systemowi dla parkingów lotniskowych FlyPark, obsługa dokładnie wie kiedy przyjeżdżasz i kiedy należy zapewnić Ci transfer z lotniska po powrocie z wyjazdu. Wszystkie formalności zajmą kilka chwil, a Ty ze spokojem rozpoczniesz swoją podróż.

Zalety NextPark

Atrakcyjne ceny

Dzięki automatyzacji procesów obsługi i korzystaniu z najnowszych technologii oferujemy najlepsze ceny przy zachowaniu wysokiej jakości usług.

Gwarancja bezpieczeństwa

Parkingi lotniskowe NextPark są monitorowane, ogrodzone oraz ubezpieczone. Zarezerwuj miejsce parkingowe i nie martw się o swój samochód.

Wskazówki dojazdowe

Z nami zawsze trafisz na parking lotniskowy. Otrzymasz SMS z linkiem do nawigacji na parking oraz wskazówki dojazdowe w wiadomości email.

Zarządzania rezerwacją

Chcesz dodać informacje do swojej rezerwacji? Zmieniła się liczba osób do transferu? A może chcesz anulować rezerwację? Wszystko to zrobisz za pomocą intuicyjnego Panelu Klienta.

System wspomagany AI

Inwestujemy w przyszłość i wprowadzamy najnowsze rozwiązania technologiczne. Kontrolujemy każde zdarzenie na parkingu, a dzięki analizie danych możemy przygotować się na każde natężenie ruchu.

Transfer lotniskowy

Oznaczone parkingi lotniskowe w naszej ofercie zapewniają darmowy transfer lotniskowy w obie strony, realizowany komfortowymi, klimatyzowanymi busami. W kilka minut dostaniesz się na lotnisko, a po powrocie przyjedziemy po Ciebie w to samo miejsce.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.