Dlaczego my?

Dowiedz się, czemu inni klienci wybierają NextPark.

Тебе нужна помощь?
Проверьте ответы на любые вопросы
или позвоните нам (+48) 222 662 439
NextPark это гарантия безопасности..
Узнайте, почему мы лучшие!
  • Мгновенное подтверждение
  • Бесплатный трансфер
  • Доступны дополнительные услуги
  • Парковочный талон в SMS
Najniższe ceny
Najnowsze rozwiązania
Najwyższa jakość
Pomocna obsługa
Gwarancja bezpieczeństwa
Program lojalnościowy
Co nas wyróżnia?
NextPark to sieć parkingów, które zostały starannie wyselekcjonowane, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. By dołączyć do naszej sieci parking musi spełnić wiele warunków przewidzianych w naszych wymaganiach. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować najwyższą jakość każdemu klientowi, niezależnie od miejsca, w którym parkuje. Opisy parkingów oraz nadawane przez nas kategorie ułatwią Ci podjęcie odpowiedniej decyzji.
a przede wszystkim da się nas lubić :)

Najniższe ceny

Oferujemy atrakcyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości. Dzięki odpowiedniemu zarządzaniu jesteśmy w stanie obniżyć efektywnie koszty i dzięki temu zaoferować bardzo dobrą usługę w niskiej cenie.

Najnowsze rozwiązania

Patrzymy do przodu i korzystamy z najnowszych technologii. Sukcesywnie wprowadzamy na parkingach najnowsze rozwiązania, które usprawniają proces obsługi, zwiększają bezpieczeństwo oraz ułatwiają rezerwacje naszych parkingów.

Najwyższa jakość

Przykładamy bardzo dużą uwagę do obsługi naszych klientów. Wiemy jak stresujące są podróże, dlatego chcemy Ci zapewnić doskonałe doświadczenie związane z jakościową obsługą zarówno parkowania jak i transferu.

Pomocna obsługa

Zadaniem pracowników parkingów NextPark jest dbanie o każdy aspekt procesu parkowania oraz pomoc w każdej sytuacji. Rozładowany akumulator? Pytania dotyczące wizyty na lotnisku? Pracownicy parkingów pomogą Ci w każdej sytuacji.

Gwarancja bezpieczeństwa

Parkingi oferowane w ramach naszej sieci spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Wybierając NextPark, możesz w 100% zrelaksować się podczas wyjazdu, nie martwiąc się o swój samochód.

Program lojalnościowy

Dokonując rezerwacji pamiętaj, by zarejestrować się w naszym programie lojalnościowym. Dla stałych klientów czekają atrakcyjne promocje oraz rabaty na kolejne parkowanie. Ponadto, logując się na konto klienta masz możliwość dokonywania zmian w Twoich rezerwacjach.
Zarezerwuj i przekonaj się sam czemu nasi klienci tak chętnie nas polecają :)
Этот веб-сайт использует файлы cookie для предоставления услуг на самом высоком уровне. Продолжая использовать сайт, вы соглашаетесь на их использование.